Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
kemalcanhakkı

13 yıl önce - Sal 10 Nis 2007, 23:14
KOC » İzmit Körfezi'nde Alternatif Ulaşım Hatları Üzerine Öneriler

İzmit Körfezi'nde su anki mevcut tasıtlarda alternatif olarak nerelere ulasım yapılabılır eksik olan hatlar varmı mevcut tarifeye alternatif baska hatlarda eklenebilirmi
Asagıdaki tarifeye bakarak yeni hatlar için dusuncelerimizi aktarabiliriz

ben mevcut tarifede Karamursel-Gebze (Eskihisar) Vede izmit-Hereke arasında sefer yapılabilecegini dusunuyorum İzmit-Hereke arasında sefer olacagı hakkında soylentiler vardı tabi birde Eskihisar iskelesinin kulanım hakkı herhalde İDO da bu konuda bir sorun cıkacagını zannetmiyorum

Enes A.
13 yıl önce - Sal 10 Nis 2007, 23:30

İzmit'te İstanbul'daki gibi gelişmiş bir otobüs ağı olmadığından özel halk otobüsü adı altında çalışan midibüsler ve bunların insafı altında adeta acı çerek yolculuk etmektedir.İzmit-Hereke arası bu minibüslerle tam iblmiyorum ama yaklaşık 45-50 dk. sürmektedir.Aynı mesafe ise trenle maksmum 30 dk. ve rahat,konforlu yolculuk yapılaiblir.Eğer belediye körfez'deki vapur ulaşımını arttırabilirse İzmit halkına en büyük hizmeti yapmış olacaktır.Özel Halk Midibüsü işkencesinden tüm İzmit halkını ve Kocaeli Üniversite öğrencilerini kurtarmalıdır.

kemalcanhakkı

13 yıl önce - Çrş 01 Ağu 2007, 22:45

Alıntı:
İzmit-Hereke arasında sefer olacagı hakkında soylentiler vardı

Benimde en cok istedigim seferlerden biriydi İzmit-Hereke Arasında bir sefer baslatılması
Pazartesi gununden itibaren Darıcaya calısan deniz otobusu gidis ve gelislerde herekeyede
ugrayacak

Alıntı:
Büyükşehir Deniz Ulaşım Müdürlüğü, İzmit Körfezi’ndeki yolcu taşıma hatlarına yeni seferler ekliyor. 6 Ağustos Pazartesi gününden itibaren karşılıklı olarak İzmit-Hereke, Karamürsel-Hereke seferleri başlıyor. Karamürsel’den 06.45’de kalkacak deniz otobüsü, 07.15’de Darıca, 07.40’da Hereke’ye uğradıktan sonra saat 08.15’de İzmit’te olacak. Akşam da İzmit’ten saat 18.30’da kalkacak deniz otobüsü saat 19.05’de Hereke, saat 19.45’de Darıca’ya uğrayıp, saat 20.15’de Karamürsel’de seferini tamamlayacak
http://www.ozgurkocaeli.com.tr/news.php?id=16435& ...+Seferleri

H.ibrahim

13 yıl önce - Prş 02 Ağu 2007, 00:26

eskiden vardı ama şimdi olmayan gölcük-izmit hattı belediye otobüsleri çalışmalı. eskiden gölcük belediyesinin 302lerle izmit seferi yaptını hatırlayanlar vardır... hatta bir keresinde şerit reklam vermiştik bizde, o zamanlar yapıştırma yoktu usta eller boya ile yapardı firma reklamlarını.... waybe ne heyecanlanmıştım gece yarısı gidip baktığımızda reklama... neyse konu dışına çıktım ama bence kocaeli belediyesi artık güney tarafına (gölcük-d.dere-karamürsel) otobüs seferleri koymalı yada belediye kontrolünde klimalı otobüslerle mesela BMC yada yeni alınan TEMSA lar gibi otobüslerle konforlu yolculuk sunmalı...

ANA SAYFA -> ULAŞIM - Marmara