Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 5
Mert Karakoyun

6 ay önce - Pzr 11 Hzr 2017, 16:02

İskenderun'dan Gaziantep'e otoban yapılacak zaten

Misafir 327

6 ay önce - Pzr 11 Hzr 2017, 18:52

Kahramanmaraş Havalimanı bize daha yakın ben orayı kullanıyorum ve THY daha uygun.

iği_
6 ay önce - Pzr 11 Hzr 2017, 21:20

Hatay havaalanının yeri çok yanlış. Eskiden gölü olan bir bölgeydi. Onun yerine İskenderun'un kuzeyine yeni havaalanı yapılmalı. Böylece Osmaniye de kullanır. Pistinin altından yol da geçebilir Gazipaşa'daki gibi.

Mert Karakoyun

6 ay önce - Pts 12 Hzr 2017, 13:37

Alıntı:
Kahramanmaraş Havalimanı bize daha yakın ben orayı kullanıyorum ve THY daha uygun.

Bu bir troll mesaja benziyor. Osmaniyelileri Kahramanmaraş havalimanını kullanması imkansıza yakın. K.Maraş'ı K.Maraşlılar dahi kullanmıyor tam olarak. K.Maraş biletleri de biraz yüksek sanırım.

Osmaniyeliler şu an hemen hemen tamamen Adana Şakirpaşa'yı kullanıyorlar.

Misafir 327

6 ay önce - Pts 12 Hzr 2017, 18:13

300.000 Osmaniyeli illa Adanayi kullanacak diye bir kural yok. G.antepi elbette Kahramanmarasida kullan an var bende buna dahil. Haftaya K.maras`tan ucacagim ve donusu Adana olacak hayirlisiyla. Osmaniyeliler K.marasi kullanmiyor diye bir aciklama olamaz.

Mert Karakoyun

6 ay önce - Pts 12 Hzr 2017, 19:08

Osmaniyeliler Kahramanmaraşlı kardeşlerimizin şehrinde bulunan havalimanını illaki kullanıyorlardır ama ben büyük çoğunluktan bahsediyor. Osmaniyeli olup Gaziantep'i kullanan da var mı elbette var ama kahır ekseriyet Adana'yı kullanıyor.

Misafir 71a

6 ay önce - Sal 13 Hzr 2017, 14:35

osmaniye adanaya daha yakin ve adanada 80bin osmaniyeli yasiyor nerdeyse her osmaniyelinin bir akrabasi var adanada eskiden adanaya bağliydi hastane icin üniversite icin hersey icin adana tercih edilir tatil icin adana yumurtaliğa gidilir yani anteb maras havaalanini kullananlar genelde bahce duzici hasanbeyli ilceleri

sayfa 5
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ULAŞIM