Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İzmir Marşı Çalıntı (Mı) ?
« önceki   123 ... 131415 ... 232425   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 14
Mouriz
2 ay önce - Pts 17 Tem 2017, 00:40

Herkes istediği marşı söylesin niye bu kavga yaftalama çamur atma.

cCcenk38
2 ay önce - Pts 17 Tem 2017, 00:40

Alıntı:
Haldun inançlı insanlara dinci diyorsun. Birilerinde çıkar sana dinsiz der.

Okadar dinciyseniz niye 79 yıl önce vefat etmiş adama sövüyor, hakaret ve küfür ediyorsunuz..

Siz dini kullanan adamlarsınız. Boşu boşuna böyleleri asılmadı ya.

Haldun Turan

2 ay önce - Pts 17 Tem 2017, 00:41

kalecan benim tepkimin neye olduğunu çok iyi anlıyorsun benimle kelime oyunu oynama

Bak yukarıda direkt yazdım cevap versene ona.Niye kınamıyorsun arkadaş İzmire ve İzmirliye hakaret ediliyor ne oldu senin inancına niye bunları kınamıyorsun yazık çok yazık.

Allah inancına sahip bir adam burada gelip İzmir şehrine ve insanlarına çamur atmaz daha da beteri Atatürke hakaret etmez

Siz kimsiniz adam gelmiş burada şeriat propogandası yapıyor.

80 yıllık rejim diyor Cumhuriyete hakaret ediyor siz kimsiniz derler adama.

Evet dincisiniz işte yalan mı siz insanları yaftalarken iyiydide biz kabak gibi görünen bir şeyi yani dinciliğinizi görmezden mi geleceğiz?

Dindarlık değil bu dincilik çok daha koyu yaşantı şekli ve bunu insanlara dayatma durumu var ama yapamazsınız bunu.

En son Haldun Turan tarafından Pts 17 Tem 2017, 02:05 tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi

Misafir 4ac

2 ay önce - Pts 17 Tem 2017, 00:41

Kendinize özgü bir marş yazın.

akin87
2 ay önce - Pts 17 Tem 2017, 00:42

Biri de çıkıp konuyla alakalı mesaj yazın demiyor burda
Çalıntı mı değil mi ... kimse merak etmiyor anlaşılan

kalecan
2 ay önce - Pts 17 Tem 2017, 00:42

Benim geçmiş mesajıma bak Atatürk ile de İzmir marşı ile de gurur duyduğumu yazdım.

Sen çıkar Konyalıya işidçi dinci dersen tepem atar.

Misafir 452

2 ay önce - Pts 17 Tem 2017, 00:44

Olayin aslini bilmeden bi yerden makaslatip almayla yorum yapmak ne kadar dogru o konusmanin basinda buraya gelen bazi tribuncukler cumhurbaskanligi secimi oncesi konyanin kendine gire idolojik durumundan dolayi kiskirtmaya calisti bizde bunun neticesinde bir durus sergileyerek izmir marsini okuduklarinda onlari alkisladik malesefki secim oncesinde izmir marsini siyasete alet ederek sanki siyasi bir partinin sloganiymis gibi davranisinin yanlis oldugunu belirtiyor

Bu yazacaklarimda benim sahsi fikrimdir

Bir konyali olarak ulkemi seviyorum elhamdulillah muslumanim izmiri seviyorum izmir marsini seviyorum ruhu sad olsun rabbim mekanini cennet eylesin ataturku seviyorum hatta ataturkun asli konyali bir yoruktur peki burada ahkam kesenlere sormak isterim izmir marsina neden siyasi bir kimlik haline getirmeye calisiyorsunuz siz masum bir sekildemisiniz

Izmir marsi ozellikle sol kesim icin siyasal bir mars haline getirilip buna gelen tepkiler sanki ataturke yapiliyormus algisi olusturuluyor

Peki siz izmirde yunani sahile dokerken konyaya yaklasik 700 km uzaklikta olan konya neden kurtulus savasinda turkiyedeki 81 vilayette en cok sehit veren sehirlerden birisiydi..ataturkun kurtulus savasi oncesinde en cok ziyareri neden konya ya yapti ac tarih kitaplarini oku

Benim bu yazidaki maksadim insanlari ayristirmak degil ama musluman bir ulkede tekbir getirenede bazi kesim tahammul edemiyor basi kapaliya dinini yasamaya calisanada ayni sekilde

Ahmet san bu gibi konusmayi yapmamasi lazim ama goruntuleride servis edende maksatli etmis konusmanin oncesini yayinlamamis

Ozellikle cumhurbaskani secimi oncesi bu marsi siyasete ve rahmetli ataturke mal etmeye calisanlar gorusunuze saygi duyuyorum ama masum degilsiniz...?

Karaman Ahmet
2 ay önce - Pts 17 Tem 2017, 00:45

Alıntı:
Biri de çıkıp konuyla alakalı mesaj yazın demiyor burda
Çalıntı mı değil mi ... kimse merak etmiyor anlaşılan

Orjinali:

Güzel olan her sey örnek alinir.

Kafkasya marsida bizim, Izmir marsida bizim.

Yanlis olan Izmir marsini sokaklara tank süren ve devleti yikmak isteyen ihanet icindeki güruhun kalkan olarak kullanmasi!

En son Karaman Ahmet tarafından Pts 17 Tem 2017, 00:47 tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi

Haldun Turan

2 ay önce - Pts 17 Tem 2017, 00:45

Konyaya kim laf attıysa ona söyle saptırma Kalecan senin geçmişte ne paylaştığın beni ilgilendirmez ben bu gece olanlara bakarım.

Ben gittim basketbol maçında çektiğim videoyu paylaştım ama bu kişiler yanlış başlık eksisi verdi çünkü bu kadar tahammülsüz tipler bunlar şeriat hayalleri ile yanıp tutuşan bir güruhtur.

En son Haldun Turan tarafından Pts 17 Tem 2017, 01:43 tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi

Mouriz
2 ay önce - Pts 17 Tem 2017, 00:46

İzmir marşıda bizim mehterde bizim👍

sayfa 14
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 131415 ... 232425   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET