Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 240
MeteHan!
11 ay önce - Cum 19 May 2017, 15:36

Önery kardeş 17 25 aralık öncesi teması olmayan varmıydı onu söyle

17 25 aralık öncesi Fetö ye karşı görünüp sonrasında bunların trenine binen chp yide bir görün Allah aşkına. Neydi o öyle bank asyaya para yatıran chp vekilleri, gazetelerine tvlerine destek için giden barış arkadaş lar, mahmut tanallar.

Asıl yüzsüzlük ve cürüm budur. Iktidar olmak için bile bile bakın bile bile bu rezil Fetö ye yalakalik yapmak onların yanında durmak büyük rezalet


harun82_44
11 ay önce - Cum 19 May 2017, 15:40

Basın ve Yayıncılık yapmayan hakaret edep dışı ayrıştırıcı dil kullanan bu ülkenin değerlerine uzak yalan iftira üzerine kurulu bir yapı sözcü .Beklenilen ve daha önce atılması gereken olumlu gelisme. Allahım devlet ve milletimizi koru Yücelt.

KeNaN KöR
11 ay önce - Cum 19 May 2017, 16:46

Türk milletinin oylarıyla seçilen Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı'nı Pensilvanya ayarlı darbecilere hedef gösteren Sözcü paçavrası aradan fazla zaman geçmeden hatta anında kapatılmalıydı.

Egemenlik kayıtsız şartsız milletin diyoruz da, millet iradesini hiçe sayan demokrasi karşıtı azınlığın borazanı haline gelenlere de artık yaptırım uygulanmalıdır.

Geç gelen adalette , adalet değildir...kemalviyana
11 ay önce - Cum 19 May 2017, 18:26

Hic okunmayan bir gazetenin reklamini ancak böyle yapilir. Cok iyi bir günüde secmisler! Adamlar simdiden propoganda yapiyorlar. Kendi kalemize gol atmak böyle birsey.

orhan akıncı
11 ay önce - Cum 19 May 2017, 19:10

Fetö denen örgüt daha doğrusu cia-fetö örgütü bu işlere başlarken herşeyi düşünmüşler ve ona göre hareket etmişler. Sadece bu işin içinde fetö olsaydı o zaman bu çapsızların bu kadar derinlenmesine işi götürmeleri imkansızdı. Daha halen derim ve arkasında ki devasa cia ajanlarını görmeyen zavallılar var. Bu yapılanma bırakın Türkiye'yi dünyanın sayılı ülkelerine sızmış ve operasyonu ele geçirmişlerdir. Bunları algılamayan veya abdnin fetöyü vermemesi başta almanya ve batının halen destek çıkması gibi nedenler ile bu örgütün ne kadar sinsi ne kadar hain ne kadar ve ne kadar tehlikeli olduğunu gösterir. Daha öncesinden SOL dergi çıkarıp sol cenahı kandıran ve cumhuriyet gazetesinde can döndar gibi satılıkları kullanan bu terör örgütleri sözcü gazetesini hayli hayli kullanır. Klasik medyaya baskı var, muhalif kesim susturuluyor gibi söylemler ve uğultular boşunadır. Burdan bir cacık çıkmaz. Muhalif baskı olsa yada medyaya baskı olsa ilk önce o bildiğimiz yazarlar alınırdı. Ama firar etmiş nerde olduğu bilinmeyen patron alınıyor. Herzaman tepe noktalara uzanırsak orda pislikler ortaya çıkıyor.
Atı alan üsküdarı geçti.

19 mayıs gençlik ve spor bayramı kutlu olsun...


Serkan Guzel
11 ay önce - Cum 19 May 2017, 19:13

Manyadıdaroğlu bu defa da fetöcü sözcü gazetesine destek ziyareti yapmış.

İnşallah şu adamın fetö bağlantısı kanıtlanır da, chp de bundan kurtulur.osman akar
11 ay önce - Cum 19 May 2017, 19:18

Alıntı:
Stratfor Erdoğan'ın kaldığı oteli bildirdi ama ABD tarafından yönlendirilen Fetöcü pilotlar oteli bulamadı öyle mi? Kusura bakmayın ama Sözcü'ye yapılan baskının darbe gecesi Erdoğan'ın otelinin ifşa edilmesinden kaynaklandığı iddiası zekamıza hakaret. Daha önce linklediğim ama gitmeyen yazıda zaten o otelin herkes tarafında bilindiği anlatılıyor.Sözcü Oteli değil bizzat Cumhurbaşkanı'nın kaldığı Villanın yerini veriyor arada fark var.
koray006
11 ay önce - Cum 19 May 2017, 20:13

Alıntı:
Sözcü Oteli değil bizzat Cumhurbaşkanı'nın kaldığı Villanın yerini veriyor arada fark var.


Darbeye kalkışıp bu kadar organize olan ekip başka hiç bir kaynağı olmayıp sadece sözcü'nün yaptığı habere göre mi operasyona başladı yani?

Erdoağan'ın yerini yaver Ali Yazıcı'nın söylediği zaten hazırlanan iddianamede ortaya çıktı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın otelinin yerini darbecilere yaver Ali Yazıcı söyledi

http://www.milliyet.com.tr/cumhurbaskani-erdogan- ...m-2353651/


MuratGezgin61
11 ay önce - Cmt 20 May 2017, 14:11

Sözcü Gazetesinin sahibi olarak görünen kişi, yıllar önce " örgütün evlerinde özel olarak yetiştirilmiş gizli bir Gülenci " olduğu yönünde çıkan haberleri hiç yalanladı mı? Yoksa sessiz mi kaldı?

ÖzgürZB

11 ay önce - Cmt 20 May 2017, 14:17

Bunlar kadar soysuz az bulunur...
Hem her türlü ihanetin, her türlü soysuzluğun içinde yer alıyorlar, Cumhurbaşkanı'na edilmeyecek hakaretleri edip, yetmiyor yerini bile önceden bildikleri darbe nedeniyle ifşa ediyorlar öldürülsün diye, sonra da bu yaptıklarının karşılıksız kalacağını bekleyip "ama biz ne yaptık ki? Bizi susturmaya çalışıyorlar..." diyorlar...

Tayyip Erdoğan şiir okudu diye cezaevine atılırken, 367 garabetinde hukuksuzluğu savunurken, kapatma davasında üç maymunu oynarken iyi, Cumhurbaşkanı ve Kamu hukuku hakkını ararken kötü; Demokrasi yok, Hukuk yok, birilerinin elinde maşa oluyor iş buralara gelince...

Hadiyin ordan be!!!sayfa 240
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET