Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1083

Cumhurbaşkanlığı sistemini destekliyor musunuz?
EVET 49.8%  49.8%  [332]
HAYIR 50.2%  50.2%  [335]
Toplam Oy : 667

benersoy
3 ay önce - Cum 21 Nis 2017, 03:33

Alıntı:
Kim ne derse desin YSK büyük hata yaptı bence .
Oyların kabul edilmesi kararını verdiğinde her sandıkta ne kadar bu tarz zarf var ve bu şartlardan ne kadar evet ve hayır oyu çıktığının tutanakla tespitini de istemedi idi

Ysk'mi hata yaptı yoksa siyasi partili sandık görevlilerimi hata yaptı ben o işin usülünü teknik tarafını bilemem? Lakin ne olursa olsun Ysk eşşeğini sağlam kazığa bağlamalıydı dikkatli davranmalıydı!
Ancak duyduğumuz bildiğimiz kadar mühürsüz zarfda olsa bu oyların zaten tek tek sayılmış olması ve geçerli Kabul edilmesi olmuştur, doğrusu budur! Ysk'de doğru olanı zaten yapmıştır, aradığınız şey
Nedir anlamıyorum?
Bakın söylendiği gibi 2 buçuk milyon mühürsüz zarf olduğu idda edilmişti, eğer idda doğruysa?
Burda bir HATA YOK! Kesinlikle SABOTAJ vardır, ve bunu idda edenler tarafından bu oyun (Hile)
Önceden planlanmış Hazırlanmış ve EVET OYlarının geçilemeyeceği anlaşılınca bazı figuranlar tarafından
Kamuoyuna patlatılmıştır!
Bu oyun tamamen Dış mihrakların oyunudur ve Kuklaları (chp) tarafındanda uygulanmıştır!

Bakınız!
Biz EVETçiler HAK'ka ADALETe İMAN Etmiş Müslümanlarız Elhamdulillah!
Eğer gerçekten bu olay HATA OLSAYDI ve EVET'in mevcut %51.41 olan oranı Ters Yüz edecek
HAYIR'ın %50 Artı 1 kişi Lehine ÇEVİRECEĞİNE KESİN İNANSAK!
Yapılması gerek ne varsa YAPILMASINDAN YANA OLURDUK bundan Emin olun!
Ama öyle birşey YOK!
Yok işte, daha neyin tantanasını yapıyorsunuz!
Kaldıki!
Müslümanlar harıl harıl uyusa, oy vermeye sandık başına gitmese dahi bu EVET'in Galip geleceğinden
Emindik! Çünkü Küfrün İmana Galabe Dönemi Bitti İMANIN KÜFRE GALABE ÇALMA DÖNEMİ Başladı!
Tıpkı mevsimler gibi yazın kışa kışın yaza gecenin gündüze gündüzün geceye galabe çaldığı gibi!
ZAFER ALLAHINDIR! Tayyibin Değil!

OkanDikmen

3 ay önce - Cum 21 Nis 2017, 03:45

Mesnetsiz "YSK yanlış yaptı" söylemlerine açıklık getiren bir program olmuş..

Müessesemizin ikramıdır:

Fikret gülşen
3 ay önce - Cum 21 Nis 2017, 08:36

ysk doğrudu olsa yanlışta olsa kanuna uymak zorunda kanundada mühürsüz oy geçersizdir daha neyi tartışıyonuz aynı durum evetçilerden yana olsaydı tayyibi karşısına alıp bu kararı verebilcekmiydi ysk

ozgur_27

3 ay önce - Cum 21 Nis 2017, 08:43

Fikret peki kanun chp ile hdpye işlemiyor mu ? 2015 seçimlerinde chp ve hdpnin mühürsüz zarflarin itirazı üzerine kabul edildiğin de nerdeydiniz ? O zaman adalet şimdi mi değil. Akp nin güçlü olduğu yerde chpli yada hdpli sandık başkanlarının mühürlemediğı ne malum ? Adalete tarafsız bakman lazım tek taraftan değil 2015 de adalet iken 2017 de aynı itiraz kendi partinden yapılmadı diye adaletsizlik hırsızlık mı oldu. Birakın artık bu ayakları..

Fikret gülşen
3 ay önce - Cum 21 Nis 2017, 09:17

chp hdp benim partim değil adalet neyse onu uygulucan diyorum chp hdp akparti işim olmaz

ismail cemre
3 ay önce - Cum 21 Nis 2017, 09:22

Alıntı:
chp hdp benim partim değil adalet neyse onu uygulucan diyorum chp hdp akparti işim olmaz

bak saydığın partilerin hepsi siyasi parti.bu başlıkta siyaset başlığı partilerle işin yoksa git kumda oyna.siyaset le ilgili başlıkta neden tarafgirlik yapıyorsun.madem ysk senin tabirinle tayyibi bizim tabirimizle sayın cumhurbaşkanı nı karşısına almak istemiyor daha önce neden chp ve hdp nin başvurusu üzerine kararlar aldı?o zaman sayın cumhurbaşkanı nın gücü yok muydu?insan da biraz omurga olur da dik durur.
Alıntı:
bizler gazi mustafa kemal atatürkün kurduğu ülkede mutluyuz aranızda osmanlı naraları atanlar yok 90 yıllık reklam arası bitti osmanlı geri geliyo diye sevinen varsa boşa heveslenmesin biz kolay kurmadık bu cumhuriyeti kimseye yedirmeyiz ve son olarak gavur izmirin yanına gavur istanbul ve gavur ankarada pek yakıştı gavurların artması dileğiyle

yukarıda alıntıladığım kısımları yazan arkadaşın siyasetle işi olmazmış tabi ki yersen.eğer bu arkadaş chp li değilse bende şimendiferim

En son ismail cemre tarafından Cum 21 Nis 2017, 09:48 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi

Ynstrn

3 ay önce - Cum 21 Nis 2017, 09:29

Arif olan anlardi, bunların amacı başka. Neyse çok Takmayin kaba tabirle "he" deyip geçin

Ayhan ALP

3 ay önce - Cum 21 Nis 2017, 09:47

Tabii referandum bitti işiniz kalmadı hayırlı cumalar ne ki dimi şark kurnazları sizi özünüze dönmüşsünüz

Artık hiçbir chpli ve hdpliden hayırlı cumalar lafı işitmeyeceğiz

Batur

3 ay önce - Cum 21 Nis 2017, 09:49

Chp bu mühür oyununu önceden planlamış, her şey önceden tezgahlanmış. Amaç ortalığı karıştırmak, mide bulandırmak.

Türkiye genelindeki bütün sandık sonuç tutanakların da sandık görevlilerinin ıslak imzaları olduğuna göre bu iş bitmiş demektir.

Atı alan Üsküdar’ı geçti…

İt ürür kervan yürür…

Akılları sıra hayır oylarına sahip çıkacakmışlar da, “hayır daha bitmemiş” de… gezi olayları hayalleri kuranlar, fitneye gelip ülkeyi karıştırmaya çalışan çapulcular şunu unutmasınlar ki EVET oyu veren yiğitler de oylarına sahip çıkmasını bilir.

emrecirik
3 ay önce - Cum 21 Nis 2017, 09:57

Alıntı:
Chp bu mühür oyununu önceden planlamış, her şey önceden tezgahlanmış. Amaç ortalığı karıştırmak, mide bulandırmak.

Aynen öyle, YSK mühürü yok diyorsun ee peki ortada seçmenin vurduğu evet/hayır mühürlerine ne diyeceksin. Seçmenin iradesi ortadadır. Artık boş laflarla vakit kaybına hayır, herkes sorumlu davransın işine baksın memleket nasıl ileri gider ona baksın.

sayfa 1083
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET