Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 225
cagatay 17
4 ay önce - Cum 19 May 2017, 19:26

Aynen oyle soyledi de ben silahli kisiler var onlardan olmadi diyor. Devlet silahli adama mudahale edemiyor mu? ????

Misafir dfb

4 ay önce - Cum 19 May 2017, 22:47

12 yıldır sayın başkan başlayacak diyor.Yine güldüm.

emre190505
4 ay önce - Cum 19 May 2017, 22:55
Dikmen vadisi 4.5 etap

Ne yani koskoca T.C Devleti bi kaç tane silahlı cabulcuya müdahale edemiyor mu? ha bide sözde sayın başkan her sene vadi başlayacak diyor ama ne hikmetse yaklaşık 10 yıldır bi türlü başlamıyor

emre190505
4 ay önce - Cmt 20 May 2017, 03:32
Dikmen vadisi 4.5 etap

Anlaşıldı Melih gökçek bugün radyoda vadi projesi bu sene başlayacak demiş o zaman bi 10 yıl daha beklemeye devam desenize.

emre190505
4 ay önce - Cmt 20 May 2017, 13:52
Dikmen vadisi 4.5 etap

Eğer vadi projesi bu sene başlayacak ise neden halen bi hareket yok vadide

emre190505
4 ay önce - Pts 22 May 2017, 00:22
Dikmen vadisi 4.5 etap

Arkadaşlar eğer bu sene başlayacak ise vadi neden hala şantiye kurulmadi bilgisi olan varmı bu konuda ?

Misafir ce0

4 ay önce - Pts 22 May 2017, 21:10

Merhaba arkadaşlar. Ben Altın ışık sitesinin altındaki villallardan aldım. oraları bir harabeden site sakinlerinin önünden geçmeye bile korktukları bir halden sakin ve temiz bi duruma çevirdim.

Bu villayı gözüm kapalı almadım 4.5 etap yapılır değerlenir diye aldım. Ve inanılmaz bi şekilde araştırma yapıpta aldım. Hatta aldığım villanın iskanı bile yok . Şimdi mesele villam değil.

Sitedeki yazıların hemen hepsini okudum. Ve kısa kısa birşeyler yazmak istiyorum.

1- Arkadaşlarımında aralarında olduğu sondaj çalışmaları %80 tamamlandı. Sondaj sonucu zeminlerin yer yer çok kötü olduğu ortaya çıkmıştır. Korkmayın son teknoloji fora kazıklarla bu sorun ortadan kalkar.

2- sondaj çalışmaları bittikten sonra 8 yerde dolgu alanlarının yapılması gerekiyor çünkü uçurum bölgeler var 3. Etap gibi olmaması için dolgu yapılacak. örneğin yıldız kule altı gibi. Not: dolgu alanların hiç birine konut yapılmayacak. Hepsi yeşil alan vs.

3- kağıtçılar benim iç dekorasyonunu yaptığım villanın önünden geçiyorlar. Bundan emin olun hiç biri suriyeli değil. Suriye liler toplatılıp kamplara götürüldü. Kağıtçılarla resmen kanka oldum burda. Adana, g.antep - maraş ve urfalı hepsi. Korkulacak tipler değiller. Bunların hepsi emir kulu. Birazdan anlatacağım.

4- bu sitede belediyeden emir alıp satılmış insanlar var bu insanlar moral bozmak istiyorlar. Çünkü hak sahipleri bu uzun süreçten bezip kaçması lazım. Devamı aşağıda.

5 - gelelim kağıtçılara: bu insanlar 1 dk bile bu vadide duramazlar hem zabita hem polis bunları 1 dk oturtmaz. Bu kağıtçılar burda birilerin işini yapıyor nemi? Bakın bu vadide aylık milyon liralar dönüyor o geridönüş malzemeleri toplanıyor ve birilerinin tesislerine satılıyor ve bu garibanlar karın tokluğuna sefalet içinde çalışıyorlar. Arada mafya ayağı çeken aracılar var ve bu adamlar ara ara pompalı silahla havaya ateş ediyor lar. Millet korksun bu kağıtçılara karışmasın diye.

Yukarda anlattıklarım bi film sanaryosu gibi gelebilir size ama maalesef gerçek bunlar.

6- gelelim projelere : bildiğiniz gibi vadinin tamamı ihale edilip firmalara verildi. Ancak inşaatların başlamama sebebi ne vadideki kağıtçılar nede ekonomik . Tek sorun ihaleyi kazanan firmaların hak sahiplerine verecekleri daireler. 3 bin hak sahibinden bin küsür hak sahibi kalmış bu bile o doymaz insanların inşaatın başlamamasına sebeb. Çünkü en kötü daire bile orda 600.000 tl ye satılacak en lüxleri inanmayacaksınız ama ben yine yazayım 4.000.000 tl ye satılacak.

7. Bilen bilir çankaya yıldız ankaranın nezih semtlerinden biridir ama bu semt gün geçtikçe özelliğini kaybediyor ama bu vadi çalışmaları sonunda tekrar canlanacaktır. Dikmende nasibine düşeni alacaktır.

DEĞERLİ ARKADAŞLAR HAKKINIZIN YENMEMESİNİ İSTİYORSANIZ GELİN BİRLİK OLUN DİKMEN VADİSİ İÇİNDE YASALARA UYGUN BİR ŞEKİLDE EYLEM YAPIN. SESİNİZİ DUYURUN. YOKSA SİZLERDE GÜN BE GÜN SOĞUR BU FIRSATTAN MUHTEŞEM VADİDEN MAHRUM OLURSUNUZ...

Herkesi sevgi ve saygılarımla selamlıyorum....

emre190505
4 ay önce - Pts 22 May 2017, 21:58
Dikmen vadisi 4.5 etap

Misafir ce0 arkadaşım haklısın vadinin başlamama en büyük sebebi gözü doymaz insanların rant hevesleridir

Misafir dfb

4 ay önce - Sal 23 May 2017, 02:04

Rantçılardan dolayı bu proje başlamadı diyen bir yetkili hatta muhalefet yok arkadaşlar ceza sadece dikmenliye çankayalıya ..Mamak Kayaş hatta Pursaklar bile kentsel dönüşümle Çsnkaya Dikmen vadisine fark atmış durumda

Misafir 549

4 ay önce - Sal 23 May 2017, 18:10

merhabalar

8 yıl önce - Cum 05 Arl 2008, 21:12

yazısında 1. sayfada umarım inşaat başlar diyen arkadaşın şuanki umudunu merak ediyorum.
görürseniz buraya bi açıklama yazmasını söylermisiniz .

düşüne biliyormusunuz 12 senedir çekilen çile üstüne 8 senedir bu sitede durmaksızın tartışılan bir konu.
burdan sayın Melih gökçeye sesleniyoruz sizden yardım isteyen cemaatlere parsel parsel yardım ettiniz bizim kendi parsellerimizi bizden aldığınız parayı ne yaptınız kime sattınız sattıgınız yerlerin parası ne oldu.

silahlı kişiler engel oldu deniliyor doğudaki silahlıların o silahını müsait bi yerine dağlarda veren hükümetimiz ankaranın göbegindeki silahlılarımı durduramadı sesi çıkmayan herkese daha çok beklemeler diliyorum.
senelerce bu milletten oy almış Abidin muhtarda iyi rant yaptı sanırım adamın sesi bile çıkmıyor senide unutmadık Abidin muhtar hiç kimsenin hakkı sana helal değil fitil fitil çıkması dileğimle.

sayfa 225
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet