Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1405
Hamit Karadeniz
1 ay önce - Prş 20 Nis 2017, 21:16

Sefer Arkadaş...!
Emek vermiş çekmişsin, Fotografları Paylaşmış'sın teşekkür ederim ama,içimi açan fotolara rast gelmedim.
Hep terk edilmiş İstasyon Fotoları, yıkık dökük İstasyon Fotoları,ya da İstasyonların 100 yıl önceki hali.
CR3'te iç açıcı yapımın da ilerleme sağlanmış bölümleri yok mu hiç?

Zte1
1 ay önce - Prş 20 Nis 2017, 21:38

(+)

(+)

(+)

Kaynak: http://www.promavi.com.tr/Projeler/Marmaray-İstas ...-Projeleri
Çalışmalar iyi ama 2018 in sonu 2019 un sonu olursa şaşmam
Bi duvarlar bitmedi sürekli force kazık
Otobüsten gördüğüm kadarıyla Yunus istasyon kabası bitmiş duvarlarda tamamlanmış İstanbul'a doğru sancak köprüsü bittikten sonra ray döşemeye başlayabilirler raylarda hazır zaten Kartal istasyonda da öyle sanırım

Gökhan Bengil 2
1 ay önce - Prş 20 Nis 2017, 21:45

Suadiye ile Bostancı istasyonları arasındaki yola yaya üst geçidi koymuşlar ancak asansör koymamalılar,çünkü güvenlik görevlisinin olmadığı bölgelerde asansörlere zarar veriyorlar.

aliemirci
1 ay önce - Cum 21 Nis 2017, 00:00

Teşekkür ederim fotoğraflar için.

Can Sönmez

1 ay önce - Cum 21 Nis 2017, 01:15

Ve bu duvar işleri daha da sürecek gibi. Cevizli - Atalar arasında neredeyse hiç başlanılmamış istinat duvarları var. Haziran' dan önce istinat duvarlarının biteceğini hiç sanmıyorum.

mustafasa7

1 ay önce - Cum 21 Nis 2017, 02:40

Atalar cevizli civarında yanlış görmediysem bir geçit hariç hepsini kapatmışlar birkaç kilometre boyunca tren yolunun karşısına geçmek mümkün değil

esomel
1 ay önce - Cum 21 Nis 2017, 14:56

Çayırova marmaray hattından şekerpınar sanayi bölgelerine raylı sistem geçiş imkanı olacak gibi haberden anladığım, müthiş bir gelişme olur...

Yavuz Sultan Selim Köprüsü üzerinde raylı sistem başlıyor :A Haber’e konuk olan Ulaştırma ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Yavuz Sultan Selim Köprüsü üzerindeki raylı sistem için hem Anadolu hem de Avrupa yakasında bağlantılar için çalışamaların başlayacağını söyledi. Bakan Arslan, “Başlangıçta Çayırova’dan başlayarak Yavuz Sultan Selim Köprüsü üzerinden 3. havaalimanına oradan Halkalı’ya bağlantı sağlamış olacağız. Daha sonra burayı hem Kınalı tarafına uzatmak, hem de Akyazı tarafına uzatmak suretiyle de şehirler arası taşımacılığı Kuzey’e kaydırdığımız gibi bu sistemleri diğer raylı sistemlerle entegre ederek şehrin her tarafına insanların araçlarıyla çıkma ihtiyacı olmadan, sadece istasyondan hat değiştirerek kolay seyahatini sağlamış olacağız.” dedi.

Aypars
1 ay önce - Cum 21 Nis 2017, 15:23
Biter biter

Banliyo hatlarını yolunu lütfen şehirler arası gibi görmeyin yani bu hat aslında yer yer basit yer yer zor. Malzeme taşımacılığı açısından çok rahat çalışanlar daha rahatlar bilecik gebze arasında çalşan personeli hatırlıyorum abi yapıyoruz yapıyoruz bitmiyor derlerdi ve baya piskolojileri bozulmuştu adamların. Şehir içinde hayat var imkanlar daha çok işçiler daha motiveler paralarını da alıyorlar ama zorlu bir sinsilik ile ilerliyor çünkü burası istanbul trafiği bile bir olay. Birşey görmeyi bekleyen arkadaşlar haziranı beklesinler evet 7 yıl çok uzun bir süre ama artık bunu düşünmenin pek fazla birşey katıcağını düşünmüyorum bu kadar bekledik zaten falan diyen olabilir saygım sonsuz bende tren sevdalısıyım bende bekliyorum ama olanları biliyoruz az çok. Genel olarak cr3 yüzde vermek gerekir ise %15 i tamamlandı diyebiliriz 3 4 ayda haziran temmuz ayına kadar %15'lik daha bir artış bekliyorum %30 olur haziran temmuz civarı olur ray serme başlayan bölgeler şaşırtmasın halen fore kazık işlemi devam ediyor ve edicektir. Bu arada anadolu yakası daha hızlı ilerliyor .Öncelikler çok açık
1 alt yapı
2 üst geçit alt geçit
3 istasyonlar
4 ray serme
5 elektrifikasyon-sinyalizasyon
6 ray testleri olarak ilerleme devam edecek. Yani üst geçit alt geçitler bitsinde gerisi çok daha hızlı olacak. Projenin hızlı gittiğini şöyle açıklayalım normalde buna yakın bir sıra yapılır yenileme projelerinde ama Kolin herşeyi aynı anda yapmaya çalışıyor bu başarı takdir edilmesi gerekir zor bir proje genel olarak .Bitecektir şüphem yok yaza doğru daha fazla personeli sahalarda görebiliriz. Bu projeyi bölgesel olarak değerlendirelim derim çünkü proje bölgesel olarakda farklılıklar gösteriyor her yerde aynı işlem yapılmadığından...Sıkıntılı olan bir durum var oda eskiden yolculuk yaparken geze geze göre göre giderdik duvarlar çok yükseltilmiş keşke ses iletmeyen cam kullanılsaymış...

Hakan Sevimli
1 ay önce - Cum 21 Nis 2017, 15:28
YEŞİLYURT İSTASYONU

Yeşilyurt istasyonunda 3 adet silindir istasyon çıkışından sonra Bakırköy yönüne doğru zemin düzeltme çalışması yapıyorlardı. Foto çekemedim ...

güler hakan

1 ay önce - Cum 21 Nis 2017, 20:38
Kiziltoprak Dogu

(+)

(+)

(+)

Carsamba gunune kopru ayaklarina beton atimi baslayacakmis.

(+)

sayfa 1405
ANA SAYFA -> ULAŞIM