Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1085

Cumhurbaşkanlığı sistemini destekliyor musunuz?
EVET 49.8%  49.8%  [332]
HAYIR 50.2%  50.2%  [335]
Toplam Oy : 667

Uğur Sağlam
4 gün önce - Cum 21 Nis 2017, 10:52

Bu pusula konusu burda bile bu kadar tartışılmışsa sıkıntı var demektir. Sıkıntı olmasa bu kadar uzamazdı. Kimseye isim vererek demiyorum fakat, bu SÖZDE müslümanlarla öbür tarafta büyük hesaplaşmamız var ona göre.

ismail cemre
4 gün önce - Cum 21 Nis 2017, 10:58

Alıntı:

ismail cemre ben chp hdp akparti işim olmaz dedim siyasetle değil okadar yorumlarımı taramışın saadet partili oldumu gözden kaçırmışın 5 sayfa geriye git onlarıda oku

tüm mesajlarını taramadım.sadece bu başlığa yazdığın ilk mesajına baktım.daha önceki mesajların havadan sudan meteorolojiden ulaşımdan.gelelim senin saadet partili olduğuna zerre miktarı inanmıyorum.bir önceki mesajından alıntıladığım kısmı hiçbir saadet partili söylemez.bu sözler chp li birinin argümanları olarak resmen sırıtıyor.

Rüştü BAKMAZ
4 gün önce - Cum 21 Nis 2017, 10:58

Alıntı:
CHP, önce AYM'ye sonra AİHM'e gidecek.
Ama referandum AYM'nin de AİHM'in de konusu değil!
Garip olan CHP bunu biliyor.
Peki neden gidiyor?

CHP anayasanın 79. maddesi de şu şekilde ortadayken:
Alıntı:
E. Seçimlerin genel yönetim ve denetimi
MADDE 79- Seçimler, yargı organlarının genel yönetim ve denetimi altında yapılır.
(Değişik: 21/10/2007-5678/2 md.) Seçimlerin başlamasından bitimine kadar, seçimin düzen içinde yönetimi ve dürüstlüğü ile ilgili bütün işlemleri yapma ve yaptırma, seçim süresince ve seçimden sonra seçim konularıyla ilgili bütün yolsuzlukları, şikayet ve itirazları inceleme ve kesin karara bağlama ve Türkiye Büyük Millet Meclisi üyelerinin seçim tutanaklarını ve Cumhurbaşkanlığı seçimi tutanaklarını kabul etme görevi Yüksek Seçim Kurulunundur. Yüksek Seçim Kurulunun kararları aleyhine başka bir mercie başvurulamaz.

Bunu da bile bile acaba nasıl AYM veya AİHM'ye gidebilir?

Hadi gitti diyelim, acaba ne amaçlamış olabilir?

AGİT gözlemcilerinin halini de, tarafsız(!)lığını da, pkk yandaşlığını da, hayır taraftarlığını da herkes biliyorken;
Avrupa'nın artık alenen Türkiye düşmanlığı böylesine ortadayken;
ülkemizdeki anamuhalefet partisi unvanlı, yani iktidar alternatifi partisinin açık açık, üstelik çok net ifade edilmiş anayasa hükmünü de göstere göstere ihlal ederek;
Avrupa'nın şerefsiz sırtlanlarına bile bile, göre göre ve koz verme ihanetini görmezden gelebilir miyiz
?

Eyy hayır oyu verenler, eyy bizzat CHP destekçileri, ülkenizin anayasasının ve çıkarlarının bu kadar açık ihlaline bir sözünüz, itirazınız olmayacak mı?

Çok bekleriz ama maalesef biliyoruz ki olmayacak... Bari otobüs balyozlamasanız...

**

Alıntı:
Bu pusula konusu burda bile bu kadar tartışılmışsa sıkıntı var demektir. Sıkıntı olmasa bu kadar uzamazdı. Kimseye isim vererek demiyorum fakat, bu SÖZDE müslümanlarla öbür tarafta büyük hesaplaşmamız var ona göre.

Ortada tartışılacak bir şey yok ki eleman.
İcad çıkarmaya çalışanlara cevapları veriliyor. Sadece yalanlar ve iftiralar yazılsın, kanunuyla kanıtıyla cevabı verilmesin mi? Bunlar tartışma bile değil. Zerre kadar izanı, ahlakı, onuru olan biri anında meseleyi anlayıp susar amma, bizdeki muhataplarda ara ki bulasın.

Hele, bir de ahiretle tehdit etmeye kalkmazlar mı... Tadlarından yenmiyorlar.. Bu meydan okumanızı sakın unutmayın.. Lazım olacak..

En son Rüştü BAKMAZ tarafından Cum 21 Nis 2017, 11:02 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

MeteHan!
4 gün önce - Cum 21 Nis 2017, 10:59

Alıntı:

Sözde Atatürkçü, devletçilerle de biz hesaplaşacağız meraklanma hiç !
Pkk , dhkp-c çiftliğine döndü chp, hala zentinyağı pozları..
Vekilleriniz o kadar ileri gittiki pkklıların twetlerini retweet yapıyorsunuz
Cizre raporu ile pkkyı aklıyorsunuz
Mahmut Tanal ile bank asyada hesap açıyorsunuz
Bugün tv için barış yarkadaş, zaman gazetesi için gürel tekini devreye sokuyorsunuz
Kardeşim ağlayan ,sızlayan sizsiniz, cevap verince de çok konuşuluyorsa vardır birşey diyorsunuz
Hasta mısınız siz ?

ahmet28
4 gün önce - Cum 21 Nis 2017, 11:20

Metehan sen bu arada AKP içinde kaynamaya başlayan Kürt kazanını gözden kaçırma.

Alıntı:

KABINEDE KÜRT OYLARI REVIZYONU

Referandumda Kürt illerinden yüksek oranda “evet” çıkmasının siyasi yansımalarıyla ilgili tartışmalar sürerken Hürriyet gazetesi yazarı Abdulkadir Selvi, bunun hükümet politikalarına ve kabine revizyonuna yansımalarının da olacağını söyledi.

Abdulkadir Selvi, bugünkü “YSK tartışılıyor... Referandum sonuçları sarsıyor” başlıklı yazısında referandum sonuçlarının AK Parti tarafından tartışıldığını ve verilmek istenen mesaj için araştırma yapıldığını bildirdi.
Kürt oylarının kabine değişiklik yaratacağını belirten Selvi, yazısında " Bu arada Başbakan sinyalini verdi. Kabine değişecek. Cumhurbaşkanı Erdoğan küçük çaplı değişiklikleri tercih etti ama AK Parti kulislerine göre bu kez kabinede geniş çaplı bir revizyon olacak. Kürt oylarındaki artışın kabinede karşılık bulması bekleniyor" ifadelerine yer verdi.

"AK PARTİ'NİN YENİ BİR KÜRT POLİTİKASINA İHTİYACI VAR"
AK Parti'de referandum sonuçlarının değerlendirildiği toplantı ile ilgili bilgiler de veren Selvi, söz konusu toplantıda Mardin Milletvekili Orhan Miroğlu’nun, “Türkiye’nin yeni bir Kürt politikasına ihtiyacı var. Güvenlik mi, yeni Kürt politikası mı demek doğru değil. Bunlar birbirinin alternatifi değil. Güvenlikten taviz verilemez. Ama AK Parti’nin yeni bir Kürt politikasına ihtiyacı var. Kürtlerin referandumda verdiği desteği görmezden gelmek, AK Parti’ye verilecek en büyük zarardır” dediğini de aktardı.
http://www.yonelishaber.com/mobil/kabinede-kurt-o ...069hd.html

Siyasi denge bir anda değişti Türkiye'de. Artık kartlar yeniden dağıtılacak.

sahinok
4 gün önce - Cum 21 Nis 2017, 11:33

Ortada çok net bişey var. Bu referandumda Eveti muhafazakar Kürt kardeşlerimiz, muhafazakar Ülkücü kardeşlerimizden daha çok sırtladılar. Devletimizin bu kardeşlerimize daha çok sahip çıkmasını bekliyoruz. İzmir'e Marmaray yapacaklarına güneydoğuya yatırım yapsınlar!

MeteHan!
4 gün önce - Cum 21 Nis 2017, 11:36

Şuraya göre hdp'den % 1 oy gelmiş

AK Parti seçmeninin yüzde 90'ı;------ % 45
CHP seçmeninin yüzde 5'i; -----------%1,5
MHP seçmeninin yüzde 27'si----------- %3,5
HDP seçmeninin yüzde 9'u-------------- % 1

http://www.cnnturk.com/turkiye/ipsostan-cnn-turke ...asi-anketi

Ertuğrul MERTEL

4 gün önce - Cum 21 Nis 2017, 11:37

http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?p=5516656#5516656

Merhum Barış MANÇO bugünler için yazmış Hikmeten Kavgayı oraya taşımış .
KURBANI HİÇ SORAN YOK .

En son Ertuğrul MERTEL tarafından Cum 21 Nis 2017, 11:53 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

ahmet28
4 gün önce - Cum 21 Nis 2017, 11:41

PKK ile mücedelede hükümetin en başarılı bakanı olan Süleyman Soylu'nun 1 saat önce paylaştığı tweet

Alıntı:

Önümüzde çok iş var. Sıtkı sadakatle çalışacağız. Ancak gazeteci kılığındaki lağım fareleri boş durmuyor.

Fitne'ye karşı koruyucu Allah'tır

Oda farkında Lağım farelerinin

Musa Ardıç
4 gün önce - Cum 21 Nis 2017, 11:50

Alıntı:
Ortada çok net bişey var. Bu referandumda Eveti muhafazakar Kürt kardeşlerimiz, muhafazakar Ülkücü kardeşlerimizden daha çok sırtladılar. Devletimizin bu kardeşlerimize daha çok sahip çıkmasını bekliyoruz. İzmir'e Marmaray yapacaklarına güneydoğuya yatırım yapsınlar!

Bu aşagıdaki haritayı incelemenizi öneririm.

(+)

KAYNAK: denge müşavirlik com

sayfa 1085
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET