Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 272

Beşiktaş eleme turunda ne yapar?
Son 32'de Elenir 5.7%  5.7%  [10]
Son 16'da Elenir 6.9%  6.9%  [12]
Çeyrek Finalde Elenir 27.4%  27.4%  [48]
Yarı Finalde Elenir 18.9%  18.9%  [33]
Finalde Kaybeder 7.4%  7.4%  [13]
Kupayı Alır 33.7%  33.7%  [59]
Toplam Oy : 175

emrebatur
1 ay önce - Cum 21 Nis 2017, 14:21

Galatasaray geçmişte başarıları olmuş bir kulübümüzdür, ancak onun başarılarının konuşulacağı yer bu sayfa değildir. Bu tip arkadaşlar 17 sene önceki konuları hortlatabilirler. Bunu başlatanlara böyle bir yanıt verip kapatabilrisiniz, kulübün başarılarını küçümsemeye ya da Beşiktaşla ya da Fenerbahçeyle kıyaslamaya gerek yok. Onlar zaten şu anki hallerinden memnun olmadıkalrı için bunu yapıyorlar. Beşiktaşın bu sene almış olduğu üstün başarıyı küçümsemek onları mutlu ediyor ancak dönüpte kendi takımlarının bu seneki durumlarını göremiyorlar. Bu söylediğim tüm galatasaraylılara değildir, burada şapşal şapşal geçmişiyle övünmeye kalkan, galatasaray taraftarı bile olmayı hak etmeyen yüz karalarınızadır lafım.

Recep ALKAN
1 ay önce - Cum 21 Nis 2017, 14:21

Bende misafirin yazdığını kast ettim.
Esamesi okunmuyor derken, o başarı yeniden yakalanamadı anlamında yazdım.
1 kere olan birşeye tesadüf diyebilirsiniz, ama birkaç kez o başarıyı yakalayabiliyorsanız başarılı sayılabilirsiniz.
Kastım bu.

hund
1 ay önce - Cum 21 Nis 2017, 14:26

Büyük takım olduğunu iddia eden Beşiktaş ve Fenerbahçe 17 senedir Avrupa kupalarında Galatasaray'ın yanına yaklaşamiyorlar ,büyük olmak böyle bir şey

Yakup

1 ay önce - Cum 21 Nis 2017, 14:30

Alıntı:
Ayrica Galatasarayin o yillar Avrupada bir Besiktasli olarak bütün maclarina gitmis ve tezahürat etmis biri olarak bu haberleri üzülerek okuyorum.

Onlarin kupasi var. Dogru var. Benim de eskiden Ferarrim vardi ama simdi bisiklet ile ise gidiyorum.

Kopenhag meydaninda olan birisi olarak bende üzülüyorum gercekten...

Az mi kayga ettik Ingilizlerle o gün!!

berdan ak
1 ay önce - Cum 21 Nis 2017, 14:30

87. dakikada Lyonlu oyuncunun eliyle kestiği topta penaltımız verilmedi. Maçta o kadar hikaye yaşandı ki bu pozisyon unutuldu gitti.

emrebatur
1 ay önce - Cum 21 Nis 2017, 14:31

berdan ak hangi net poziyonumuzdan bahsediyorsun? başka biri de cenk ve taliscanın uzaktan çektiği 2 şutu net poziyon olarak kıyaslamış. Dün beşiktaş lyon'a ezilmedi mi diyorsunuz yani bu defansa çözümler bulunmazsa, alternatif defansif orta saha oyuncularıyla takviye yapılmazsa önümüzdeki sene 6-7 yediğimizde görüşürüz. dün beşiktaş şanslıydı ve çok kötü oynadı, kakara ki ki ki, kafa kafaya oynadık penaltılarla şanssız kaybettik, eleyebilirdikte deyip gelecek seneye hazırlanırsan bu seneki başarıyı bile mumla ararsın. dönüp maçı tarafsız bir şekilde tekrar izleyin, lyon çatır çatır futbol oynadı.

Misafir 718

1 ay önce - Cum 21 Nis 2017, 14:31

Galatasaraylılar derdini anlamamışsınız siz. Olurda kendilerinden başka bir takım avrupadan kupa alır diye öyle korkarlarki
Ellerinde hava yapacak, caka satacak yegane argümandır bu. Bunun ellerinden kayıp gideceğinden korkarlar. Bu kadar küçük düşünürler anlayacağınız.

Recep ALKAN
1 ay önce - Cum 21 Nis 2017, 14:32

Alıntı:
Büyük takım olduğunu iddia eden Beşiktaş ve Fenerbahçe 17 senedir Avrupa kupalarında Galatasaray'ın yanına yaklaşamiyorlar ,büyük olmak böyle bir şey

Bu neyin ezikliği anlatabilir misiniz bana ?
Neden kendinizi ispat içindesiniz ?
Nedir bu çabanız ?
Adamlar çıktı oynadı, buraya kadar geldi.
Şansız bir şekilde elendi.
Neden 17 sene ?
Sizde mi sırtınızı kupayı aldığınız seneye yaslıyorsunuz yoksa ?

emrebatur
1 ay önce - Cum 21 Nis 2017, 14:34

Alıntı:
87. dakikada Lyonlu oyuncunun eliyle kestiği topta penaltımız verilmedi. Maçta o kadar hikaye yaşandı ki bu pozisyon unutuldu gitti.

evet öyle bir poziyon hatırlıyorum ama dışarıdaydı sanki

http://www.sporx.com/besiktas-olimpik-lyon-macind ...Q620946SXQ

MeteHan!
1 ay önce - Cum 21 Nis 2017, 14:37

Alıntı:
Galatasaraylılar derdini anlamamışsınız siz. Olurda kendilerinden başka bir takım avrupadan kupa alır diye öyle korkarlarki
Ellerinde hava yapacak, caka satacak yegane argümandır bu. Bunun ellerinden kayıp gideceğinden korkarlar. Bu kadar küçük düşünürler anlayacağınız.

Harika tespitler

Biz şampiyonlar ligininde çeyrek final oynarken kupayı alacağız diye de siz çok korkuyordunuz hatırlasana
Giymediğiniz forma, takmadığınız atkı kalmadı

En son MeteHan! tarafından Cum 21 Nis 2017, 14:37 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

sayfa 272
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET