Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 7
Barış Öztürk

6 yıl önce - Prş 24 Mar 2011, 20:44

Numaralı Tribün

Protokol bölümü

Maraton Tribünü

Arpad
1 yıl önce - Cum 25 Arl 2015, 22:27

Takımın kendi ligindeki başarısı, Türkiye kupasında galatasaray'ı bile domine eden futbolu ve şehrin futbola ilgisi nedeniyle Kastamonu'da Gazi Stadında bir yenilik gerekiyor gibi.

12bin kişilik küçük bir stadyum yakışır Kastamonu'ya, belli ki bu sezon ikinci lige çıkacaklar. Küçük bir şehrin sosyal faaliyetlerinin en büyüklerinden biridir futbol. Eğer o başarı gelirse ilgi çok daha yoğun bir şekilde artar. Stadyumla birlikte o ivme de yükselir.

Gazi stadının durumu belli.

Barış Öztürk

1 yıl önce - Cmt 09 Oca 2016, 11:47

Uygulanması düşünülen yenileme projesiyle birlikte Gazi Stadyumu'nun kapasitesi 20 bine yükseltilecek.

Hazırlanan projenin görselleri:

http://osmanli-danismanlik.com/TR,78/kastamonu-ga ...ojesi.html

Arpad
1 yıl önce - Cmt 09 Oca 2016, 12:25

Proje çok hoş duruyor lakin ben pek gerçekçi bulmadım. Koşu pistini kaldırmaları ayrı bir muamma, kare bir koşu pisti koyacak olmaları ayrı bir muamma.

Ama yine de yapılırsa çok hoş olacak bir tesis olur. Hem bu proje kısa sürede sonlanır, pek ayrıntı ve yeni teknoloji görünmüyor proje resminde. Çatı falan eski teknoloji, direk destekli. Gerçi o direk olayı olmasa çok daha iyi olurdu ya, hadi neyse...

İki tribün ve saha zaten mevcut durumda olduğu için kısa sürede biteceğini zannediyorum yapımına başlandıktan sonra. Ama stadyum hiç 20 bin kişilik gibi durmuyor nedense.

Misafir 361

9 ay önce - Sal 28 Şub 2017, 17:36

Kastamonu yeni stad inşaat ne durumda bilen var mı?

sayfa 7
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET