Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Mardin - Mova Park AVM
« önceki   1234567

ANA SAYFA -> Diğer Şehirler
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 7
Kızıl47
1 yıl önce - Sal 31 Oca 2017, 20:20
MOVAPARK Alışveriş Merkezinde Araba Çekilişi

Movapark Alış Veriş Merkezinin, 2017 yılının ilk talihlisi 4 Şubat Cumartesi günü belli olacak.

Konumu ve içeriği itibariyle, açıldığı günden bu yana, artan ziyaretçi grafiği ve sürekli yenilenen mağaza karması ile dikkatleri çeken, her gelir grubuna hitap eden marka karması, birbirinden keyifli etkinlikleri, Türkiye’nin 4. büyük Aqua parkı, fuar alanı, sinema ve diğer sosyal alanlarıyla, modern çocuk eğlence merkezi, ulusal zeminde kabul görmüş cafe ve restorant alanlarıyla ziyaretçileri için alışverişten öte bir yaşam merkezi haline gelen Mardin’in ilk ve tek alışveriş yaşam merkezi olan, yönetiminin İnside AVM Danışmanlık tarafından yapıldığı Movapark AVM, 2017’ın ilk talihlisini bulmak için geri sayıma başladı.

Açıldığı günden bugüne kadar yaptığı kampanyalarla ziyaretçisinin yüzünü güldüren Movapark, Ford Fiesta talihlisinin belirleneceği çekilişi 4 Şubat Cumartesi günü saat:15.00’te yapıyor.

Arabanız Movapark’tan Kampanyası 20 Ekim 2016 – 31 Ocak 2017 tarihleri arasında her 75.-TL’ye bir çekiliş kuponu verildi. Toplamda 60.000 kişinin katılımının gerçekleştiği kampanya için hem katılımcılar hem de Movapark oldukça heyecanlı.

Açıldığı günden bugüne ziyaretçileriyle bir sadakat bağı oluşturan Movapark, bu bağı daha da güçlendirerek yoluna devam ediyor. Ziyaretçileri için 2017’de birbirinden farklı etkinlik ve kampanyalar planlayan AVM artık sadece Mardin’in değil bölgenin buluşma noktası!sayfa 7
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler