Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Çağatay828
2 yıl önce - Çrş 30 Eyl 2015, 18:04
Aydın'da Hangi Otobüs Hatlarının Kurulmasını İstersiniz?

Bu başlıkta Aydında kurulmasını istediğiniz hatları yazabilirsiniz.

405 Novada Outlet - Dilek Yarımadası
Güzergah:Söke - Davutlar - Güzelçamlı - Milli Park - İçmeler Koyu
Seferler:06.00 - 21.30 arası
Durakları:Organize Sanayi Manzara - Novada Depo - Novada Outlet - Kuşadası Yol Ayrımı - Söke Mesleki Lise - Söke Anadolu Lisesi - İstasyon - Söke Otogar - Söke Pazarı - Kapalı Çarşı - Jaletepe İÖO - Konak Mahallesi - Cafer Efe Anıtı - Kemalpaşa - Söke Yüksek Meslekokulu - Nebahat Alpan Ortaokulu - Öz Yıldız Kent Sitesi - Söke Jandarma - Söke Çıkış - Kuşadası Golf Sahası - Ağaçclı Giriş - Orman Yolu - Ağaçlı - Caferli - Pekünlü Tesisleri - Davutlar Giriş - Yeşilkent Sitesi - Osmaniye - Davutlar - Davutlar Belediyesi - Özbaş ÇPL - Dörtyol - Necdet Birinci Meydanı - Ferruh Başaran - Davutlar Siteler - Aşıyan 64 Tatil Sitesi - Hamle Sitesi - Yeşil Belde Sitesi - Kumsal Sahil Sitesi - Güzel Kent Sahil Sitesi - Sevgi Plajı - İskele - Davutlar Sahili - Sevgi Yolu - Uzun Plaj - Siteler 1 - Kale Çarşı - Siteler 2 - Ayşıl Başöz Lisesi - Güzelçamlı İskele - Güzelçamlı - Lazoğlu Kamp - Dilek Yarımadası Giriş - İçmeler Koyu - Milli Park - Milli Park Manzara - Mavi Yeşil - Büyük Menderes Deltası - Dilek Yarımadası Son Durak

Çağatay828
2 yıl önce - Prş 01 Ekm 2015, 18:21

406 Akbük - Söke
Güzergah:Ak Yeniköy - Bafa - Söke Bodrum Yolu
Seferler:5.00 - 22.00 arası
Durakları:Muğla İl Sınırı - Akbük Karya - Sakarya Sitesi - İstanbul Konakları Sitesi - Ramada Resort - Eşin Palace - Akbük Garajı - Suçıkan - Ramada Plajı - Pazaryeri - Akbük Lunaparkı - Akbük Belediyesi - Club Marmara - Akbük Plajı - Site 1 - Kerem Sitesi - Akbük Trafo - Site 2 - Saplı Ada - Lojmanlar - Caprise Otel - Uygulama Oteli - Fevzipaşa - Aurum Spa - Sahil Sitesi - Adnan Menderes Üniversitesi Didim Yerleşkesi - Deniz Köy - Çiçekçiler - Didim Yol Ayrımı - Zeytinciler - Yeşiltepe Villaları - At Çiftliği - Ak Yeniköy - Bodrum Yolu Çeşme - Bafa Göl Yolu - Didim Kavşağı - Bafa Çayı - Sedde Yolu - Bafa Gölü - Sarıkemer - İplikçi - Güllübahçe Yolu - Özbaşı - Gölbent - Akçakonak - Priene AVM - Yenidoğan - Sağlık Ocağı - Cumartesi Pazarı - Atatürk Mahallesi - Yenidoğan Yeni Mahalle - Söke Kapalı Cezaevi - Söke Lojmanlar - Çöp Şişçiler - Söke Sanayi Sitesi - Söke Stadı - Savuca - Söke Meydanı - Söke Pazarı - Çeltikçi - Albayrak - Söke - Söke Belediyesi - Atatürk Parkı - Söke Otogarı

Çağatay828
2 yıl önce - Cum 02 Ekm 2015, 20:10

56 Milas - Akbük Adnan Menderes Üniversitesi
Güzergah:Sarıçay - Kazıklı
Seferler:6.00 - 20.00 Arası
Duraklar:Muğla Bodrum Kavşağı - Milas Geçit - Milas Carrefour - Efeler - Halilbey Bulvarı - İsmetpaşa - Milas Üçyol - Meteoroloji Lojmanı - Gümüşkesen - Milas Orman İşletme Müdürlüğü - İzan Hastanesi - Atatürk Meydanı - Belediye Parkı - Milas - Gezer - Öğretmenevi - Uzunyuva - Hisarbaşı - Tariş - Selbaşı - Gazipaşa - Labranda - Milas Adliyesi - Vitra Artema - Milas Otogarı - Milas Oto Sanayi - Akkent - Aydınlıkevler - Akkent 2 - Milas Devlet Hastanesi - Bahçeburun - Küçükdibekdere - Kılıç Balığı - Yem Fabrikası - Mengerler - Sarıçay - Dibekdere - Sırtlan Mevkii Mahallesi - Çay Boyu - İçme - Çay Boyu 2 - Damlıboğaz - Yaşyer - Savran Köprü - Avşar Köprü - Avşar - Milas Bodrum Havaalanı - Sarıçay Gölü - Ovakışlacık - Kıyıkışlacık - Kızılağaç - Gürçamlar - Bozbük Yol Ayrımı - Kazıklı Giriş - Kazıklı - Köy Kahvesi - Kazıklı Çıkış - Muğla İl Sınırı - Akbük Karya - Sakarya Sitesi - İstanbul Konakları Sitesi - Ramada Resort - Eşin Palace - Akbük Garajı - Suçıkan - Ramada Plajı - Pazaryeri - Akbük Lunaparkı - Akbük Belediyesi - Club Marmara - Akbük Plajı - Site 1 - Kerem Sitesi - Akbük Trafo - Site 2 - Saplı Ada - Lojmanlar - Caprise Otel - Uygulama Oteli - Fevzipaşa - Aurum Spa - Sahil Sitesi - Adnan Menderes Üniversitesi Didim Yerleşkesi

ediz000

2 yıl önce - Cum 04 Arl 2015, 13:12

aydın ile izmir söke baya yakın keşke oraya hat açılsa çok yakın hatta çoğu öyle yapıyor sökeye gidiyor ordan torbalı söke otobüsüne biniyor hatta tepeköy bile yakın tepeköy arabayla 1 saat trenle 1.30 saat keşke otobüs açılsa izban açıldımı

Misafir 89d

2 yıl önce - Pzr 06 Arl 2015, 05:14

Ben Çine Akçaova Kasabasında oturuyorum bizim Kasabada birlik var ama Otobüste olmalı Hem Ucuz Hem Saatli olur. Aydın Büyükşehir Belediyesine şimdiden teşekkür ederim.

Misafir b36

5 ay önce - Cum 14 Tem 2017, 16:53

Davutlar Sahil Sitelerinden Kuşadası ve Söke ye sarı otobüs seferlerinin olmasını biz tatilciler çoookkkk istiyoruzz

cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ULAŞIM - Ege