Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 9

İşe geliş gidişte nasıl bir ulaşım sağlıyorsunuz ?
Şahsi aracımla (1 kişi) 7.5%  7.5%  [9]
Toplu Ulaşımla (İett,metro,vapur vs.) 58.3%  58.3%  [70]
Şirket Servisi ile (Veya iş arkadaşım beni aracıyla alıyor) 23.3%  23.3%  [28]
Yürüyerek :) 10.8%  10.8%  [13]
Toplam Oy : 120

Raub
7 ay önce - Pzr 23 Ekm 2016, 19:05

Misafir 198

6 ay önce - Çrş 02 Ksm 2016, 18:19

Son durum nedir bilgisi olan var mi acaba

kleinkaiser

6 ay önce - Pzr 06 Ksm 2016, 23:02

Edirnekapı ile vezneciler arasına ilk başta tramvay yapılması düşünülüyordu. Habibler tramvayının metroya dönüştürülmesi planından sonra tramvay yerine metro olarak yapılmasına karar verilmiş.

Misafir 078

6 ay önce - Çrş 16 Ksm 2016, 18:54

Yani bu hat acilmayacak mi diyorsunuz

inanç09
6 ay önce - Çrş 16 Ksm 2016, 23:14

Alıntı:
2019 Sonrası - Vezneciler - Sultangazi Metro Hattı
İstasyonlar: Vezneciler - Saraçhane - Fatih Camii - Edirnekapı - Ayvansaray - Eyüp Sultan - Rami Kışlası - Gaziosmanpaşa - Şemsipaşa - Küçükköy - Yenimahalle - Esentepe - Sultangazi - Cebeci - Mescid - i Selam 18,1 KM27,5

Rami Kışlası nedir zaten T4 kışlanın dibinden geçiyor Rami desene şuna koca semt

http://www.istanbulunmetrosu.com/RayliSistemHatlari?Kod=2

inanç09
5 ay önce - Sal 27 Arl 2016, 00:24

(+)

Yıllar önce yaptığım anketi ibb trafik sitesinde yapmış umarım faydalı olurda Metro duraklarına servis yapan Minibüs hizmetine başlar ibb zaten Minibüslere akbil takılmamasının ibbye bağlanmamalarının mantıklı bir açıklamasını yapamıyorum

levent cetin34

Misafir c5c

3 ay önce - Prş 16 Şub 2017, 21:33

Bu hat, tramvayın altından mı gidecek?

Misafir 682

3 ay önce - Cum 17 Şub 2017, 16:00

arkadaşlar metro istanbul adındaki şirketin projesi bu t4 hariç yeni bir metro yapılıp gaziosmanpaşa tam meydandan geçecek bu proje
bence şu olacak(benim düşünceme göre
ibb cebeci taş ocaklarını kaldırmaya çalışıyor kaldırırsa sultangazi yayla mah.-cebeci mah. arasına taş ocaklarının yeri düzlenecek oraya istanbulun ilk hayvanat bahçesi(bu yıllardan beri konuşulur)ve yanınada istanbulun en büyük disland park oyun alanı açık lunapark şeklinde alan yapılacak yayla mah. hipa(iski ibb havza içi proje alanı) alanı olarak durdurulmuş durumda cebeci köyüde aynı sonra kentsel dönüşümle yayla mah. ve cebeci köyü modern şehirler inşa edilecek aynı zamanda yeni bir kanal istanbul düşünülüyor bu yayla mah. ve cebeci köyü alibeyköy barajının yanında oldugu için proje alanı olarak alım satım yasak aynı zamandada yapı yapılmasınada izin verilmiyor buralar kentsel dönüşümle yeni şehirler yapılır
t4 tranvayı mescidi selamdan cebeci köyüne dogru(hayvanat bahçesi-disland park)geçerek yayla mah. geçerek göktürkle birleştirilebilir bu tranvay
böylece 3 hava alanı-göktürk-tam bilmiyorum ama(4 levent) metrosuna ulaşım sağlanmış olur tranvayla
bana göre çok mantıklı geldi bu proje

inanç09
3 ay önce - Cum 17 Şub 2017, 19:05

Raminin bir kışlası var birde semti var iki mahalleden oluşan Cuma ve Yenimahalle gerçi Yenimahalledeki durağın adı Bosnalılar ama orasını çözemedim şimdi metro kışlayamı hizmet edecek semtte yaşayanlaramı

sayfa 9
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 891011   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM