Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 4
Misafir 20c

1 yıl önce - Cum 19 May 2017, 11:44

alanı mahfetmişler etraf pet şişe bira tenekeleri prezervatif poşetleriyle dolu yollar kusmuk içinde.Belediyeyi tebrik etmek lazım!

Anıl 95
1 yıl önce - Cum 19 May 2017, 12:24
Bu festival gençlerin


19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle düzenlediği üç günlük festival hareketli başladı. Konserler ve spor etkinlikleriyle dolu “İzmir Gençlik Festivali” için Türkiye’nin farklı kentlerindeki 46 üniversiteden gelen 1200 öğrenci, İnciraltı Kent Ormanı’nda çadır kurup gün boyunca spor ve oyun aktivitelerine katıldı. Festival gençliği, yerel rock gruplarının mini konserlerinden sonra günü, sevilen müzik grubu Manga’nın unutulmaz konseriyle tamamladı. İzmir’de ilk kez düzenlenen Gençlik Festivali’nin ikinci gününde Şebnem Ferah Gündoğdu’da, üçüncü gününde ise Mor ve Ötesi grubu İnciraltı’nda sahne alacak.

Her şey düşünüldü
İzmir’de konuk olan öğrenciler için her şey Büyükşehir Belediyesi tarafından eksiksiz düşünüldü. Sadece çadırlarını getiren gençler için festivalde her şey ücretsiz olarak hizmete sunuldu. Wi-fi, telefon şarj imkanı, sabah kahvaltısı, öğle ve akşam yemeği, gün boyunca atıştırmalıklar, su ve sıcak içecek ikramı, duş ve tuvalet, spor etkinlikleri, kütüphane çadırı ve halı saha gibi olanaklara sahip olan konuk gençler için 24 saat aralıksız güvenlik, görevli personel ve sağlık ekibi görev yaptı. Alanda ayrıca bir itfaiye aracı da hazır bulunduruldu. İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin gönüllü takımı da gelen öğrencileri mükemmel bir evsahipliği sergiledi.

Festivale katılan gençler, düşüncelerini şöyle özetledi:

Egemen Sonugüler -Ege Üniversitesi
Kız arkadaşımın vasıtasıyla bu etkinliği öğrendim. Konservatuar öğrencisiyim, müzisyenim. Festivalde sahne alacak sanatçılar çok özenle seçilmiş. Hepsini çok severim. Çeşitli aktiviteler var ve beklentimiz yüksek. Güzel günler geçireceğiz.

Burak Işık - Ankara Üniversitesi
Buraya yaklaşık 11 kişilik bir arkadaş grubuyla beraber geldik. İzmir Büyükşehir Belediyesi’ne bu etkinlikten dolayı çok teşekkür ediyoruz gerçekten çok büyük bir organizasyon çadırların böyle güzel bir yerde toplanması gerçekten çok güzel çok teşekkür ediyoruz.

Rabia Sultan Pekin- Dokuz Eylül Üniversitesi
İlk defa böyle bir etkinliğe katılıyorum. Beklediğimden çok çok daha güzel. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı için İzmir yine farkını konuşturmuş.

Tuğberk Bayraktar Katip Çelebi Üniversitesi
Etkinlik cidden güzel. Ben bu çadır işini çok merak ediyordum. Bu festival fırsat oldu, ben de çadırımı almış oldum. İzmir Belediyesi’nin böyle bir şey yapması, benim için şans oldu.

Gülçin Kabakçı –MarmaraÜniversitesi
Burada beklediğimizden daha çok ilgi gördük, hatta şaşırdık da.. Çok temiz bir ortam var. Her şey çok ince düşünülmüş, çok beğendik. Ben İstanbul’dan geliyorum. Orada hiç böyle bir 19 Mayıs kutlaması görmedim. Burada gençler için çok güzel bir şey yapılmış. Kent yaşamından uzak ama kentin ortasında bir yer.. İzmir Büyükşehir Belediyesi’ne biz gençlere değer verdiği için çok teşekkür ederiz.

Mert Burak Kale- Dokuz Eylül Üniversitesi
Belediyemiz böyle güzel bir festival hazırlamış. Çalışanlarımız çok kibar, çok ilgileniyorlar, çok sıcaklar. Hani böyle yabancı bir ortamda değilmiş de ailemizle beraber kampa gelmişiz gibi bir ortam var. Çok sevindik, çok mutlu olduk. Böyle bir organizasyondan dolayı çok teşekkür ederiz İzmir Büyükşehir Belediyesi’ne..

Şeymanur Büyük- Gazi Üniversitesi
İzmir Büyükşehir Belediyesi’ne çok teşekkür ediyoruz çünkü çok güzel bir organizasyon yapmışlar. Öğrencileri hiçbir şekilde yormadılar. Buraya geldiğimizde çok rahat bir şekilde ulaştık. Çok güzel ve çok eğlenceli geçiyor. Teşekkür ederiz.

Umutcan Erkılıç- Yıldırım Beyazid Üniversitesi
Gerçekten çok canlı bir organizasyon. Birçok aktivite var; spor, kütüphane, konserler, oyunlar.. Yer deniz kıyısında, çok canlı.. Güvenlik görevlileri de sağ olsun sürekli devriye atıyorlar. Her açıdan düşünülmüş bir organizasyon. İzmir Belediyesi’ne bu güzel organizasyon için çok teşekkür ediyorum.


http://www.izmir.bel.tr/HaberDetay/26563/tr


Anıl 95
1 yıl önce - Cum 19 May 2017, 13:11

mehmet20
1 yıl önce - Cum 19 May 2017, 20:55

Alıntı:
alanı mahfetmişler etraf pet şişe bira tenekeleri prezervatif poşetleriyle dolu yollar kusmuk içinde.Belediyeyi tebrik etmek lazım!


Evcilik oynamaya gelmediler ya oraya. içecekler kusacaklar sevişecekler o çadırlarda


mehmet20
1 yıl önce - Cum 19 May 2017, 21:03

Alıntı:
mehmet20 dediğin bölüm bırak Türkiyeyi dünya da yok komiksiniz çok komik


oraya dalgasına yazdım ciddiye mi aldın ben de biliyorum öyle bölüm olmadığını.


Misafir b34

1 yıl önce - Cum 19 May 2017, 21:51

Ya zihniyetinizi anlamıyorum. Yok kampta öyle olmuş yok böyle olmuş ne kadar terbiyesiz ve seviyesizsiniz. Gayette kampta sizin olamayacağınız kadar medeni çağdaş hoşgörülü ve saygılı gençler var. Sabah TRT Haber ve Haber Türk canlı yayın yaptı. Hürriyet ve Kanal D çekim yaptı. 24 saat hem kadın hem erkek personeller, güvenlikler ve polisler duruyor. Saçma sapan attığınız iftiraların hiç biri olmuyor.Misafir e6c

1 yıl önce - Cum 19 May 2017, 23:54

R ock müziğin amacı tüm dünyaya atei zmi yaymaktır.ve bizim kültürümüz rf ve a detlerimizle alakası olmayan bir şey.

Haldun Turan

1 yıl önce - Cmt 20 May 2017, 02:47

Rock müziğinin kraliçesi Şebnem Ferah da gelmiş demek.

Şeboyu takip etmeyi son albümünden önce bıraktım.

Ama her zaman kalbimdedir eski şarkılarını canım istediğimde çalarım.

Akşam Fenerbahçe'nin basketbol maçı olmasaydı konsere giderdim.

Festivale katılanlara iyi eğlenceler


roccki
1 yıl önce - Cmt 20 May 2017, 03:12

şebnem Volvox grubundayken dinlerdim bir ara özlem tekinle Akmar pasajına da gelirlerdi şebnem ferahın yaşı kafadan 45- 50 vardır.Sesi iyice detone olmuş bu saatten sonra yumurta da fayda etmez o sesi açmak için.

Haldun Turan

1 yıl önce - Cmt 20 May 2017, 03:31

Şebnem 72 li arkadaşım evet maalesef.

Özlem Tekin ise belki bilirsin Bodruma yerleşmişti.Ara sıra konserlere katılıyor.

Albüm yaptığını sanmıyorum ama belli olmaz.Özlem de iyiydi bir zamanlar başka tarzlara da yöneldi o.

Volvox Bursadan çıkmışdı bilirsiniz.

Ülkenin ilk bayan rock grubu.

Dünyaca ünlü Vixen grubu gibisayfa 4
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet