Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 8
0345 özer er

6 yıl önce - Pts 30 May 2011, 12:47

[quote]Araç servis mi,yoksa Belediye otobüsü mü bu konuda bir fikrim malesef yok [/quotebu araç E.K.İ,şimdiki adıyla T.T.K,nın araçlarına benziyor,bizim tabirimizle şirket ögrencilere bu servisleri verirdi,bu ögrenci servisi,kozludan ihsaniyeye,kılıç,a diger yerlere servis vardı,ama onlar kamyon arkası kapalı kasalı idiler.
resimler için çok sagol hocam şimdiki durgımızın oldugu yeri çok iyi hatırlıyorum,tren hangarı idi.
alttaki resimde görünen ford kamyon eki.nin servisi,bu kamyon ögrencileri sabah,öglen ,akşam taşırdı,kozludan direk harmanından kalkardı,ihsaniye uzak oldugundan ve ögrenci çok oldugundan en çok ihsaniyeye giderdi.

0345 özer er

4 yıl önce - Cum 06 Arl 2013, 17:01

(+)
şehiriçi yolcu taşımacılıgında hiçbir zaman verimli olmayan zonguldak belediyesinin 0302 otobüsü.şu anda hepsi hurda oldu gitti.

keremgnct
3 yıl önce - Pzr 05 Ekm 2014, 00:58

Merhaba abilerim ben sizlerden gencim ama zonguldakta doğdum ve 94e kadar ordaydım.90lı yılları her zaman özlemle yad etmişimdir.sıkı otobüs ve kamyon fanatiğimdir tabi 90ların özellikle En büyük eğlencelerden biri yoldan geçen otobüstekilere el sallamak ve bilmediğimiz mahallelerin otobüslerine binip gezmekti,bizim zamanımızda otobüsler gri maviydi ama baktımki hepsi hurda olmuş maalesef o zamanlar 302 ler vardı ve bide üzülmez hattında çalışan 3 kapılı oda 302ydi sanırım. merak ettiğim altemaşalık ve kırat hattında çalışan 302 gibi ama uzunluk olarak onlardan daha kısa 2 otobüs vardı ve genelde hep arızalanırdı

Misafir db3

9 ay önce - Sal 14 Mar 2017, 12:45

Ben doğma büyüme zonguldak Kilimliliyim Zonguldakta bizleri okula WHİTE kamyondan bozma otobüsler veya
üstü kapatılmış ağaç koltuk sıralı arkada bir küçük kapı oradan sıkış itiş binmeye çalışırdık Kilimli okul aracını Koçero diye bir abimiz vardı Dönüşlerde de Soğuksu lu Koray abi vardı ama bitirim mi bitirim.Bizim zamanımızda şapka vardı ve yolda gördüğümüz hoca larımıza asker gibi selam verirdik sonra her okulun şabkadaki çevrili renkli bant vardı Yeşil Sanat enstitüsü Kırmızı Ticaret lisesi sarı MÇLisesi Sarı KIz enstitüsü Mor idi biraz nostalji oldu Kendimide tanıtayım ERDAL POLAT Namı diger Carlos Erdal selamlar

sayfa 8
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler