Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
cihan mercan

5 yıl önce - Prş 09 Ağu 2012, 21:48
Yalova Kocadere-Bostancı deniz seferleri başladı

Kocadere-Bostancı Deniz Seferleri Başladı

Çınarcık Kocadere’de Mavi Marmara Ulaşım Şirketi tarafından düzenlenen Bostancı deniz seferleri başladı.
Alıntı:
Hafta içinde Bostancı’dan sabah 09.00 ve 19.00, Kocadere’den ise 06.30 ve 19.00 seferleri yapılacak. Hafta sonu ve tatil günlerinde ise Bostancı – Kocadere arasında karşılıklı 09.00’da ve 19.00’da karşılıklı seferler gerçekleştirilecek.
Şimdiye kadar Kocadere’ye yalnızca İDO’nun düzenlediği Çınarcık seferleri ve Turyol’un Eminönü-Kadıköy-Kocadere seferleri ile denizden ulaşılabilmesi, Kocadere’ye gelen tatilciler için sıkıntı yaşatıyordu. Mavi Marmara’nın Bostancı seferleri ise tatilciler yüzünü güldürdü. Mavi Marmara, Bostancı üzerinden özellikle hafta sonları günde dört sefer uygulaması ile Kocadere yolcuları için Turyol`a karşı farklı bir alternatif

kaynak: http://www.yalovagazetesi.com/gundem/kocadere-bos ...h3174.html

Kocadere halkına hayırlı olsun İDO-TURYOL TEKELİNDEN kurtuldular artık rekabet iyice kızışdı orda

Misafir ab7

5 ay önce - Cum 30 Hzr 2017, 13:33

Merhabalar Bostancı Kocadere sefer fiati ne kadar

Tevfik Metin Tanöven

5 ay önce - Cum 30 Hzr 2017, 22:17

Misafir ab7 gogul amcada mavimarmara ulaşım şirketi diye yazarsanız sitesinde ki telefon numarasını arayarak sorabilirsiniz . Burada görüşünü yazan arkadaşların hiçbiri sizin adınıza bu araştırmayı yapmaya mecbur değil . Devir internet devri ve herkezin evinde bilgisayarı ve ellerinde akıllı telefonları var .

Misafir 43f

5 ay önce - Cmt 01 Tem 2017, 15:09

Merabalar bugün bu denız seferınden faydalanacagımda bilet fiyyatlarinı söylermisiniz?

Tevfik Metin Tanöven

5 ay önce - Cmt 01 Tem 2017, 15:31

Misafir43f siz okuma özürlümüsünüz yoksa trolmu . şirketin internet sitesine girip telefon numarasını alıp sormak çokmu zor , yoksa burada mesaj yazan arkadaşlar sizin uşağınızmı .

Misafir 4d5

5 ay önce - Cmt 01 Tem 2017, 15:57

Teyfik bey ben buyaya yardım almak icin gelıyorum ama sız bana kaba davraniosunuz.Olmuyor boyle.

Tevfik Metin Tanöven

5 ay önce - Cmt 01 Tem 2017, 18:09

Misafir4d5 burası yardım sitesi değil . Arkadaş sitenin adını vermiş , siteye girip telefon numarasını alıp sormak çokmu zorunuza gidiyor . Ben kaba davranmıyorum aksine sizin gibi okumaya üşenenleri okuma ve araştırma alışkanlığı edinmeleri için uyarıyorum .

cihan mercan

5 ay önce - Cmt 01 Tem 2017, 23:23

Usteki hafta içi

Mavi marmara sitesinden alin ma

Tevfik Metin Tanöven

5 ay önce - Sal 04 Tem 2017, 22:50

Misafir4d5 birincisi tevfik yazacağınıza teyfik , buraya yerine buyaya ve davranıyorsunuz yerinede davraniosunuz yazmışsınız . Siz gerçekten okuma ve yazma özürlüsünüz . Öğretmenlerinizi suçlamıyorum ama siz okuma hayatınız boyunca ders çalışıp birşeyler öğrenmeye çalışacağınıza dalga geçmişsiniz .

cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ULAŞIM - Marmara