Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 6
osman yörükoğlu
1 yıl önce - Prş 09 Şub 2017, 13:50

Memlekette arsa satmak kadar güzel bişey var mı emek çaba olmadan 1 koyup 2 değil 10 alıyorsun. .Hak sahipleri dükkanım gidecek evim gidecek diyor giderse de gitsin zaten belediye el atmasa evin de dükkanın da en nihayetinde çürümeyecek mi ama 10 yıl sonra ama 20 yıl sonra ver işte dükkanını zaten ömrü doldu arsayı da bedavaya aldın şimdi de 100 misline geri sat ev iste dükkan iste oldu gardaşım. .Hiç olmazsa yolunuz yenilenir çehresi güzel bi görünüm kazanır.Bugün sanayi de yollar çukurlar içinde rezil durumda
arabasını yaptırmaya götürenler bilir.


Misafir 471

1 yıl önce - Prş 09 Şub 2017, 15:51

Sanayii Sitesinin dönüşümü maalesef mümkün gözükmüyor.
Bunu sayın başkan Kazım Kurt'ta biliyor.
Bölgenin dönüşebilmesi için % 100 tüm hak sahiplerinin onayı gerekiyor.Afet alanı olsa 2/3 çoğunluk aranırdı.Herkezi memnun etmek okadar kolay değil.
Afet riskli alan Gündoğdu bile İptal edildi.Şimdi Porsuk kenarında 8 mahalle aynı şekilde iptal çabası içinde.Bir zamanlar Porsuk kenarları tekrar Yıkılıp yeniden yapılmak istenmişti.Hak sahiplerinin Avukatı Sayın Kazım Kurt mülkiyet hakkı dokunulamaz kanununu savunarak İptalini sağlamıştı.


Furkan ÇINAR
1 yıl önce - Prş 09 Şub 2017, 16:50

Alıntı:
Sanayii Sitesinin dönüşümü maalesef mümkün gözükmüyor.


Bu fırsat bir daha ayaklarına gelmez.

Burhan Sakallı, partisinden dolayı daha rahat bir şekilde hareket edebilme ihtimali varken Sanayi Çarşısı için bir şey yapabildi mi?
Ahmet Ataç, yıllardır belediye başkanı olmasına rağmen BAKSAN için bir adım dahi atabildi mi?

Yani hak sahipleri; eğer bu fırsatı kaçırırlarsa, o bölgeyi daha da KİMSE DÖNÜŞTÜREMEZ.

Bu iş öyle kolay değil, Kazım Kurt elini taşın altına soktu. Hak sahipleri ilçe başkanına destek olup, dönüşümün biran önce tamamlanması için bastıracağına, köstek olurlarsa; "kim kazanacak kim kaybedecek" şapkalarını önüne alıp, muhasebelerini yapmaları lazım.

Alıntı:
arabasını yaptırmaya götürenler bilir.


Ankara Yolu'ndaki oto sanayi sitesine gidin, aynı işi yapan bir dolu yer var.
Çok daha iyi koşullarda hizmet alırsınız ve aracınızla rezil olmazsınız.bülentD

1 yıl önce - Prş 09 Şub 2017, 16:57

Hayırlısı olsun,Eskişehir pek çok fırsatı kaçırdığı gibi bu firsatida kaçırır olur biter. Fakat tecrübeyle sabittir,şunu söyleyebilirim; Eskişehir'in başında şimdiki şahıslar değilde Melih Gökçek tarzında birisi olsaydı,ne mülkiyet hakkının kutsallığı arkasına sığınan güruh,ne de siyasi çıkar peşindeki zavallılar ne kadar acınası durumda kalırlardı kimbilir???? Saygılarımla.

Misafir c6a

1 yıl önce - Cum 10 Şub 2017, 10:33

ERTAŞ caddesi ile yunusemre durağı arasındaki tramvay hattı yeniden düzenlenebilir . direkt olarak 1. soğuk demirciler sokaktan yapılabilir ( eski yapılması düşünülen yer ) nasıl olsa palan değişikliği yapılacak hiç bir sıkıntı olmaz

Furkan ÇINAR
1 yıl önce - Pts 13 Şub 2017, 16:36

ESNAFA TAPULARINI BAKAN VERECEK

Küçük Sanayi Sitesi'nde faaliyet gösteren yüzlerce esnaf, TEKSAN Sanayi Sistesi'ndeki işyeri tapularını törenle alacak.

480 işyeri

Tornacılar ve Oto Tamirciler Odası bünyesinde oluşturulan yapı kooperatifleri tarafından TEKSAN sanayi bölgesine bir süre önce temeli atılan 480 adet işyeri inşaatının tapuları hak sahiplerine yarın gerçekleştirilecek tören ile teslim edilecek.

Bakan da katılacak

Konu ile ilgili bilgi veren oda başkanı Halil Kılıç, "Bugüne kadar çok sayıda işyerini teslim ettik. Bitme aşamasına gelen işyerlerini Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci’nin katılacağı tören ile hak sahiplerine teslim edeceğiz" dedi.

http://www.sakaryagazetesi.com.tr/esnafa-tapulari ...k-n155890/Misafir 471

1 yıl önce - Pts 13 Şub 2017, 17:32

Oto tamirci ve tornacı hesnafımıza hayırlı uğurlu olsun.

Misafir c6a

1 yıl önce - Cum 17 Şub 2017, 11:46

ERTAŞ caddesi ile yunusemre durağı arasındaki tramvay hattı yeniden düzenlenebilir . direkt olarak 1. soğuk demirciler sokaktan yapılabilir ( eski yapılması düşünülen yer ) nasıl olsa plan değişikliği yapılacak hiç bir sıkıntı olmaz. yol genişletilir çokta güzel olur.

Berkay Subaşı
1 yıl önce - Cum 17 Şub 2017, 11:56

herkesi ikna etmek çok zor.projenin gerçekleşmesini tüm eskişehir olarak istiyoruz fakat yıllarca beklemeye devam edicek gibiyiz sanki.

Furkan ÇINAR
1 yıl önce - Cum 17 Şub 2017, 16:56

Alıntı:
herkesi ikna etmek çok zor.projenin gerçekleşmesini tüm eskişehir olarak istiyoruz fakat yıllarca beklemeye devam edicek gibiyiz sanki.


Karar hak sahiplerinin.

Ya şuan ki hallerine en az 50 yıl daha razı olup, gayrimenkullerinin üstlerine yıkılmasını izleyecekler ya da Tepebaşı Belediyesi ve çevresi gibi bir noktada gayrimenkul sahibi olacaklar.

Kentin doğusunda değilseniz buranın dönüşümü de birebir olarak hiçbir şekilde sizi etkilemez.
Hatta buranın dönüşmemesi, kentin diğer bölgelerini daha da geliştirmeye devam edecektir.
Malum bu noktanın bu şekilde kalması EMEK-71 EVLER gibi bölgelerin bile gelişimini engelliyor.sayfa 6
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 567 ... 151617   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET