Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Kahramanmaraş - Hayvan Barınağı
« önceki   123 ... 232425

ANA SAYFA -> Diğer Şehirler
cevap yaz
sayfa 25
Firatemlk
1 ay önce - Pzr 23 Nis 2017, 18:37
Köpek

Köpek sahiplenmek istiyorum da abi numarasını alabilirmiyim barinagin

Egemen erayman
5 gün önce - Cmt 20 May 2017, 01:01
Hayvan barınagi calisanlarindan ve ozellikle varinak mudurunden bir ricam var

Tüm barınak çalışanlarina kolay gelsin öncelikle şunu diyecegim bu adresten 1 hafta en fazla 1.5 hafta once didem apt kat 1 no 3 dairemizden almis oldugunuz melez köpek benim kopegimdi duyduguma gore barinak mudurunun oglu sahiplenmis benim kopegimi şimdi benim kopegimi oraya verme amacim uyuz hastaligina yakalnmisti tedavisi guzel sekilde yapilsin diye sonra ben tekrar sahiplenecektim kopegimi ama daha 2.gunu barinak mudurunun oglu sahiplenmis bu gercekmi blmiyorum duyduklarimi soyluyorum ama o kopek ben ve arkadasim icin bir kopekten fazlasiydi bizim icin hem dostumuz hem arkadasimiz hem annemiz hem babamiz hemde kardesimizdi icli disliydik onnla birbirimize cok alismistik ewet sokakta buldum ben o hayvani zor durumdaydi ewime getirdim temizledm banyosunu falan yaptirdim bitini piresini temizledim onu en iyi sekilde arkadasimla ben buyutme karari aldk ama boyle bir talihsizlik yasadik ben barinak muduru ile gorusmek istiyorum kopegimiz kızdı ismi gölgeydi o kızımızı geri almak istiyoruz biz anlayis gosterecegini dusunuyoruz bu yuzden gorusmek istiyoruz eger ulasirsaniz çok memnun oluruz teşekkür ediyoruz..

(+)

[/code][/quote]

sayfa 25
« önceki   123 ... 232425
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler