Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 16

Sizce Ankara Büyükşehir Belediyesi başarılı mı?
Evet 19.6%  19.6%  [36]
Hayır 80.4%  80.4%  [148]
Toplam Oy : 184

Misafir 5ce

12 ay önce - Cum 21 Nis 2017, 17:17

536 ne güzel söylemişsin." ARABASI OLAN İÇİN".Arabası olmayan ne yapacak.?Avrupada insanlar arabalarıni sadece hafta sonu kullanır. Toplu taşıma aracını kullanır. Şehir içine arabanla girersen vergi ödersin.

Misafir b72

12 ay önce - Cum 21 Nis 2017, 18:05

Otoban olmanin neresi başarı insanlar karşıdan karşıya geçemez oldu üst geçitler 4-5 km arayla!!! Yayaya en az değer veren belediyedir ANKARA!!!

Misafir 4f4

12 ay önce - Cum 21 Nis 2017, 20:08

Herhalde Mithaptaşa ve Meşrutiyet caddesindeki üst geçitler için başkana ödül verirler. Yayaların altından geçtigi hiç kullanılmayan ucube üst geçitler..

Onur Taner
12 ay önce - Cum 21 Nis 2017, 20:18

^^ Peki neden kullanılmıyor? Kullanılması için herhangi bir teşvik oluşturulmuyor mu?

Ayrıca bana hiç ucube gelmiyor, size geldiyse sizde bir sorun var demek.

Misafir be0

12 ay önce - Cum 21 Nis 2017, 20:49

Siz hiç çıktınız mı ?.ne kadar yüksek yapılmış. Kaç tane merdiven var. Ben cıktım. Çıktığımada bin pişman oldum. Yaşlıların kullanmasının imkanı yok. Size tavsiyem üşünmeden çıkın. O zaman anlarsınız insanların niye kullanmadığını..

Misafir 0b8

12 ay önce - Cum 21 Nis 2017, 20:54

Onur Bey herhalde siz Ankara 'da oturmuyosunuz. O üst geçitleri kullanan hiç görmedim. Bulvar üzerindekiler çok aktif kulanılıyor. Bunlar işlevsiz. Çok merdiven var..

Misafir 9c4

12 ay önce - Cum 21 Nis 2017, 22:29

Meşrutiyet'teki iğrenç üst geçitleri kimse beğenemez. Çok dik, asansör yok, ayakları kaldırımları tamamen kapatıyor, kullanan yok. Arkadaş ironi yapmıştır kendince.

zeynep koçak
12 ay önce - Cum 21 Nis 2017, 22:32

Üstgeçitler gerçekten işlevsiz ,kullanılmıyor , nadiren bir -iki yer dışında , içerisi çöplük gibi oluyor , çoğunluğu ise çok çirkin , teneke den yapılmış gibi duruyor , facia .Yaya geçidi neden yapılmıyor anlamak zor, gerçekten kullanılan bir kaç yer dışında diğerleri sökmek , düzenli kullanışlı yaya geçidi yapmak lazım.Sürücüler trafik kurallarına uyacak , yayalar değil öncelikle .Kızılay daki üst geçitler özellikle çok feci,kocatepenin önünde ki başta olmak üzere , her ülkede olduğu gibi yaya geçidi yapılmalı , herkes kurallara riayet etmeli , bu kadar basit .

zeynep koçak
12 ay önce - Cum 21 Nis 2017, 22:38

Yorumları okuyunca hayretler içinde kalıyorum, Bu Ankara ya karşı neyin kini, neyin nefretidir, yani inanın düşman bu kadar kin nefret beslemez, en azından onun düşman olduğunu bilirsiniz , açıktır.Akıl dışı , arkaik bir kin nefret ,böyle bizim bilmediğimiz kan davası gibi bir şey, yazık olur tabii, öncelikle böyle düşünen ve hissedene , demek ki içimiz deki birileri anadolunun kalkınmasını engellemek istiyor , ben böyle düşünüyorum , başka mantıklı bir açıklaması olamaz yanii

zeynep koçak
12 ay önce - Cum 21 Nis 2017, 22:40

Şunu bilmeleri gerekir , bu ülkenin parasın da bu ülkenin bütün vatandaşlarının hakkı vardır, o sizin babanızdan dedenizden size miras kalmadı .

sayfa 16
« önceki   123 ... 151617 ... 192021   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet