Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
Tevfik Metin Tanöven

1 yıl önce - Pzr 15 Oca 2017, 20:26

Fotoğraftaki Buharlılokomotif , vagon ve demiryolu dar hat demiryoludur . Erkin arkadaşımızın verdiği dar hat demiryolu linginin internette türkçe si de var .

erkinalp
1 yıl önce - Pzr 15 Oca 2017, 21:08

Bu hat için birkaç adet DE33000 DD (GT26CU-2) üretilebilir.

Tacettin Şenel

1 yıl önce - Pts 16 Oca 2017, 20:47

Tayfik metin bey efendi kardeşim Artık Ülkemizde T.C.D.D. bitmiş durumda bakım ilgi alaka ve tercih kalmadı.....

muratdoktor

7 ay önce - Prş 26 Nis 2018, 15:29

(+)

Misafir 270

7 ay önce - Prş 26 Nis 2018, 16:01

Bu demiryolu projelerinde burasininda tekrardan canlandirilmasi varmi acaba.

Ahmed Bayezid
6 ay önce - Pts 18 Hzr 2018, 18:04

maalesef gözükmüyor

(+)

(+)

Kemal2914

3 ay önce - Sal 04 Eyl 2018, 17:06

Tevfik bey ortaya bişey çıkardınız ama ne fol var ne yumurta oralar ya toprağa gömüldü gitti veya öyle bir hat yapılmadı.Bence konu herhangi bir olumlu bilgi teyidi yoksa kapatılmalı.Çünkü başlık kirliliğinden başka bişey göremiyorum..

Tevfik Metin Tanöven

3 ay önce - Sal 04 Eyl 2018, 19:16

Kemal bey ben bu başlığı ülkemizde zamanında var olupta sonradan kaybolan hatlar hakkında bilgi amaçlı açtım . Bu hat tekrar açılacak diye bir iddiada bulunmadım . Siz konuyu yanlış şekilde anlamışsınız . Ayrıca bu hat ile ilgili başlığı Ağrı lı veya Van lı bir arkadaşımız açıp benim paylaştığım bilgilerden daha fazlasını araştırıp paylaşsaydı iyi olmazmıydı . Bu demiryolu hattı ile ilgili uzun vadede biraz daha değişik güzergahtan Nahcıvan a bağlanması için çalışmalar yapılıyor . Ayrıca bu başlığa gelinceye kadar ne başlıklar var onlar içinde başlık kirliliği yapıyor diye yorum yapıyormusunuz merak ediyorum .

En son Tevfik Metin Tanöven tarafından Sal 04 Eyl 2018, 19:30 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi

Misafir 752

3 ay önce - Sal 04 Eyl 2018, 19:24

bu hat en kısa sürede yenilenip hizmete açılacakmış hadi hayırlı olsun.

Kemal2914

3 ay önce - Cum 14 Eyl 2018, 22:44

Tevfik Metin Bey Hayır başka baslıklara bakıpta böyle yanlış şeyler yapmıyorum ben Ağrı/Doğubeyazıt memleketimle ilgili neler var neler yok buna bakmak istedim.sizi bu başlık altında görünce hemen tanıdım benim yaptığım hataysa yinede özür diliyorum ama sizi iyi hatırlıyorum Sabiha Gökçen 2.pist inşaat çalışmalarında ben yanlışlıkla iki mesaj üst üste yazınca araya girip mesajınız mesaj kirliliği yapıyor dediniz ve bu zoruma gitti sonuçta yazdığınız her ne kadar doğrusal olsa da benim hoşuma gitmedi çünkü biraz itici manada anlam veriyor insana.bende aynı soruyu size sormak isterim sizde Sabiha Gökçen 2.pist inşaat çalışmaları haricinde başkaları aynı mesajı iki defa üst üste göndermiş diye başka başlıklara bakıpta mesajınız mesaj kirliliğinden başka bişey yapmıyor diyor musunuz ?.Çünkü o başlık altında 1 mesaj yazmışsınız oda bahsettiğim uyarı mesajınız o kadar.Ben üst üstte iki mesajı yanlışlıkla göndermiş olsamda yöneticiler onaylamış bence size bu konuda pek söz düşmezdi tıpkı siz bu konuyu oluşturduğuz ve bana söz düşmeyeceği gibi ama gün gelir devran döner.Kusura bakmayın siz onu yazmamış olsaydınız bugün bende bunları yazmamış olurdum.Ben sizden sonra yine üst üste iki mesaj olayına denk geldim yani başıma geldi ama kendisinden çok teşekkür ederim ki Mafakyanc nicki olan bey sağolsun bana mütevazi bir şekilde onu nasıl düzeltebileceğimi yazdı bilin istedim Tevfik bey bu konuyu da burda bitiriyorum.

sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ULAŞIM