Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 4
yılmaz büktel

8 yıl önce - Sal 25 May 2010, 16:53

Muş konusu ilgimi çekti. Hasar gören araçların fotolarını aradım ama ulaştığım resim Bursa'nın Manlarına hiç benzemiyor. Bu araç renk dizaynı ve koltuk tipiyle İzmir'in Volvo otobüslerine daha çok benziyor. Acaba İzmir de Muş'a otobüs göndermiş midir.

Aslında sanmıyorum. İzmir gönderse Sanosları gönderirdi heerhalde ama resimde görülen bu aracın da Bursa'nın manlarından bir olmadığı açık. Aramaya devam ediyorum belki başka resimler de bulurum.

Alıntı:
17 Aralık 2009 21:13

Muş Belediyesi Zabıta Müdürlüğü otoparkında bulunan 2 belediye otobüsü, kimlikleri henüz belirlenemeyen kişilerin taşlı saldırısına uğradı.

Belediye görevlilerinin bildirmesi üzerine olay yerinde inceleme yapan polis, zanlıların, yakalanması için çalışma başlattı.

Bu arada, Belediye Başkanı Necmettin Dede, olayla ilgili gazetecilere yaptığı açıklamada, otobüslerin camlarının büyük olasılıkla çocuklar tarafından kırıldığını belirterek, olayın büyütülmemesi gerektiğini söyledi.

Dede, ''Önemli bir şey yok. Otobüslerin camlarını kırmışlar. Bunda bir husumet olacağını tahmin etmiyorum. Herhalde birisinin canı sıkılmıştır, camları kırmıştır. Muhakkak çocukların yaptığı bir şeydir'' diye konuştu.


taner atlı

8 yıl önce - Sal 25 May 2010, 17:11

Yılmaz dediğiniz gibi rengi ve dizayn ve boyama şekli, arka kapı açılış şekli ile volvo solo araca benziyor İzulaş'ta araç göndermiş olduğu anlaşılıyor Muş'a..

yılmaz büktel

8 yıl önce - Prş 03 Hzr 2010, 12:14

Muş'a gönderilen Mansl200 araçlara ilişkin yapılan tören gününden üç kare.
(+)

(+)

(+)
kocberkant
1 yıl önce - Pzr 16 Tem 2017, 07:44
MAN OTOBÜSLER


herkese selam öncelikle bu,manların muş belediyesine uzun süre hizmet vereceğini,düşünmüyorum.bu otobüsler bence yakında hurdaya ayrılırlar burda en fazla 2-3 sene çalışırlar bence başkan yeni otobüs almalı muşa saygılar..sayfa 4
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ULAŞIM - Marmara