Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3
emrenmert

2 yıl önce - Sal 25 Ağu 2015, 03:36emrenmert

1 yıl önce - Cmt 26 Mar 2016, 15:40Göksel17
1 yıl önce - Sal 19 Nis 2016, 18:15
Kapaklı Belediyesi'nden Haberler
Göksel17
1 yıl önce - Pzr 24 Nis 2016, 10:53
Kapaklı Belediyesi'nden Haberler
Misafir b0a

1 yıl önce - Sal 21 Hzr 2016, 03:42Göksel17
10 ay önce - Pzr 05 Şub 2017, 18:28
Kapaklı Belediyesi Kent Mobilyasını Kendisi Üretiyor.


Alıntı:
Kapaklı Belediyesi Kent Mobilyasını Kendisi Üretiyor.

Kapaklı halkına daha iyi hizmet etmek, belediyede tasarrufu sağlamak ve sağlıklı bir kent hayatı için çalışan ve her geçen gün kendini yenileyerek geliştiren Kapaklı Belediyesi, kent mobilyası imalatına da başladı. Kapaklı Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü bünyesinde kurulan kent mobilyası atölyesinde, oturma bankları, piknik masaları ve pergole üretimlerinin yanı sıra, tadilat işlemleri de başarıyla yürütülüyor.

Başkan Mandalı Kapaklı ilçesinde bulunan park, camii, Kur-an kursu, okul, ve yeşil alanlarda bulunan bütün oturma grubu ürünleri ihtiyacının Park ve Bahçeler Müdürlüğüne bağlı Marangoz Atölyesinde gerçekleştirileceğini belirtti.

Şehrin ihtiyacını dışa bağımlı olmadan belediyenin kendi tesislerinde yapılacağının altını çizen Kapaklı Belediye Başkanı İrfan MANDALI, banklardan, kamelyaya, piknik masalarına kadar birçok ürünün piyasa değerinin çok altından belediye marangozhanesinde üretileceğini ifade etti.

Kapaklı Belediyesinin her türlü üretim hizmetini kendi bünyesinde yapacak kapasitede olduğuna dikkat çeken Başkan Mandalı, mevcut personel ve malzemelerle yapılan bütün hizmetlerin alın teri ve emek harcanarak yapılan hizmetler olduğunu söyledi.


(+)
Kaynak: http://www.kapakli.bel.tr/guncel/haberler/haber/K ...20Üretiyor

*Güzel ve yerinde bir proje olmuş. Tüm belediyelerin kendi bünyelerinde bank vb. kent eşyalarını yapması çok iyi olurdu. Böylece eşyalar emin ellerde üretilmiş ve belediyenin elinden daha az bütçe gitmiş olacak.


Göksel17
9 ay önce - Pts 13 Mar 2017, 18:44
Kapaklı Belediyesi Atık Getirme Merkezi Faaliyete Başladı.


Alıntı:
Kapaklı Belediyesi Atık Getirme Merkezi Faaliyete Başladı.

Kapaklı Belediye Başkanı İrfan MANDALI Kapaklı Belediyesi Atık Getirme Merkezi 'ni ziyaret ederek çalışmaları yerinde inceledi.

Yetkililerden çalışmaların son durumu hakkında bilgi alan Başkan Mandalı ziyaretinde yaptığı açıklamasında şunları ifade etti '' İlçemiz Yeni Sanayi sitesi yanında kurmuş olduğumuz Kapaklı Belediyesi Atık Getirme merkezimizde çalışmalarımızı tamamladık ve tesisimizi artık faaliyete geçiyoruz. Atık Getirme Merkezimize; kağıt , plastik, cam, metal, ahşap, tekstil, kurşunlu piller, pil ve akümülatörler, flüoresan, elektrikli ve elektronik atıklar, ilaçlar, yağlar ve hacimli atıklar ile ömrünü tamamlamış lastikler olmak üzere 13 farklı kategoride atıklar toplanacak.Vatandaşlarımızın da atıklar konusunda gerekli hassasiyeti göstereceğine inanıyorum.Ayrıca vatandaşlarımız getiremeyecekleri ağır yüklü atıklarını 444 80 59 'dan Temizlik işleri müdürlüğümüzü arayarak evlerinden aldırabilirler. İlçemize hayırlı olsun.'' dedi


(+)(+)
Kaynak: http://www.kapakli.bel.tr/guncel/haberler/haber/K ...Flad%C4%B1

* Kapaklı Belediyesi, güzel bir projeyi daha faaliyete geçirmiş. Bu tesis sayesinde ilçede çeşitli materyalden atıklar, düzenli bir şekilde depolanıp geri dönüştürülebilecek. Ayrıca telefonla arayarak geri dönüştürülebilecek atıkları bulundukları yerden teslim edebilecekler. İnşallah tesis gelecekte atıl durumda bırakılmaz ve diğer belediyelere de örnek olur. Tesis Kapaklı'ya hayırlı olsun.


Göksel17
6 ay önce - Sal 13 Hzr 2017, 18:59
Kapaklı Belediyesi'nin Park Yenileme ve Düzenleme Hamleleri
sayfa 3
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET