Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 665
Ömer Ali Delibaş
7 ay önce - Cum 21 Nis 2017, 13:48
EĞLENİYOR MUYUZ GENÇLER :))

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

Egyk
7 ay önce - Cum 21 Nis 2017, 14:57
Zemin

Mübarek bari zeminide çekseydin

Emoşş4444
7 ay önce - Cum 21 Nis 2017, 15:11

2017 yıllında dünya üzerinde bu kadar kötü bir stat yapılmış mı? bilmiyorum

brknt44
7 ay önce - Cum 21 Nis 2017, 15:22

Alıntı:

Senin başlıklarda trollük yapan misafir olduğunu zaten biliyorduk,Şimdi iyice kendini kanıtlamış oldun...

Lion44
7 ay önce - Cum 21 Nis 2017, 15:51

arkadaşlar Allah rızası için ya nedir bu memmuniyetsizlik anlamak mümkün değil
kimisi şeklini beğenmez
kimisi konumunu beğenmez
kimisi koltuklarını beğenmez
kimisi çim sahayı beğenmez
kimisi dış kaplamayı beğenmez
velhasıl kelam beğenmezde beğenmez
bazı tipler kalkar neden malatyaya üvey evlat muamelesi yapılır bakın samsunun stadına nasıl güzel olmuş diye ortalığı velveleye veriyor peşi sıra samsun stadının sayfasına bakıyorsun ordakilerde aynı lafları söyluyor samsuna üvey evlat muamelesi yapılıyor bakın sivasın stadına bakın eskişehirin konyanın stadına diye veryansın ediyor
malatya arena sayfasını tek tek bakın memnun 3-5 kişi var herkes şikayetci
vay efendim neden kapasitesi 27 bin kişilik neden 33 bin kişilik değil di haydi gelde çatlama
sen daha 10 bin kişilik inönü stadını dolduramıyorsun kalkmış bilmem kaç bin kişilik stad neden malatyaya yapılmıyor diye feryat figan ediyorsun
hayır sanki Türkiye avrupa şampiyonası düzenleme hakkını alsa malatyaya maç verilecek
arkadaşlar hayal aleminden çıkıp biraz aklı selim düşünün böyle bir organizasyonda öncelik stadyumlardan ziyade o şehirdeki otellerin yatak sayısı malatyadaki otellerin toplam yatak sayısı 2221 dir inanmayan arkadaşlar girip bakabilirler
http://www.malatyakulturturizm.gov.tr/TR,152181/t ...sleri.html
bu şartlar altında olmasıda mümkün değil
Arkadaşlar işin siyasi tarafını bir tarafa bırakalım parti felan hepsini unutun bakın, Allah devletimize zeval vermesin 81 vilayetten sadece 23 tanesine yeni stadyumlar yapıldı ve yapılmaya devam ediliyor
http://www.gsb.gov.tr/HaberDetaylari/1/15020/23-s ...adyum.aspx
hemen yanı başımızda elazıg, kahramanmaraş, adıyaman hangisinde böyle bir stad var
doğu anadolu da malatya haricinde hangi ilimizde yeni stad yapılmış bir tane gösterin en son erzuruma yapılmıştı o da 10 bin kişilik küçük bir stad
arkadaşlar yapmayın etmeyin
eksikler yok mu? var
hatalar yok mu ? var
ben şahsen kimseye eleştirmeyin diyemem böyle bir hakkım yok ama sizde elinizi vicdanın koyun öyle yorum yapın
bu stadın yapımında emeğini geçen herkese teşekkürü bir borç bilirim
buradan bana laf yetiştirmeye çalışacak arkadaşlar boşuna zahmet etmeyin bu forum egonuzu tatmin etme yeri değildir
unutmadan bu gönderdiğim ilk mesaj olabilir ama sürekli forumu takip halindeyim

En son Lion44 tarafından Cum 21 Nis 2017, 15:54 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Tekinn2121
7 ay önce - Cum 21 Nis 2017, 15:53

Alıntı:

bu stada kötü demem ama vasat daha kötü stadlar var hele sivas stadını gördükten sonra bütün stadlara verdiğim puanları artırdım
Birde lig bitmeden maç oynanacak mı?

En son Tekinn2121 tarafından Cum 21 Nis 2017, 17:09 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Emoşş4444
7 ay önce - Cum 21 Nis 2017, 16:03

Dogru söyleyeni 9 köyden kovarlar boşa dememişler

Abdullah4434
7 ay önce - Cum 21 Nis 2017, 16:57

Bu hanımefendiyi kendi haline bırakın belliki zor dönemler geçiriyor
Dün bu başlığa neler yazdığını ben iyi biliyorum. Allâh bilir Malatyalı gibi misafir olarak Elazığlılara saran da bu hanım kızımızdır.

Abdullah Egemen
7 ay önce - Cum 21 Nis 2017, 18:05

Alıntı:
bu hanım kızımızdır

Yazdıkları kız gibi değil,
Rumuzu da erkek gibi değil,
Bu ne kız, ne erkek,
Bu olsa olsa...

Josephs69
7 ay önce - Cum 21 Nis 2017, 19:05

haksız olabilir artniyetli olabilir ama ''cinsiyetçi'' atışmalar hoş olmamış.

sayfa 665
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET