Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 485
brknt44
6 gün önce - Cum 17 Şub 2017, 18:25

Alıntı:
Berkantcim bos ver simdi sokak lambalarini kuzey cevreyolu basliyor insan bi hayirli olsun der

Öncelikle hayırlı olsun,umarım kısa sürede bitirilip hizmete açılır.

Oldu mu?

AhmetDemir

6 gün önce - Cum 17 Şub 2017, 19:03

Adamsin var ya sokak lambalarinin yanmamasi gundemimiz olamaz!!! 40 gun 40 gece eglence tertibetmek gerek kurbanlar kesilsin halaylar cekilsin Kahtali Mice abimiz Mehmet Balaban Bulent Serttas mini bir konser versin gun bu coskuyu yasama gunudur... calsin davullar tey tey

Abdullah Egemen

6 gün önce - Cum 17 Şub 2017, 19:34

İnşallah inşallah en kısa sürede biter de halihazırdaki çevre yolu rahatlar.

Bazı sorular var;

1. Sadece transit geçen ağır tonajlı araçlar ve otobüsler mi Kuzey Çevre Yolunu kullanacak yoksa transit geçip geçmediğine bakılmaksızın belli bir tonajın üzerindeki araçlar zorunlu olarak KÇY'na mı yönlendirilecek?

2. Eğer üstteki gibi olursa örneğin şehir merkezine yük getirmiş bir kamyon ya da Maşti de yolcu indirecek bir otobüs nasıl şehir içine girecek? Bağlantı yolları mesela Maşti'ye olacak mı?

Kişisel fikrim her ne sebeple olursa olsun şuan ki çevre yoluna asla kamyon ve otobüs sokulmaması yönünde. Girmek zorunda olanlar ise bağlantı yolları vasıtasıyla tekrar derhal KÇY'na yönlendirilmeli. İhlaller ise ister BŞB ister Trafik ekipleri aracılığıyla para cezasına tabi tutulmalı. Yoksa FSM den bile kaçak geçme cüretini gösteren kendini bilmezleri başka durduramazsınız.

Muneccim
5 gün önce - Cmt 18 Şub 2017, 16:20

Miting alani her zamanki gibi

Henuz gelmedi Reis

(+)

brknt44
5 gün önce - Cmt 18 Şub 2017, 16:31

Alıntı:
Kişisel fikrim her ne sebeple olursa olsun şuan ki çevre yoluna asla kamyon ve otobüs sokulmaması yönünde. Girmek zorunda olanlar ise bağlantı yolları vasıtasıyla tekrar derhal KÇY'na yönlendirilmeli. İhlaller ise ister BŞB ister Trafik ekipleri aracılığıyla para cezasına tabi tutulmalı. Yoksa FSM den bile kaçak geçme cüretini gösteren kendini bilmezleri başka durduramazsınız.

Ankara'dan Elazığ'a giden bir otobüs firması mutlaka çevreyolunu kullanmak zorunda,uçarak geçemeyeceklerine göre çevreyolunu kullanmaları gerek.

Abdullah Egemen

5 gün önce - Cmt 18 Şub 2017, 16:37

Yenisi yapılınca diyorum berkantçım

brknt44
5 gün önce - Cmt 18 Şub 2017, 16:39

Alıntı:
Yenisi yapılınca diyorum berkantçım

Yenisi yapılınca olabilir,o zamanda sıkı denetime tabi tutulması gerekiyor açıkcası ben pek düşünmüyorum ama dediğin gibi olursa yararlı olabilir.

Abdullah Egemen

5 gün önce - Cmt 18 Şub 2017, 16:41

Alıntı:

Yenisi yapılınca olabilir,o zamanda sıkı denetime tabi tutulması gerekiyor açıkcası ben pek düşünmüyorum

Niye düşünmüyorsun..

AhmetDemir

5 gün önce - Cmt 18 Şub 2017, 16:42

Berkantcim masti tasinir o zamana kadar. Sonsuza dek orda kalacak degil... Bu gidisle masti motasin deposu olacak. Simdilik mastiye bir baglanti yolu planlanir her halde. Mevcut cevreyoluna sehirler arasi gecis yapan agir tonaj arac girmesin.Masti icin de mutlaka baglanti olmali

Abdullah Egemen

5 gün önce - Cmt 18 Şub 2017, 16:46

Kesinlikle sokulmamalı Ahmet tıpkı bursa çevre yolu gibi.

sayfa 485
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
Ana Sayfa -> HABERLER ve SOHBET