Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 392
Misafir 626

6 ay önce - Prş 16 Şub 2017, 19:03

Benim anlamadığım ben maç saatine kadar stadın oralardaydim maç baslama saatine yarım saat kala bi aile büyüğümüz vefat etti haliyle maça gidemedim telasimizdan kimseyede aktaramadim kombinemi şimdi ben neden mağdur oluyorum gelemediğim bir maçtan dolayı bunun lehime bi yasal hakkı yokmu ben niye ceza aliyorum

bilall1989
6 ay önce - Cum 17 Şub 2017, 18:54

Kulüp seyirci cezasına video ile karşılık vermiş ama,
Antalyanın iptal edilen seyircisiz cezası Alanyaspor-Antalyaspor maçında alınmış ve deplasman taraftarı oldugu için iç sahaya kesilen ceza düzeltilmiş. Yani orada hatayı PFDK yapmış.

Kulüp dersine çalışmadan alel acele tepki koymuş ama yanlış yerden yakalamaya çalışmış.
Tahkim bunu yemez.

Sen sahaya yabancı madde yağdır, küfür et, maç sonu sahaya seyirci girsin,
bir de yönetici tartakla, sonra vicdan diye ağla.

Yok öyle yağma, taraftar kendine gelecek artık, yeter !

Misafir c28

6 ay önce - Cum 17 Şub 2017, 19:50

Konyaspora ceza verilen bu hafta deplasmanda olan Ankaragücü de kendi evinde seyircisiz oynama cezası almıştır:
Alıntı:
23- MKE ANKARAGÜCÜ Kulübünün, 12.02.2017 tarihinde oynanan GÜMÜŞHANESPOR - MKE ANKARAGÜCÜ Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu saha olayları nedeniyle takdiren 2 RESMİ MÜSABAKAYI KENDİ SAHASINDA SEYİRCİSİZ OYNAMA ve 10.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Aynı müsabakada MKE ANKARAGÜCÜ Kulübünün, taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle ve bu eylemin aynı sezon içinde misafir kulüp olduğu müsabakada 4. kez gerçekleştirilmesinden dolayı takdiren 6.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,@

Bu da itiraz sonucu, ceza 1 maça indirildi:
Alıntı:
1. E.2017/88

MKE Ankaragücü Spor Kulübü'nün, PFDK'nın 16.02.2017 tarih ve E.2016-2017/683 - K.2016-2017/804 sayılı kararına itirazı incelendi. İtirazın süresinde olduğu, gerekli harcın yatırıldığı görüldü. Yapılan müzakere neticesinde;

- MKE Ankaragücü Spor Kulübü'nün itirazının kısmen kabulü ile MKE Ankaragücü Spor Kulübü hakkında taraftarlarının neden olduğu saha olayları nedeniyle FDT'nin 52/2. maddesi uyarınca verilen cezanın, 1 resmi müsabakayı kendi sahasında seyircisiz oynama ve 10.000 TL para cezası olarak düzeltilmesine, oybirliği ile,

- Erteleme talebinin reddine, oybirliği ile karar verilmiştir. (K.2017/74)

-----------

Bilmeden yorum yapmayalım:

Korner kullanmaya giden Antalyasporlu oyuncuların daha sahaya hiçbir şey atılmadan kafasını korumaya çalışır görüntü vermesi, zaten olayları ateşledi.
Taraftarın hatası bu TAHRİK'i yemeleridir.
Aynı TAHRİK'i Fenerbahçeli olan Antalyaspor başkanı da yapmıştır ve yine yenmiştir.
Aynı tahriklerin Fenerbahçe maçlarında da olmuş olması bir tesadüf olamaz.

Taraftarımızın tahriklere karşı uyanık olması ve daha dikkatli olunması gerekir.

Misafir 3ce

6 ay önce - Cmt 18 Şub 2017, 11:00

Birileri transfer filan istemesin artık Avrupa kupalarından men ediliriz Karabükspor'un Avrupa kupalarından men edildi 2 yıl ayağımızı yorgana göre uzatmak lazım körü körüne transfer harcaması eskide kaldı altyapıya yönelmek gerekiyor 9-10 futbolcu çıkaracak futbol kulüpleri olmalı aksi takdirde Türk futbolu kötüye gidiyor bir çok takım batma noktasına geldi balık baştan kokar. Aklımızı başınıza devşirin!

bacar_42

6 ay önce - Cmt 18 Şub 2017, 13:10

an itibariyle gençler maçı için deplasman biletleri tükendi. bekle bizi ankara fetihe geliyoruz...

bacar_42

6 ay önce - Cmt 18 Şub 2017, 14:08

gençlerbirliği yönetimi ek kontenjan çıkarmış. bilet almak isteyenlere duyurulur....

Misafir 626

6 ay önce - Cmt 18 Şub 2017, 20:04

Yarın sabah 7 ve 9 daki yht yer yok millet trenle gidiyor onlasilan maça yht ek sefer koymalıydi yada kulup bununla alakali yht yetkilileriyle gorusmeliydi otobüsle gidecek olanlarda yaklaşık 40 otobüsluk bilet satisi olmuş

Misafir 626

6 ay önce - Pzr 19 Şub 2017, 12:19

İlk etapta açılan 1406 deplasman tribunu bileti bitimiyle 900 kişilik ek kontenjan biletleride bitti burdan maça giden kardeşlerimizden foto ve görüntü bekliyoruz

Misafir 40e

6 ay önce - Pzr 19 Şub 2017, 14:24

Takım günden güne düşüyor. İki transfer döneminde hiçbir şey yapmadan devam etmenin sonuçları yavaş yavaş ortaya çıkıyor. Oyunda hiçbir gelişme yok. Üst blok artık hayal. Alttan gelen takımların tamamı hareketli. Düşme hattına inmeyiz ama 10-15 sıra takımı oluruz. Gerçekler maalesef acı. Ligde göze ve futbola seyir zevki vermeyen tek takımıyız açık ara. Güya mücadele var, koşu var ama nafile. Pozisyona giremeyen, ceza sahasına giremeyen takım al gülüm ver gülüm isterse 200 km koşsun nafile. Hakemleri ağzımıza sakız ettik gidiyoruz. Allah sonumuzu hayır etsin

Misafir 949

6 ay önce - Pzr 19 Şub 2017, 15:00

Bjk maçından beri top oynamıyoruz o maçtan sonra omer ali ve Ali camdali ni eleştirdim bugünde eleştiriyorum hatta o omer ali ali camdali çok iyi diyenler vardı ama malesef iyi değiller takımda buna ayak uydurdu bugün futbolcularımızın seviyoruz ama görünen köy kılavuz istemez biraz da kupa kuralarinin çekilmesi çekilen kura sonucunda finale kadar gitme olasiligimizin yüksek olması ligde motivasyonu düşürdü

sayfa 392
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET