Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 622
Misafir b9f

1 yıl önce - Sal 21 Mar 2017, 03:31

Stadın bu yıl açılmayacağı taa sonbahardan belliydi, bir türlü kavşak çalışmalarına başlamayan efsane muhteşem harikulade büyük büyük şehir belediyemiz ve karayolları, ağır ağır bitirilmeye çalışılan stad çatısı koltuğu locası otu botu, bir türlü oturtulamayan saha zemini vs. vs. diye uzar uzar gider... En iyisi oldu, yalanlardan sıkılmıştık!

AhmetDemir

1 yıl önce - Sal 21 Mar 2017, 07:01

Hani ne oldu yilbasinda aciyorlardi stadi biser insaat boru boru otuyordu ocak subat gibi acilacakti. Hep ruzgar ...

Emoşş4444
1 yıl önce - Sal 21 Mar 2017, 15:34

60 milyonluk maliyeti olan stat ancak bu kadar olur bütün malzemeler üçüncü dördüncü sınıf başaksehirin statı bile 178 milyon maliyeti 17 bin kişilik bizim statın ne kadar boşş bir stat oldugunu hesab edin ama şükürçüler eleştirmemise bile karşı böyle devam edin size bu bile fazlaMisafir 414

1 yıl önce - Sal 21 Mar 2017, 16:51

Hakikaten çok kötü malzeme seçimleri ve görünüm. İkinci sınıf duruyor resmen

harun82_44
1 yıl önce - Sal 21 Mar 2017, 17:29

Dogalgaz led reklam panoları stad içinin işi varya ne diyelim. 6 sene ..Malatyada siyasi güç ve lobi yerlerde. Yav diğer şehirlerde aynı hükümet çalışmalar projeler hızlı ve çeşitlilik arz ederken bu şehire bu reva değil. Yazık..Bu şehrin hepsi için değil ama siyasilerin çoğu yetersiz.Bu şehrin vekili gibi davranmiyorlar.Artık bahane cart curt biktik. Samsun Eskişehir sakarya Adana trabzon birde Malatyaya bakın. Ben hükümetin çalışmalarını Türkiye genelinde destekleyen biriyim. Malatya da hersey saçma sahipsiz ve aksak.Tabiki soğukta ayaklarım morarak ellerim donarak çok maç izledim .Bu stad tabiki çok çok iyi ama çalışma senesi diğer stad projeleri ve o stad larda düşünülen ayrıcalık ve in celikler . Eğer siyasi kadro ve brokrasi işini bu şehirde yapsaydi bu stad böyle olmazdı.yazıklar olsun ..Şunuda belirteyim yarım yamalak açılacağına tam bitirip açsın lar bari rezillik olmasın.

44korkmaz
1 yıl önce - Sal 21 Mar 2017, 17:37

deha4444
1 yıl önce - Sal 21 Mar 2017, 17:56

Eski foto kulübede takılalı çok oldu

+Muhammed
1 yıl önce - Sal 21 Mar 2017, 18:06

Kulübeler takılı. Foto yeni gibi Korkmaz, kaplamayada bakınca ilerlemişler.

Çimin rengi güzel.

Kalan: herr işten %5. Benim görüşüme göre yavaşlattılar.

Çevre,
Kaplama,
Koltuk,
Merdiven boyası,
Suni çim,
İçeride ne var ne yok bilmiyoruz ama o kısmıda % 5 sayalım


muratcgz
1 yıl önce - Sal 21 Mar 2017, 19:12
MALATYA’NIN YENİ STADI GÖRÜCÜYE ÇIKACAĞI GÜNÜ BEKLİYOR


TOKİ tarafından temeli 2012 yılında atılmasına rağmen işi alan yüklenici firmanın taahhütlerini yerine getiremediği için ikinci bir ihaleyle yeni bir yüklenici firmaya ihale edilen Malatya'nın yeni stadyumu görücüye çıkacağı günü bekliyor.

Yapım çalışmalarında sona gelinen stadın işlerin tamamının 1 hafta içerisinde tamamlanarak anahtar tesliminin yapılacağı belirtildi. Elektrik, su, cam, mobilya, çevre düzenlemesi, koltuklandırma, çatı kaplaması ve saha içi düzenlemesi gibi işleri tamamlanan yeni stadın, zemin dışında kullanıma hazır durumda olduğu belirtildi.

"Malatya'ya layık bir stat yapmaya çalışıyoruz"

Stattaki çalışmaların tamamlandığını kaydeden yüklenici firma yetkilisi Erdoğan Büber, "Malatya'ya layık bir stat yapmaya çalışıyoruz. Şu anda çalışmalar bitmiş durumda. Bizi engelleyecek bir durum yok. Sadece çimin yere adapte olmasını, kök salmasını bekliyoruz. Çok küçük bir kaplamamız kaldı. O da yağmurdan dolayı bugüne kadar sarktı. Ama çok az bir işimiz kaldı. O işi de zannediyorum bu hafta içerisinde bitiririz" diye konuştu.

"Stadın kabulü de bugünlerde yapılacak"

Büber, yeni stadın kendileri için bir gurur vesile olduğunu da kaydederek, "Elbette burası bizim gurur vesilemiz ama burasıyla önce Malatya'nın gurur duyması lazım. Tabii stadın kabulü de bugünlerde yapılacak. Buraya geldiklerinde varsa kabul eksiklikleri yazılacak, onlar tamamlandıktan sonra da biz TOKİ'ye kabulünü yaparak devrini gerçekleştireceğiz. Artık ondan sonraki iş TOKİ ile diğer kurumlar arasındaki görüşmelere bağlı" dedi.

"Bana göre oynamasalar çok daha iyi olur"

Yüklenici firma yetkilisi Erdoğan Büber, Malatyalı futbolseverlerin, "Bu sezon futbol müsabakası oynanabilir mi?" yönündeki soruya da cevap vererek, "Belki son 1-2 maçı oynayabilirler. Bana göre bu sezon burada müsabaka oynamasalar çok daha iyi olur. Oynanırsa çim zarar görebilir, bu da ileride daha tedavisi zor problemlere yol açabilir" ifadelerini kullandı.
Kaynak: Malatya güncel
Josephs69
1 yıl önce - Sal 21 Mar 2017, 21:01

ben anlamadım biri bana saydam görünen kısmın ne olduğunu anlatabilir mi?umarım böyle kalmaz ama böyle kalacaksa cidden kötü duruyor be..sayfa 622
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET