Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 95
Misafir 567

4 ay önce - Cum 19 May 2017, 20:08

Balon saçmalıklarıyla kendinizi kandırmayın. Ay küredir, bu yüzden dünyanın düz olması olanaksızdır.

kilicm
4 ay önce - Cum 19 May 2017, 20:16

Alıntı:
bir soru sordum cevap yazmadın non stop uçuşmuydu yolculukların ? muhtemelen degildi ingiltere almanya amsterdam da bir yerde durdu uçak demi ?

Tabi ki de direkt ucus. Almany aktarmasi olsa Almanya'dan Chicago'ya derdim. Daha onceki mesajimda olan linkten ucuslari takip edebilirsin.

Alıntı:

Evde küre var.
Bir ip aldım ve dedigin gibi yunanistan-ispanya -atlantik güzergahını ve 2. güzergahı ölctüm.
Normalde 1. güzergahı 2.den daha kısa sanırız , bende öyle sanıyordum .Ama ölçümde 2. güzergah azda olsa kısa çıktı.
Havayolu şirketleri boşuna 2. güzergahı kullanmıyormuş.

Aynen de oyle. Adamlar kari arttirmak icin sandvic icerisindeki peyniri bile inceltiyorlar. Daha karli olmasa bu guzergahi izlemezler.

Saffet 1001

4 ay önce - Cum 19 May 2017, 20:28

DUNYA DUZ OLMASI KIME NE KAZANDIRIR denmis.

oncelikle NASA butcesi bu Para cope atilmiyor. DUZ DUNYA Gerceginin Bilinmesi durumunda dunyada KAOS ortami Hukum surecek kargasa firtinalari kopar.
suanda BILIM TEORISINI kullanarak Kure gezegenlerin Gaz Toplarinin Tas Yiginlarinin gezdigi Bosluk Uzaydan bahsederek butun Sorulari ucuna gidilmez bilinemez hale getiriyorlar.
oysaki ANATARTIKADA Buzdaglarin arkasinda Dunyanin Sonunda ne oldugu bilinse ve ortaya ciktiginda en basta ataistlerin kendilinden olusan Evren Teorisi curutulmus olacak Yuce ALLAH C.c. Kelami Kitabimizda yazanlar yeni Gercek olarak bilinmis olacak.
Tas Yiginlarinin havada ucustugu bosluk Uzay yerine sadece YERYUZU onun altinda CEHENNEM ustunde ise Gunes ve Ayin Dunyayi tavaf ettigi Yildizlarla bezeli GOKYUZU ve YERYUZUNUN VE GOKYUZUNUN bittigi noktada baslayan CENNET.
bunlar Dunyayi sarsacak korkutucu Gerceklerdir.

Kime ne faydasi olacakki diyorlar VERMOGENSTEILUNG yani Paranin Dunyada nasil dagatildigi ve Bolusuldugu EMPARYALIST UST DUZEN ile alakalidir bu Husus
EMPARYALIST UST DUZENIN BUTUN MEKANIZMASI PARAMPARCA OLACAK DAHANE OLSUN.

Misafir 567

4 ay önce - Cum 19 May 2017, 20:33

Ay küredir ve bu durumda dünyanın düz olması imkansızdır. Sırf bu gerçek düz dünya iddiasının ne kadar saçma olduğunu gösterir.

Bu arada Misafir eb7 biri şu soruyu sormuş:

----------------------------------------------------
Buna tüm düz dünyacılardan açıklama bekliyorum.
Kaçarı yok tüm düz dünyacılar bunu açıklasın.
Alay yok, gırgır yok, sadece mantıklı bir soru var.
Her birinizden ayrı ayrı cevap bekliyorum.

Düz dünyaya kanıt olarak uçuş güzergahı vermeyi seviyorsunuz, bu da benden size gelsin:

Düz dünya haritanızı açın, rotanızı çizin.
Sidney Avustralya'dan Los Angeles ABD'ye 13 saatte uçulurken;
Sidney Avustralya'dan Santiago Şili'ye nasıl 12 buçuk saatte uçuluyor?
----------------------------------------------------

Şimdi buna "saniyelerle oynuyorlar bizi kandırmak için" derler. Tıpkı "tutulma sırasında Ay değil X Ay güneşi kapatıyor" demeleri gibi.

Beyin önemli:)

cadence1
4 ay önce - Cum 19 May 2017, 20:35

Emrecinar61

düzlemde bir dünya yeni bir model degil ki insanlık tarihi kadar eski bir model.

topik dünya en çok 200 yıllık bir model fransız devriminden sonra kilisenin hakimiyetinin freemasonlara geçmesiyle sürec içerisinde milletlere kakalandı .

osmanlı devleti küre bir modelle yaşamadı ay takvimi kullanılırdı doğuda ve batıda uzun asırlar batlamyus modeli kabul görmüştür .

aslında tartışılan düz dünya degil küre topik dünya sacmalıkları

düz dünya zaten bilinen kadim bir model dir ..

zaferp

4 ay önce - Cum 19 May 2017, 20:40

Önümüzdeki yıllarda bu düz dünya teorisi giderek çok konuşulmaya başlanacak. şimdi yeni yeni filizleniyor. güzel bir tartışma konusu bekliyor olacak.
Çok mantıklı konuşan düz dünyacılar mevcut. onlara saygı duyuyorum. insanın kafasını karıştıran o kadar şey var ki. Yakın zaman sonra gerçekler ortaya çıkmaya başlar.

Saffet 1001

4 ay önce - Cum 19 May 2017, 20:43
GOOGGLE EARTH DUNYANIN SONU

Dunyanin neresine gidersen git Evinin onundeki Arabaya hatta Paspasa kadar gorebildin bu Programda her nasilsa TURKIYE YUZOLCUMUNDAN DAHA BUYUK gorunen bir Alanda butun Parcalar biraraya yapistirilmis gorunuyor.
cunki Dunya gercekte Kure olmadigi icin NASA butcesinden ayrilan Paralarla buraya duzeltme yapilmis ve DEVASA bir alandaki goruntu bulandirilip didiklenmek sur'etiyle gorukmez gezilmez hale getirilmis.
yokmu Guney kutbuna gidipte burayi cekecek goya havada ucusan Demir yigini uydulardan

KAIDE olarak yutturulan Kure Dunya teorisini tartisani bile tasliyorlar ve tiy'e alinacak YALANLAR UZERINE KURULU Duzenlerini tum Topluma yutturarak Bugune kadar bizim gibi IMAN Sahibi Insanlar ve Supheciler haric Duzenlerini sorgulanmaz bir Kaide seklinde beslediler.
bizsse neresinden tutsak elimizde kaliyor

evinin paspasina kadar heryeri ceken googgle earth Programin ANATARTIKADA DUNYANIN SONUNDA herseyi egip bukerek ve bulandirarak Sakladigi gercege hicbir Kilif bulamaz kimse burada

Misafir 567

4 ay önce - Cum 19 May 2017, 20:48

Saffet çok safsın

Antarktika'da buzuldan ve birkaç bilim üssünden başka bir şey yok. Rusların Vostok üssü var mesela. Arat detayları gör.

Önce aratın, araştırın. Ondan sonra mümkünse palavra sıkın

Misafir 85b

4 ay önce - Cum 19 May 2017, 20:48

Ya bu kadar tartismaya ne gerek var. Ben size soyliyivereyim. Dunya tepsi gibi, hemde boganin boynuzunun ustunde duruyor. Ne zaman boga aksirip tiksirsa deprem oluyo. Iste bu kadar 5 yildir hala bunumu tartisiyorsunuz.

Misafir 433

4 ay önce - Cum 19 May 2017, 21:00

avustralya ile ilgili bilgilerde tutarsızlık olması normal çünkü düz dünya haritası da doğru değil bu konuda.
google jfk flat earth map yazdığınızda amerika air force one uçağında görülen farklı bir harita çıkacak karşınıza
sanırım qantas havayolları tam doğru bir harita kullandığından diğer havayolları ile bazı farklılıklar mevcut uçuş sürelerinde.

sayfa 95
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET