Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Northgate Ankara
« önceki   123 ... 676869 ... 818283   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
sayfa 68
Misafir 67b

7 ay önce - Cum 21 Nis 2017, 07:07

Daire fiyatları nedir

emocan06
7 ay önce - Cum 21 Nis 2017, 09:36
BİR DAHA SİZE FOTORAF PAYLAŞIRSAM....

Oturdugunuz yerden fotoğraf yokmu diyosunuz bu seferde fotoroflar guncel degil diyosunuz bu TERBİYESİZLİK esas buranin yavaş ilerlemesini hazmedemeyenler siz nereye hizmet ediyosunuz çekmişsiniz 5 metrelik perde betonun resmini koymuşsunuz buraya proje tam gaz diye algi olusturmayin ben neyse onu çektim....

Misafir 882

7 ay önce - Cum 21 Nis 2017, 10:36

Sn misafir 0bc projeden biri misiniz ?

Oyle konusuntunuz sanki ?

Oyle ise kayit olarak duzenli bir şekilde bilgilendirme ve resim paylasiminda bulunarak bu tartismalarin dinmesini saglarsiniz, bunu dusunmez misiniz?

Misafir 378

7 ay önce - Cum 21 Nis 2017, 11:24

Şimdi northgate geldim. Çok yakın bir zamanda tüm inşaat alanını ve şantiyeyi canlı olarak seyredeceksiniz. Bu bölge için çok büyük şans. Vesile olan, yapan ve destekliyenlerden Allah Razı olsun.

Misafir 9a2

7 ay önce - Cum 21 Nis 2017, 12:21

buraya bize bilgi vermek için fotoğraf atan arkadaşları linç etmeye çalışıyorsunuz ayıptır yahu. bakalım ilerde daha neler göreceğiz çok merak ediyorum.

Misafir 615

7 ay önce - Cum 21 Nis 2017, 12:52

Northgate Ankara projesi; çok değerli ve Türkiye'de eşibenzeri olmayan bir projedir. Böyle büyük bir yatırım, Saray ve çevresine sınıf atlatacaktır.Şimdi burada ahkam kesen artniyetli kişilerin, bu projeye inanmış yatırımcıların, tüketicilerin ve projeden ekmek yiyen emekçilerin inancını zaafa uğratmak istedikleri açık.Zira, aylar önce çekilen fotoları paylaşarak negatif bir algı oluşturma gayeretinde oldukları ortadadır. Personel azmış, çalışma yavaşmış vs vs. Oysaki, 60 m derinliği olan bir temelde tam kapasite çalışmak için, iklim şartlarının, toprak durumunun istenilen seviyede olması iş emniyeti ve can güvenliği açısından da elzemdir. Bu yazılanların iftira ve hakeret içerdiği çok kısa sürede anlaşaılacaktır. Zira hem hukuksal işlemler, hem de çok kısa zamanda yüzlerce çalışanın ikamesiyle bu artniyetli kişiler deşifre edilecektir.

Misafir 7a8

7 ay önce - Cum 21 Nis 2017, 14:13

misafir 0bc neden böyle celalleniyosunuz ki adam fotoraf yokmu diyenlere çekmiş yayınlamiş hemde üyelikle seninde varsa bir bildigin sende üyelik al ve buralarda paylaş emocan kardeşe neden yüklenirsinki anlamadım

Misafir 9a2

7 ay önce - Cum 21 Nis 2017, 14:14

kimse merak etmesin ilerleyen günlerde kimin ne olduğunu hep beraber görücez. kimlerin hakkının yenildiğini dolandırıcılık yapıldığını hep beraber görücez. dolandırıcılar deşifre olacak inşallah.

Misafir 1db

7 ay önce - Cum 21 Nis 2017, 14:27

İftira Suçu Cezası
İftira Suçu Cezası (TCK 267)

Basit iftira suçu cezası, 1 yıldan 4 yıla kadar hapis cezasıdır (TCK md. 267/1).

Nitelikli iftira suçu işlenmesi halinde suçun cezası yarı oranında arttırılır. Yani fail, iftira suçunun maddi delillerini de kendisi üretirse suçun basit halinin cezası yarı oranında arttırılacaktır (TCK md. 267/2).

Misafir 9a2

7 ay önce - Cum 21 Nis 2017, 14:33

Misafir 1db

sen hiç merak etme. kimin dolandırıcılık yaptığı ortaya çıkacak. burda iftira atan varsa şerefsizdir. biraz daha beklemede kalın. her şey ortaya çıkacak.

sayfa 68
« önceki   123 ... 676869 ... 818283   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet