Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 622
44korkmaz
1 hafta önce - Sal 21 Mar 2017, 00:41

SON DAKİKA

Yeni stadyum da bu sene maç oynanmayacak.
Elazığspor maçı Başakşehir Fatih Terim Stadı'nda geriye kalan diğer iç saha maçları ise Malatya İnönü Stadı'nda oynanacak.

Stadyum açılışı yeni sezonun ilk maçı ile veya bir hazırlık maçı ile yapılacak.

deha4444
1 hafta önce - Sal 21 Mar 2017, 01:50

Alıntı:
SON DAKİKA

Yeni stadyum da bu sene maç oynanmayacak.
Elazığspor maçı Başakşehir Fatih Terim Stadı'nda geriye kalan diğer iç saha maçları ise Malatya İnönü Stadı'nda oynanacak.

Stadyum açılışı yeni sezonun ilk maçı ile veya bir hazırlık maçı ile yapılacak.
Ben dile getireli 6-7 sayfa geçti

deha4444
1 hafta önce - Sal 21 Mar 2017, 02:01
Malatya arena bu sezon yok

Alıntı:

Merhaba biser inşaatın patronundan sohbet sırasında duymuşlar beni sıkıştırıyorlar ama benim 6 ayda iş bitrmem var ne derlerse desinler artık seneye oynarlar stadda diye... bu arada Elazığ maçını oynatıp ta koltukları flan kırıp benim başıma iş açarlar, 6.ncı ayda önce teslim yok onlar konuşsun daha doğalgaz bile bağlatamadık bu sezon maç oynanmaz demiş. yapılanlarda bunu gösteriyor önce şubatta sonra nisanda gibi milleti oyalıyorlar zemine bakılınca da bu sözler haklı gibi görünüyor
[img]yukarıda bahsetmiştim[/img]

Misafir b9f

1 hafta önce - Sal 21 Mar 2017, 03:31

Stadın bu yıl açılmayacağı taa sonbahardan belliydi, bir türlü kavşak çalışmalarına başlamayan efsane muhteşem harikulade büyük büyük şehir belediyemiz ve karayolları, ağır ağır bitirilmeye çalışılan stad çatısı koltuğu locası otu botu, bir türlü oturtulamayan saha zemini vs. vs. diye uzar uzar gider... En iyisi oldu, yalanlardan sıkılmıştık!

AhmetDemir

1 hafta önce - Sal 21 Mar 2017, 07:01

Hani ne oldu yilbasinda aciyorlardi stadi biser insaat boru boru otuyordu ocak subat gibi acilacakti. Hep ruzgar ...

Emoşş4444
1 hafta önce - Sal 21 Mar 2017, 15:34

60 milyonluk maliyeti olan stat ancak bu kadar olur bütün malzemeler üçüncü dördüncü sınıf başaksehirin statı bile 178 milyon maliyeti 17 bin kişilik bizim statın ne kadar boşş bir stat oldugunu hesab edin ama şükürçüler eleştirmemise bile karşı böyle devam edin size bu bile fazla

Misafir 414

1 hafta önce - Sal 21 Mar 2017, 16:51

Hakikaten çok kötü malzeme seçimleri ve görünüm. İkinci sınıf duruyor resmen

harun82_44
1 hafta önce - Sal 21 Mar 2017, 17:29

Dogalgaz led reklam panoları stad içinin işi varya ne diyelim. 6 sene ..Malatyada siyasi güç ve lobi yerlerde. Yav diğer şehirlerde aynı hükümet çalışmalar projeler hızlı ve çeşitlilik arz ederken bu şehire bu reva değil. Yazık..Bu şehrin hepsi için değil ama siyasilerin çoğu yetersiz.Bu şehrin vekili gibi davranmiyorlar.Artık bahane cart curt biktik. Samsun Eskişehir sakarya Adana trabzon birde Malatyaya bakın. Ben hükümetin çalışmalarını Türkiye genelinde destekleyen biriyim. Malatya da hersey saçma sahipsiz ve aksak.Tabiki soğukta ayaklarım morarak ellerim donarak çok maç izledim .Bu stad tabiki çok çok iyi ama çalışma senesi diğer stad projeleri ve o stad larda düşünülen ayrıcalık ve in celikler . Eğer siyasi kadro ve brokrasi işini bu şehirde yapsaydi bu stad böyle olmazdı.yazıklar olsun ..Şunuda belirteyim yarım yamalak açılacağına tam bitirip açsın lar bari rezillik olmasın.

44korkmaz
1 hafta önce - Sal 21 Mar 2017, 17:37

deha4444
1 hafta önce - Sal 21 Mar 2017, 17:56

Eski foto kulübede takılalı çok oldu

sayfa 622
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET