Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sussan
2 yıl önce - Prş 08 Arl 2016, 14:03
Yozgat - Novada alışveriş merkezi [AVM]


Bu zamana kadar bu başlığın açılmamasına şaşırdım ve açayım dedim...Yozgat’ın ilk alışveriş ve yaşam merkezi olarak açılışa hazırlanan Novada Yozgat’ta yiyecek katı kısa sürede tamamen doldu. 30 bin metre kare inşaat alanında ulusal markalara ev sahipliği yapacak olan Novada Yozgat’ın yiyecek bölümün de oluşan yoğun rağbete bağlı olarak diğer bölümler de kalan sayılı işyerlerinin de kısa bir süre de dolmasına kesin gözüyle bakılıyor.
Yozgat’ın gözde alışveriş merkezi olacak Novada Yozgat’a firmalar henüz inşaat bitmeden akın etmeye başladı.
İŞYERLERİ ŞİMDİDEN DOLDU
Novada Yozgat’ta yiyecek katı kısa sürede tamamen doldu. Novada yetkilileri “Yozgat’ın ilk alışveriş ve Yaşam merkezi Novada Yozgat’ın en önemli bölümlerinden birisi olan yiyecek ve eğlence katının tamamen dolması bizlere olan güvenin bir göstergesidir. Şu anda dahi yiyecek bölümümüze müracaatlar var ama maalesef tamamen dolduğundan cevap veremiyoruz” dediler.
NOVADA YOZGAT'A FİRMALARDAN YOĞUN İLGİ
Novada Yozgat, yaklaşık 70 markaya ev sahipliği yapacak. 20 milyon EURO’luk bir yatırım bedeli ile 800 kişiye istihdam sağlayacak olan Novada Yozgat’a firmaların yoğun talebi ve ilgisi var.
Bölgenin en büyük alışveriş ve yaşam merkezi projesi olan Novada Yozgat; MMM Migros, LC Waikiki, DeFacto, Cinemaximum, Flo ve Burger King gibi önde gelen 70’e yakın ulusal ve uluslararası marka ile ziyaretçilerini ağırlamaya hazırlanıyor.
Novada Yozgat, sağlayacağı istihdam kaynağının yanı sıra kent ekonomisinin de hareket merkezi olacak. Oluşan ekonomik hareketliliğe katkıda bulunmak isteyen firmalar Novada Yozgat’ta yer almak için günler öncesinden anlaşmalarını yaparak, yerlerini tuttu. Başta yiyecek bölümleri olmak üzere Novada Yozgat, kısa sürede hem fiziki hem de firma yapısı ile açılışa hazır hale geldi.
ÇEKİM MERKEZİ OLACAK!
12 ay gibi kısa bir sürede tamamlanan Novada Yozgat; günlük binlerce araç geçişinin gerçekleştiği Ankara-Yozgat-Sivas karayolu üzerinde, Yozgat Merkezinde yer alıyor. Alışveriş merkezi ayrıca, Yozgat otogarının yanındaki kolay ulaşılabilir lokasyonu ile de bölge halkı ve turistler için bir çekim merkezi olacak. Mimari konseptin yanı sıra kiralama, mağazalar dekorasyon yönetimi, işletme, kurumsal iletişim ve pazarlama hizmetleri de Turkmall tarafından gerçekleştirilen Novada Yozgat; ulusal ve uluslararası markalarıyla ziyaretçilerin yeni yaşam merkezi olacak. Novada Yozgat; bulunduğu bölgede, 450 bin kişiye hitap eden ilk ve tek alışveriş ve yaşam merkezi olarak öne çıkıyor.
Novada zincirinin en yeni halkası olan Yozgat; kadın ve çocuklara özel kulüp aktivitelerinden ünlü şarkıcı ve sanatçıların mini konser ve imza günlerine, çocuk etkinliklerinden alternatif şovlara kadar birbirinden renkli aktivitelerle Anadolu’nun sosyal yaşamına hareket katacak. 250’si kapalı, toplam 450 araçlık otopark alanıyla ziyaretçilerine konfor sağlayacak.
TURKMALL İMZASI
Turkmall'un Novada Outlet Söke, Novada Ataşehir, Novada Tokat, Novada Outlet Akhisar, Novada Outlet Konya, Novada Edremit, Novada Çarşamba ve Novada Manavgat’ın ardından gerçekleştirdiği Novada Yozgat 9. Novada projesi bölgeye getirdiği uluslararası markalar ile yalnızca Yozgat için değil, çevre ilçeler için de yeni bir alışveriş ve yaşam alanı oluşturacak. Novada Yozgat için mimari konsept, kiralama, mağazalar dekorasyon yönetimi, işletme, kurumsal iletişim ve pazarlama hizmetleri sağlayan Turkmall, 12 ay gibi kısa bir sürede deneyimli ekibi ve tecrübesi ile Novada Yozgat'ı açılış aşamasına getirmiş olmanın mutluluğunu yaşıyor.

Sanırım açılışı bugündü...


Akgün5880
2 yıl önce - Prş 08 Arl 2016, 14:05
Yozgat-Novada Alışveriş Merkezi [AVM]
3DKonut.com

Açılış Tarihi : 2016
Kiralanabilir Alan: 15.000 m²
Yatırımcı: Yozgat Avm Turkmall
http://www.turkmall.com/projecttest/


En son Akgün5880 tarafından Prş 08 Arl 2016, 14:09 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi


sussan
2 yıl önce - Prş 08 Arl 2016, 14:08

Cemoli D18
2 yıl önce - Prş 08 Arl 2016, 14:09

AVM'si olmayan şehirlere AVM'lere ağırlık verildi.
Hemen hemen her ilimizde AVM olacak gibi.
Hayırlı olsun Yozgat'a. :thumbsup:Akgün5880
2 yıl önce - Prş 08 Arl 2016, 14:21

Sussan Bu zamana kadar bu sayfanın açılmamasına bende çok şaşırdım.Sayfayı açmaya niyetlendim halbuki sen benden iki dakika önce açmış idin.Benim açtığım sayfa kilitlendi.Ama sıkıntı yok sayfa açılsındaFatih C1
2 yıl önce - Cum 09 Arl 2016, 18:30

Bugün gittim gayet güzel olmuş. Küçük ama güzel.
(+)


hakan023
2 yıl önce - Pts 06 Mar 2017, 21:51


(+)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET