Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Giresun - Karagöl Yaylası
« önceki   1234

ANA SAYFA -> Diğer Şehirler
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 4
alidenz
5 yıl önce - Çrş 05 Eyl 2012, 14:04

Ne Giresunlu'yum, ne de Ordulu'yum, öncelikle bunu belirterek başlayayım. Aynı coğrafyanın insanlarıyız en nihayetinde, kimin tarafından çizildiği belli olmayan ve fiziki olarak da varolmayan il-ilçe sınırlarına bu kadar takılmak nedendir bunu anlayamıyorum. Ben şuna bakıyorum; bu başlık sayesinde karagölden haberdar oldum ve haftasonu gidip görmeyi planlıyorum, hangi "il sınırları" içinde olduğunun ne önemi var?

dirsehan28
5 yıl önce - Çrş 05 Eyl 2012, 20:33

giresunda olan bir dağın giresunda olduğunu hatırlatmanın neresini anlayamadığınızı merak ettim alidenz bey..belki gelirsin 10 yıl sonra karagöl dağının eteklerine taşınır orda yaşarsın bu ülke hepimizin.bende giderim ordu ulugöle yerleşirim.bir vatandaş olarak ülkemizin heryerini gezelim görelim sevelim.ama her ilin kendine ait olan turizm ve kültürel değerlerine saygı duyalım.

Misafir 8eb

10 ay önce - Cmt 21 Oca 2017, 19:00

İl sınırları önemli tabi ama sonuç olarak hepimizin toprakları. Çambaşına yakın doğru Bektaş yaylasınada yakın. Cevresinde bir çok oba vardır.
Giresunlarda en az ordularkadar ziyaret ederler karagölü. Tartışmaya gerek yok herkes gitsin bolbol keyfini çıkarsın. Lütfen herkes çevreyi korusun.

sayfa 4
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler