Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Kahramanmaraş - Hayvan Barınağı
« önceki   123 ... 232425

ANA SAYFA -> Diğer Şehirler
cevap yaz
sayfa 25
Firatemlk
7 ay önce - Pzr 23 Nis 2017, 18:37
Köpek

Köpek sahiplenmek istiyorum da abi numarasını alabilirmiyim barinagin

Egemen erayman
6 ay önce - Cmt 20 May 2017, 01:01
Hayvan barınagi calisanlarindan ve ozellikle varinak mudurunden bir ricam var

Tüm barınak çalışanlarina kolay gelsin öncelikle şunu diyecegim bu adresten 1 hafta en fazla 1.5 hafta once didem apt kat 1 no 3 dairemizden almis oldugunuz melez köpek benim kopegimdi duyduguma gore barinak mudurunun oglu sahiplenmis benim kopegimi şimdi benim kopegimi oraya verme amacim uyuz hastaligina yakalnmisti tedavisi guzel sekilde yapilsin diye sonra ben tekrar sahiplenecektim kopegimi ama daha 2.gunu barinak mudurunun oglu sahiplenmis bu gercekmi blmiyorum duyduklarimi soyluyorum ama o kopek ben ve arkadasim icin bir kopekten fazlasiydi bizim icin hem dostumuz hem arkadasimiz hem annemiz hem babamiz hemde kardesimizdi icli disliydik onnla birbirimize cok alismistik ewet sokakta buldum ben o hayvani zor durumdaydi ewime getirdim temizledm banyosunu falan yaptirdim bitini piresini temizledim onu en iyi sekilde arkadasimla ben buyutme karari aldk ama boyle bir talihsizlik yasadik ben barinak muduru ile gorusmek istiyorum kopegimiz kızdı ismi gölgeydi o kızımızı geri almak istiyoruz biz anlayis gosterecegini dusunuyoruz bu yuzden gorusmek istiyoruz eger ulasirsaniz çok memnun oluruz teşekkür ediyoruz..

(+)

[/code][/quote]

Vural Demir
5 ay önce - Sal 20 Hzr 2017, 23:40
BÜYÜKŞEHİR’DEN BİR İLK: DOKU NAKLİ

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Sokak Hayvanları Rehabilitasyon Merkezi’nde bir ilk yaşandı ve doku nakli yapıldı.

Konu ile ilgili olarak Büyükşehir Belediyesi Mali Hizmetler Dairesi Başkanlığı Veterinerlik İşler ve Mezbahalar Şube Müdürlüğü’nden yapılan yazılı açıklamada: “Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Sokak Hayvanları Rehabilitasyon Merkezinde, sokakta yaralı halde bulunan ve sol arka kalçasında büyük oranda kas ve deri kaybı görülen 3 yaşındaki alman kurt köpeğine doku nakli yapıldı.

Sokak köpeğinin kendi vücudundan alınan donör doku, dört saat süren zorlu bir ameliyatın ardından travma sebebiyle oluşan yaraya nakledildi. Barınak veteriner hekimleri tarafından yapılan ameliyatta, donör dokunun alıcı sahaya naklinden sonraki 48 saat içerisinde başlayacak olan iyileşme sürecinin; dokunun çevre dokularla aynı seviyeye gelmesi ve iyi bir yara bakımı ile bir kaç ayda tamamlanacak.

Tedavisine devam edilen ve durumunun günden güne iyiye giden köpeğin tamamen iyileşmesinin ardından 5199 sayılı yasa gereği alındığı ortama geri bırakılacak” denilerek bilgi verildi.

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

http://kahramanmaras.bel.tr/haber/2017/06/19/buyu ...doku-nakli

Vural Demir
4 ay önce - Cum 30 Hzr 2017, 17:03
Yaralı KAPLUMBAĞA Tedavi sürecine başladı!

Büyükşehir Belediyesi Hayvan Toplama Ekiplerine gelen bir ihbarla kabuğu kırılmış halde yaralı olarak bulunan kaplumbağa, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanlığı Veteriner İşleri ve Mezbahalar Şube Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren Sokak Hayvanları Rehabilitasyon Merkezine getirildi. Veteriner Hekimlerimiz tarafından kontrolü yapılan kaplumbağanın aldığı darbe sonucunda kendisini hayata bağlayan ve oldukça sert olan kabuğundan ciddi bir şekilde yaralandığı tespit edildi. Tedavi süreci başlatılan kaplumbağanın iyileşme sürecini tamamlamasıyla tekrar doğaya salınacağı bildirildi. #buyuksehirheryerde

(+)

(+)

https://www.facebook.com/KMBB-Veterinerlik-İşleri ...f=NEWSFEED

Maraş Büyükşehir'e duyarlılığından dolayı teşekkürlerimi sunuyorum

sayfa 25
« önceki   123 ... 232425
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler