Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İzmir- Tire- Yeni Stadyum Projesi- 15.000
« önceki   123 ... 394041

ANA SAYFA -> İZMİR
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 41
tor35
5 gün önce - Prş 20 Nis 2017, 14:42

Alıntı:

Göztepe süper lig de olur ise burada oynar mı acaba Atatürk stadyumu eski,çağın gerisinde kaldı,sahaya uzaklığı Çok fazla Alsancak Stadı yıkıldı geriye Buca,tire,Bornova kaldı Bornova stadyumuda bana kalırsa yarım yamalak bir inşaat asla süper lig maçı vermem federasyon olarak ben gerekirse Manisa da aydın da oynamaya razı oluruz bu izmirin kaderi?

Atatürk stadında oynamıyoruz zaten, Bornovada oynuyoruz Manisa 19 mayıs Bornova stadından daha kötü ne kötü statlar var süperligde. Stat İzmire uzak yakın olsa tabiki oynardık.

Misafir 68b

5 gün önce - Prş 20 Nis 2017, 21:35

Yav ne süperligi. göztepe play off bile oynayamaz bu futbolla. İlk 10 a girerse basarıdır bu sene bitti artık.

Misafir 2c1

4 gün önce - Cum 21 Nis 2017, 22:55

Ya kardeş niye öyle dedin ki şimdi.Morallerimizi alt üst ettin.Umut fakirin ekmeğidir.Göztepe çıkacak inanmalıyız,güvenmeliyiz biz inanmazsak futbolcu kardeşlerimiz nasıl motive olur. Ya kardeş yoksa sen Göztepeli değilmisin diyecem neyse.Bir Tire Sporlu olarak Güzel Izmirimizin bütün takımlarına yürekten başarılar.

Efsonoloji
4 gün önce - Cmt 22 Nis 2017, 03:34

Bu stat baya hoş olmuş yalnız. Çoğu projeden farklı, estetik ve kutu gibi olmuş. Kapasitesi de çok ölçülü. Göztepenin sağlam bir kadroyla Süper Lig maçlarını bu statta oynadığını hayal etmek bile çok güzel. Bu stat açılırsa kesinlikle burda oynasınlar. Bornova veya İzmir Atatürk stadından kat kat daha üst seviye bir stadyum sanırım tartışılmaz bu. Pekii takip edenler yanıtlasın, Stat inşaatı bu ilerleme hızıyla stadı yeni sezona hazırlayabilir mi ?

Misafir 590

1 gün önce - Pts 24 Nis 2017, 18:00

Tirede yasıyorum ve ara ara içine girip bakıyorum.Yeni sezona çok rahat yetişir.Temmuz ayı sonunda rahatlıkla bitmiş olur bu hızla giderse.Catısı biten bölümlerin wc muslukları bile takılmış durumda.Zemin aydınlatma ve koltuk işi var.
Bu Arada akustik mükemmel , karşı tribüne bir kişi rahatlıkla sesini duyurabiliyor.Ses çok net..Kapalı spor salonunda hissettiriyor..

sayfa 41
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 394041
ANA SAYFA -> İZMİR