Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3
Deniz Çağdaş
5 yıl önce - Sal 12 Hzr 2012, 12:06

Alıntı:
Deniz bey haklısınız. Linke tıkladım ve fotoğraflara baktım. Maalesef ölen vatandaşlarımızı gösteriyor. Ne yazık ki kaza yapan malum firma mozaiklenmiş ama ölen vatandaşlarımızın fotoğrafları mozaiklenmemiş.

Hasan Bey birkaç fotoğraf ilerde yaşlı bir teyzeyi gösteriyor o da camdan sarkmış( sanırım o da vefat etmiş) amaçları nedir bu fotoğrafları koymakta anlayamıyorum.

serkan.kar

5 yıl önce - Sal 12 Hzr 2012, 12:09

Alıntı:
Hasan Bey birkaç fotoğraf ilerde yaşlı bir teyzeyi gösteriyor o da camdan sarkmış( sanırım o da vefat etmiş) amaçları nedir bu fotoğrafları koymakta anlayamıyorum.

Helikopterle Kahramanmaraş Dağlarında İnsanları Ölüme Götüren Isparta'da 30 Yıllık Uçakla Düşen,Havaalanında Kalkış Anında Motoru Alev Alan,Arızalı Motorla İnsanları Kıbrısa Taşıyan Suya 5 Euro,Çaya Çorbaya 10 Euro Yakında WC'ye İngiliz Stili Para Alacak Olan,Uçakların Ekmeğine Yağ Sürmek Yht'nin Kaza Yapmayacağına Önemle Vurgu Yapmak,Mekecedeki Hızlandırılmış Tren Kazasını Unutturak.

emin ksk
5 yıl önce - Sal 12 Hzr 2012, 13:01

konu pamukkaleden çok otobüs firmalarının genel durumu bence. birçok firmada uyurken farketmemişte olabilirim tabii ama yolda aşırı hıza karşılaşmasamda geç kalma olduğunda bornova tarafında hep bir telefon trafiği oluyordu. sabah gelen otobüs aynen başka bir sefere gönderiliyor genelde. 12 istanbul 9 izmir siz düşünün durumu.

Mozaiklenme olayını bende anlamış değilim herşeyden öte hiç bir suçu olmasa bile insan merak eder hangi firmaydı acaba diye yani. Genelde reklam olayı sanırım. Sabahta atlasjetten reklam alabilmek uğruna bir süredir kaza hakkında yalan haber yapmıştı.

Uçaktaki ikramların konumuzla bir alakası yok ayrıca. İkram veren firmalardanda bilet alabilir herkes sonuçta.

Eyüp2558
5 yıl önce - Sal 12 Hzr 2012, 18:31

Korkunç ölenlere Allah rahmet eylesin, yakınlarına de sabır versin. Yaralanlara da acil şifalar diliyorum.

Ömer Faruk YILMAZ
5 yıl önce - Prş 14 Hzr 2012, 16:04

Çok geçmiş olsun.

Adli tıp raporuna göre kaptan uyumamış kalp krizi geçirmiş. Allah yakınlarına sabır versin. Firma internette açıklama yapmış. İlgililer facebook sayfasına bir de web sitesine baksın.

Misafir a49

5 ay önce - Prş 13 Tem 2017, 09:50

DOĞRU

sayfa 3
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET