Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Karaman - Otogar

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
Muammer Fatih Özer
7 yıl önce - Çrş 07 Eyl 2011, 20:05
Karaman - Otogar

Karaman otogarı şehir genişleme alanın dışında olması sebebi ile şehir içinde kalmadı. İlerleyen yıllarda otogarın yolcu potansiyelinde önemli bir artış sağlamadı. Bunlar göz önüne alınarak bence de doğru olan bir karar ile yeni ve daha büyük bir otogar yapmak yerine eski bakımsız otogarda tadilata gidildi. Eleştirilebilecek bir çok yanlışıda içinde barındırsa da eskisine nazaran çok daha iyi olduğu göz ardı edilemez...

Süleyman SEVİÇKAN

7 yıl önce - Cum 16 Eyl 2011, 00:59

En son karaman otogarını haziranda görmüştüm otobüsler yolcuyu kenarda indiriyorlardı otogarın içi güzel olmuş otogar küçük bir otogar ama karamanımıza yetiyor güzel olmuş ...

Burak KAYNAŞ
7 yıl önce - Cum 16 Eyl 2011, 01:11

Daha önce hiç içine girmemiştim hep yakınından geçerken görmüştüm. Ama güzel gözüküyor. Tek handikapı peronların bulunduğu kısımda biraz fiziki alan yetersizliği gözüküyor. Otobüslerin özellikle dingilli araçların manevra yaparken biraz sıkıntı yaşaması sözkonusu olabilir.. Sade ve hoş bir otogar olmuş. Emeği geçenlerin eline sağlık.

Muammer Fatih Özer
7 yıl önce - Çrş 21 Eyl 2011, 00:29

Karaman 70 bin merkez nüfusuna sahipken de aynı anda en fazla üç peronu dolu görebilirdiniz şimdi 150 bin nüfusta da en fazla aynı anda üç peronu dolu görebilirsiniz. Otogar sürekli boş olduğu için otobüsler manevra sıkıntısı yaşamıyor. Ben otogarda popilasyonun artacağını hiç zannetmiyorum. Hızlı trende gelecek nede olsa, hızlı trende otobüs yolcusundan pay çekecektir. Bizim otogar bir asker zamanı birde öğrenci zamanı biraz hareketli oluyor.

SERDARR1

7 yıl önce - Çrş 21 Eyl 2011, 00:32

has turizmin konya da o kadar büyük yazıhanesi yok

Süleyman SEVİÇKAN

7 yıl önce - Çrş 21 Eyl 2011, 00:49

Alıntı:
has turizmin konya da o kadar büyük yazıhanesi yok

aslında o gördüğün yazıhane kızkalesi turizm in yazıhanesi ama has turizm kızkalesi turizmi satın aldığı yada birleştği için yazıhanede has turizm yazıyor .Ama has turizmin karaman otogarından günde 3-5 otobüsü anca kalkardır o otobüslerde ya 0403 tür yada intouro dur zaten o otobüslerin çoğunluğu da has ın öz malı değil kızkalesinin otobüsleridir.Birde karaman otogarında bütün yazıhaneler büyüktür bilhassa özkaymağın yazıhanesi konyadaki yazıhane kadar büyüktür desek abartmış olmayız...

Bekir Kurt

1 yıl önce - Cum 16 Hzr 2017, 15:27

(+)

Cemoli D18
1 yıl önce - Cum 16 Hzr 2017, 15:39

Butik bir otogar.

Ali clarkkent
1 yıl önce - Cum 16 Hzr 2017, 15:43

Kusura bakmayın da, otobüslerin yanaştığı peronlar çok çirkin. Demirlerden direk yapılmış. İşin kolayına kaçılmış. Yuvarlak sütunlar daha hoş olurdu.

mehmuztr
1 yıl önce - Pts 03 Tem 2017, 15:44

İlgili tadilat dökülen otogarın elini yüzünü düzeltti ama o direkler çok çirkin ve kolaya kaçıldığı doğru. Yeni problemimiz ise otogar yanına yapılan Necmettin Erbakan parkına yeterli otopark yeri yapılmadığı için parka gelen vatandaşlar araçlarını otogarın otoparkına koyuyor, araç koyacak yer bulamaz olduk, hepi topu 2 otobüsün girdiği garda.

cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET