Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3

Sizce Birlemiş Milletler K.K.T.C ' den kovulmalımıdır ?
Kesinlikle , şimdiye kadar ne yaptılar 73.7%  73.7%  [42]
Hayır , daha kötü olur 19.3%  19.3%  [11]
Bilmiyorum , beni ilgilendirmez 7.0%  7.0%  [4]
Toplam Oy : 57

Membo
1 yıl önce - Pts 25 Oca 2016, 11:47

Buraya girmek için özel izin veriliyor mu?

Misafir 42d

1 yıl önce - Çrş 17 Ağu 2016, 13:56

Maraş bölgesindeki bütün binalar sadece rumların değil..Her birisi başka ülke insanlarının tapulu mülkleri..Yani sadece bir millete ait değil..Her ülke insanı oradan mülk almış..O yüzdendirki karşımızda muhatap alacağımız bir millet yok... onun için maraşı kapalı bölge ilan ettiler ,kimse kullanamıyor....DİKKATİNİZİ ÇEKERİM ..TÜRKİYE CUMHURİYETİ DE aynı yolda devam ediyor..Parsel,parsel satılıyor...Geleceğimizi tehlike altında görüyorum..

Yiğit Demirkaya

1 yıl önce - Cum 02 Arl 2016, 04:03

Bu KKTC sınırları içinde olupta ne kullandırttığımız, ne de kullanabildiğimiz milyarlarca dolar değerindeki hayalet şehir hakkında bi gelişme var mı?

Esen07

1 yıl önce - Cum 02 Arl 2016, 04:09

Buraya gidenler bilir cok guzel bir yerde lakin hayalet sehir, burda hakki olan sahislar var oyuzden acilmiyor . Zaten alinis amaci zamaninda pazarlikta elimiz guclenmesi icindi. Keske burayi eskiden oldugu gibi turizim cenneti haline getirebilseydik

En son Esen07 tarafından Cum 02 Arl 2016, 04:50 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

uAERHAN
1 yıl önce - Cum 02 Arl 2016, 04:28

Askerdeyken boluk olarak geziye gitmistik.
Hatta Bm askerleri ile bakistik aractan da olsa. (Mavi kolluklular)
Resmen dusman bakislari vardi.

Bunlarin yaninda kesinlikle cok etkileyici bir yer.
Mermi izleri, eski yapilar, eski magazalar dukkanlar.

Burada hala savas devam ediyor.
Burasi boyle durdukca savas bitmemis demektir.

Bir de bu tapu ozel mulk olaylari hep hikaye.

Burada hala rum hakimiyeti olsaydi burasi su an akdenizin en guzel turizm merkezlerinden biri olarak isler haldeydi.

Burasi diger bir deyisle K.K.T.C. ambargosuna dahil.

alican24
1 yıl önce - Cum 02 Arl 2016, 04:34

olası bir anlaşmada bu bölgeyi rum yönetimine pazarlık olarak teklif edicekler o yüzden yerleşime açmıyorlar diye biliyorum ben.

Misafir 6c6

10 ay önce - Cum 27 Oca 2017, 22:07

Hemen akparti karşıtları başlamış TC parsel parsel satılıyor diye.. yok öyle birşey kardeşim. tam tersine devletimiz daha da güçlendi. öyle kıbrıs mıbrıs değil konu.2023te yaşarsak neler göreceğiz inşallah. yeniden büyük devlet olma yolundayız. Yunanlar biraz daha aç kalsa, teslim bayrağını kendileri açacak. belki can sıkan şeyler var ama sonsuza dek sıkılmayacağız. elbet güçlendikçe lozanı da kıbrısıda telafi edeceğiz.

uAERHAN
10 ay önce - Cum 27 Oca 2017, 23:34

Cumhurbaskani muzakerelerde:

Kapali Marasi isteyen Rumlara karsilik,

"Erenkoy ve Guzelyurt arasi birlestirilsin."

onerisinde bulundu. Rumlar "kabul edilemez" buldu.

sayfa 3
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET