Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3
Semih Yaşar

1 yıl önce - Sal 15 Ksm 2016, 20:27

Historia alışveriş merkezinde Starbucks var diye biliyorum. Aksaray'a çok uzak değil.

İl olan Aksaray'da Stabucks yok mu? olması lazım esasında, Ankara- Adana yolunun en önemli uğrak yeri Aksaray, en azından Ağaçlı tesislerinde olmasını beklerdim.

Emir ERTEN

1 yıl önce - Sal 15 Ksm 2016, 20:59

Starbucks değil ama Aksaray'da kahve tiryakisi bayiliği almak isteyenler başvurabilirler. Bu akşam sayfamda gördüm ve hemen bu başlık geldi aklıma.

ozcan44
1 yıl önce - Sal 15 Ksm 2016, 23:43

Alıntı:
İstanbul'daki Aksaray semti malesef İLÇE DEĞİLDİR. Fatih ilçesine bağlı bir semt ve otobüs durağı ve metro istasyonunun adıdır.

Sen düşün İstanbul ile ilişkimi

ozcan44
1 yıl önce - Sal 15 Ksm 2016, 23:45

Kahve Tiryakisi'nin menüsü bayağı zenginmiş. Bir gün denk gelirsem deneyeyim. Umarım ürünler güzeldir.

Misafir e26

10 ay önce - Prş 26 Oca 2017, 22:06

Bursada varda ne oluyor bir işe yaramıyor

bilgehankalkan
9 ay önce - Pts 27 Şub 2017, 18:15

Üniversite gençliği şehre hareket kattı son yıllarda, açılırsa işletmecisini üzeceğini sanmam ama kim elini taşın altına koyar bilemem.
Şehirde ilginç bir şekilde her sene bir kafe popüler oluyor, ertesi sene de müşterisi dramatik biçimde azalıyor. En son uyarlama Huqqa, OUKA Kafe ve Osmanlı Kahvecisi popülerdi, bakalım bu sene neresi popüler olacak ya da kalacak. Gönül Kahvesi, Balıklı Göl sinek avladı resmen önceki senelere kıyasla.

sayfa 3
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET