Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İzmir Marşı Çalıntı (Mı) ?
« önceki   123 ... 151617 ... 242526   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 16
Haldun Turan

4 ay önce - Pts 17 Tem 2017, 00:59

İzmir şehrine İzmir halkına ve Atatürk'e elde ettiğiniz hakaretlerin size yazılan günahlarının hesabını vereceksiniz öteki dünyada.

Acınası olan kimler herkes görüyor.

Basketbol sezonu başlayacak İzmir marşı söylenecek hep bir yürekten hep bir ağızdan söylenecek

Videolar çekilecek videolar paylaşılacak bundan kaçış olmayacak ))

En son Haldun Turan tarafından Pts 17 Tem 2017, 02:11 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi

Misafir 4ac

4 ay önce - Pts 17 Tem 2017, 00:59

Millet aya gidiyor, siz daha stadyumda marş söyleyin. Bari marş özgün olsun.

SERDAR OZAN
4 ay önce - Pts 17 Tem 2017, 01:00

Ataturk ve tabii dolayisıyla O'nun kurduğu cumhuriyete düşman olan güruhun yeni hedefi İzmir Marşı olmuş anlaşılan. Cumhuriyetle ilgili herşey bunlara battığından normal ama bu son zamanlarda niye birden gemi azıya aldılar ve de azdılar, orası ayrı bir tartışma konusu.

Misafir 452

4 ay önce - Pts 17 Tem 2017, 01:01

Olayin aslini bilmeden bi yerden makaslatip almayla yorum yapmak ne kadar dogru o konusmanin basinda buraya gelen bazi tribuncukler cumhurbaskanligi secimi oncesi konyanin kendine gire idolojik durumundan dolayi kiskirtmaya calisti bizde bunun neticesinde bir durus sergileyerek izmir marsini okuduklarinda onlari alkisladik malesefki secim oncesinde izmir marsini siyasete alet ederek sanki siyasi bir partinin sloganiymis gibi davranisinin yanlis oldugunu belirtiyor

Bu yazacaklarimda benim sahsi fikrimdir

Bir konyali olarak ulkemi seviyorum elhamdulillah muslumanim izmiri seviyorum izmir marsini seviyorum ruhu sad olsun rabbim mekanini cennet eylesin ataturku seviyorum hatta ataturkun asli konyali bir yoruktur peki burada ahkam kesenlere sormak isterim izmir marsina neden siyasi bir kimlik haline getirmeye calisiyorsunuz siz masum bir sekildemisiniz

Izmir marsi ozellikle sol kesim icin siyasal bir mars haline getirilip buna gelen tepkiler sanki ataturke yapiliyormus algisi olusturuluyor

Peki siz izmirde yunani sahile dokerken konyaya yaklasik 700 km uzaklikta olan konya neden kurtulus savasinda turkiyedeki 81 vilayette en cok sehit veren sehirlerden birisiydi..ataturkun kurtulus savasi oncesinde en cok ziyareri neden konya ya yapti ac tarih kitaplarini oku

Benim bu yazidaki maksadim insanlari ayristirmak degil ama musluman bir ulkede tekbir getirenede bazi kesim tahammul edemiyor basi kapaliya dinini yasamaya calisanada ayni sekilde

Ahmet san bu gibi konusmayi yapmamasi lazim ama goruntuleride servis edende maksatli etmis konusmanin oncesini yayinlamamis

Ozellikle cumhurbaskani secimi oncesi bu marsi siyasete ve rahmetli ataturke mal etmeye calisanlar gorusunuze saygi duyuyorum ama masum degilsiniz...?

Misafir 3cb

4 ay önce - Pts 17 Tem 2017, 01:02

"Şeriat çığırtkanlığı yapa yapa ömrünü bu sitede misafir olarak heba edeceksin"
ALINTI

Sen islama karşı mısın? İslama karşı olanın kafir olduğunu biliyor musun? Derhal tövbe etmelisin. Tabiiki kafirsen tövbe etmezsin. Kişi, Allah'ın bir ayetini bile inkar etse kafirdir.

Mouriz
4 ay önce - Pts 17 Tem 2017, 01:03

Alıntı:
İzmir şehrine İzmir halkına ve Atatürk'e elde ettiğiniz hakaretlerin size yazılan günahlarının hesabını vereceksiniz öteki dünyada.

Acınası dinciler istediğiniz kadar debelenin bu sitede

Basketbol sezonu başlayacak İzmir marşı söylenecek hep bir yürekten hep bir ağızdan söylenecek

Videolar çekilecek videolar paylaşılacak bundan kaçış olmayacak ))
perşembe günü GS'ın uefa maçında da büyük bir katılımla söylenir. Etki tepki meselesi

Misafir cf4

4 ay önce - Pts 17 Tem 2017, 01:03

Dinimizde Haramlar belli. Haram helal gözetmeyenler başkalarını günaha girmekle itham etmesi komedi gibi birşey. Hele Ebu Cehillerin yaptıklarını ortaya koyanlara sevap bile vardır.
Izmir Marşı tedavi amaçlı kullanılmalı. Galiba uyuşturucu etkisi yapıyor.

Misafir 4ac

4 ay önce - Pts 17 Tem 2017, 01:05

Ama bu marş Atatürk için yazılmamış ki kahraman Enver Paşa için yazılmış. Enver Paşa'nın kahramanlığından mı şüpheniz var? Velev ki öyle ise adamın marşını niye okuyorsunuz.

Haldun Turan

4 ay önce - Pts 17 Tem 2017, 01:07

Beni gram tanımıyorsun bile ben islama karşı tabiki değilim.

Osmanlı İmparatorluğunun en güçlü zamanlarını hatırlayıp keşke şimdide öyle olsak diyen bir kişiyim.

Ama biz bu ülkenin kurucusu olan Atatürke saygı ve sevgi besliyoruz ama siz hakaret ediyorsunuz ve din bezirganlığı yapıyorsunuz o zaman işin rengi işte böyle olur ve hak ettiğiniz karşılık böyle verilir.

Senin her yerin dindar olsa ne yazar 3cb güldürme beni çok sıcak var terliyorum sonra

Senin gibi bir din bezirganını şeriat çığırtkanlığı yapanı İzmir ve İzmir halkına hakaret edeni

Kadınlara 2.sınıf insan muamelesi çeken içler acısı mesajları bu sığındığı misafir koduyla yapanı

Atatürk'e hakaret etme rahatlığını kendisinde bulanı

Helal turizm gibi saçma sapan traji komik bir hayali burada sunanı ))

ve bunun gibi zihniyetlerden değil icazet almak soluduğum havanın sınırları içine bile sokmam

Bunu anlayamadın mı daha 3cb

Haydi devam et sen çığırtkanlıklarına

Dediğim gibi yeni sezonda gideceğim basketbol maçlarında çekeceğim İzmir marşı videolarım sitemizde illaki paylaşılacaktır

Haydi iyi rüyalar sizlere

En son Haldun Turan tarafından Pts 17 Tem 2017, 02:13 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi

Türkay Öksüz

4 ay önce - Pts 17 Tem 2017, 01:10

Alıntı:
Sen islama karşı mısın? İslama karşı olanın kafir olduğunu biliyor musun? Derhal tövbe etmelisin. Tabiiki kafirsen tövbe etmezsin. Kişi, Allah'ın bir ayetini bile inkar etse kafirdir.

"O her şeyi affeden ve bağışlayandır"

Misafir, üyenin kafir olup olmadığına karar veriyorsun. Bunu sadece Allah bilir, sen nereden biliyorsun?.. Bu Allah'a şirk koşmak değil de nedir...

Ayrıca İzmir Marşı'da bizim, Mehter'de bizim, Kafkas Marşı'da bizim? Nedir bu hazımsızlık, rekabet? İzmir Marşı'na karşılık Mehter Marşı'nı savunmak hangi düşünceye dayanıyor bir açıklar mısınız?

sayfa 16
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 151617 ... 242526   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET