Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Kayseri İldem Park Avm
« önceki   123 ... 293031 ... 333435   sonraki »

ANA SAYFA -> KAYSERİ
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 30
Nazmi

2 ay önce - Pts 20 Mar 2017, 15:03

(+)

(+)

İldem Park'ı, yemek katı hariç beğendim. Genel anlamda, güzel ve ferah bir avm olmuş. Yemek katı; restoranlar masa, sandalyelerini koydukları için yürüyüş alanları oldukça daralmış. Bu da iyi olmamış haliyle. Mağazaların bir kısmı kapalıydı, açılmamış henüz. Sinema kısmı da açılmamış, Cine Fora adında işletme işletecek sinema kısmını.

İldem Park AVM'nin müşteri kitlesi; Kayseri'deki diğer avmlerden farklı mağazaları olmadığı için, Beyazşehir, Toki, Mimsin, İldem, Gesi gibi yakın yerlerden olacaktır genel anlamda. Bu saydığım yerlerin nüfus yoğunluğu fazla olduğu için, hem İldem Park iş yapacak, hem de bu bölgelerdeki insanlar merkezdeki avm'lere gelmeyerek trafiğe çıkmayacaklardır. Böylece; gereksiz zaman, yakıt ve trafiğe bir nebze de olsa engel olacaktır burası.

Şahsen beğendim ve iyi ki yapılmış dedim bu avm için. Yaptıranların, ulusal yada uluslararası bir firma veya konsorsiyum olmadığı için, ayrıca mutluyum. Kooperatif usulü yapıldı bu avm ve sahibi üyeler. Yani üye, Kayserili vatandaşlar. Yapılış şekliyle ülkemizde başka bir örneği olmayan, kooperatif usulü yapılan ilk avm burası (yanlışım varsa düzeltin lütfen). Mağazalar ve sinema bölümü de açıldıktan sonra, çok daha hareketli ve renkli hale gelecektir İldem Park AVM

Hayırlı, uğurlu olsun.

leventdlo1
2 ay önce - Pts 20 Mar 2017, 16:12

Alıntı:
Arkadaşlar belki burayı önemseyenlerin hayallerini yıkmış olacağım ama ; mağaza kalitesi epey düşük diyebilirim. İsimleri daha önce hiç duymadığım mağazalardı ve üzüntü duydum açıkçası. Ben Kayseride olmayan oraya gitmemizi sağlayacak mağazalar beklerken tam bir hayal kırıklığı. En iyi markaları söyleyeyim Mıgros, Lc, Mavi.. Kısacası fazla bir şey beklemeyin bizim yolumuz yine Forum, Kayseri park olur gibi.. Kayseride olmayan markaların en kısa zamanda gelmesini umuyorum.

Marka karması gayet normal. Saçma sapan beklenti içine nasıl girebiliyorsunuz anlamak cidden zor. AVM'nin lokasyonu belli. 100000tl'ye daire bulunabilen bir bölgede 5000tl'ye çanta satmanın bir manası yok. Ben bu AVM'yi gayet başarılı buldum.

alper23
2 ay önce - Sal 21 Mar 2017, 09:25

İldem park, fotoğraflardan gördüğüm kadarıyla oldukça başarılı bir avm olmuş. Kayseride çalıştığım dönemde bir ara ildem A larda kiracı olarak oturmuştum. İldem çok beğendiğim bir yerdi, kendi yağıyla kavrulan ekonomik güzel bir semtti her ne kadar Kayseride pek beğenilmese de keşke orada olduğum dönemde bu avm açılmış olsaydı.

Murat66krgl
2 ay önce - Sal 21 Mar 2017, 19:56

Güncel mağazaların listesini paylasırmısınız

yusufokur

2 ay önce - Çrş 22 Mar 2017, 11:44

www.ildempark.com.tr
AMV nin web sayfası bu buradan mevcut mağazalara bakabilirsiniz. Duyduğum kira rakamlarına göre, mağazalar çok el değiştireceğe benziyor. Dün itibariyle ilk güne oranla sonradan açılan mağaza göremedim. Açılacaklar arasında defacto var diye biliyorum market 3M MİGROS tabela asılmış ancak market henüz açılmamış. Otoparkı tam go kart

sayfa 30
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 293031 ... 333435   sonraki »
ANA SAYFA -> KAYSERİ