Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Size Ankara Büyükşehir Belediyesi başarılı mı?
« önceki   123 ... 151617   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 16

Sizce Ankara Büyükşehir Belediyesi başarılı mı?
Evet 19.9%  19.9%  [30]
Hayır 80.1%  80.1%  [121]
Toplam Oy : 151

Misafir 5ce

1 ay önce - Cum 21 Nis 2017, 17:17

536 ne güzel söylemişsin." ARABASI OLAN İÇİN".Arabası olmayan ne yapacak.?Avrupada insanlar arabalarıni sadece hafta sonu kullanır. Toplu taşıma aracını kullanır. Şehir içine arabanla girersen vergi ödersin.

Misafir b72

1 ay önce - Cum 21 Nis 2017, 18:05

Otoban olmanin neresi başarı insanlar karşıdan karşıya geçemez oldu üst geçitler 4-5 km arayla!!! Yayaya en az değer veren belediyedir ANKARA!!!

Misafir 4f4

1 ay önce - Cum 21 Nis 2017, 20:08

Herhalde Mithaptaşa ve Meşrutiyet caddesindeki üst geçitler için başkana ödül verirler. Yayaların altından geçtigi hiç kullanılmayan ucube üst geçitler..

Onur Taner

1 ay önce - Cum 21 Nis 2017, 20:18

^^ Peki neden kullanılmıyor? Kullanılması için herhangi bir teşvik oluşturulmuyor mu?

Ayrıca bana hiç ucube gelmiyor, size geldiyse sizde bir sorun var demek.

Misafir be0

1 ay önce - Cum 21 Nis 2017, 20:49

Siz hiç çıktınız mı ?.ne kadar yüksek yapılmış. Kaç tane merdiven var. Ben cıktım. Çıktığımada bin pişman oldum. Yaşlıların kullanmasının imkanı yok. Size tavsiyem üşünmeden çıkın. O zaman anlarsınız insanların niye kullanmadığını..

Misafir 0b8

1 ay önce - Cum 21 Nis 2017, 20:54

Onur Bey herhalde siz Ankara 'da oturmuyosunuz. O üst geçitleri kullanan hiç görmedim. Bulvar üzerindekiler çok aktif kulanılıyor. Bunlar işlevsiz. Çok merdiven var..

Misafir 9c4

1 ay önce - Cum 21 Nis 2017, 22:29

Meşrutiyet'teki iğrenç üst geçitleri kimse beğenemez. Çok dik, asansör yok, ayakları kaldırımları tamamen kapatıyor, kullanan yok. Arkadaş ironi yapmıştır kendince.

zeynep koçak
1 ay önce - Cum 21 Nis 2017, 22:32

Üstgeçitler gerçekten işlevsiz ,kullanılmıyor , nadiren bir -iki yer dışında , içerisi çöplük gibi oluyor , çoğunluğu ise çok çirkin , teneke den yapılmış gibi duruyor , facia .Yaya geçidi neden yapılmıyor anlamak zor, gerçekten kullanılan bir kaç yer dışında diğerleri sökmek , düzenli kullanışlı yaya geçidi yapmak lazım.Sürücüler trafik kurallarına uyacak , yayalar değil öncelikle .Kızılay daki üst geçitler özellikle çok feci,kocatepenin önünde ki başta olmak üzere , her ülkede olduğu gibi yaya geçidi yapılmalı , herkes kurallara riayet etmeli , bu kadar basit .

zeynep koçak
1 ay önce - Cum 21 Nis 2017, 22:38

Yorumları okuyunca hayretler içinde kalıyorum, Bu Ankara ya karşı neyin kini, neyin nefretidir, yani inanın düşman bu kadar kin nefret beslemez, en azından onun düşman olduğunu bilirsiniz , açıktır.Akıl dışı , arkaik bir kin nefret ,böyle bizim bilmediğimiz kan davası gibi bir şey, yazık olur tabii, öncelikle böyle düşünen ve hissedene , demek ki içimiz deki birileri anadolunun kalkınmasını engellemek istiyor , ben böyle düşünüyorum , başka mantıklı bir açıklaması olamaz yanii

zeynep koçak
1 ay önce - Cum 21 Nis 2017, 22:40

Şunu bilmeleri gerekir , bu ülkenin parasın da bu ülkenin bütün vatandaşlarının hakkı vardır, o sizin babanızdan dedenizden size miras kalmadı .

sayfa 16
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 151617   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet