Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 6
Saffet 1001

1 yıl önce - Çrş 23 Eyl 2015, 03:49

MARMARAY PROJESI tamamlanir tamamlanmaz Konvansiyonelhattan Bogazici Ekspresi tekrar sefere konmali.
Mis'al ben Istanbul-Bilecik Trenle Gidemiyorum

Ozan1989
1 yıl önce - Çrş 23 Eyl 2015, 09:52

Bu tren tekrar sefere başlamalı.

ozgurozkan34
1 ay önce - Cum 30 Arl 2016, 18:50

TCDD'nin 2017 OCAK ayı trafik programında Boğaziçi Treni halen var görünüyor. Çalışmalar tamamlandıktan sonra trenin tekrar sefere konacağının bir işareti olabilir.

AhmetDemir

1 ay önce - Cum 30 Arl 2016, 18:54

İlginc bir durum daha bunun gibi kac tren iptal oldu

Misafir 0e3

1 ay önce - Çrş 11 Oca 2017, 20:56

Boğaziçi ekspresinin bu sene açılma durumu varmış,Ankara yerine Sincandan başlayacakmış ve Arifiyede sonlanıcakmış şimdilik.Tüm istasyonlarda duran tren olması sebebiyle avantaj ama yinede Pendik-Ankara arası çalışıp sonra Haydarpaşa-Ankara arasına dönmesini tercih ederdim.

Nemroy
1 ay önce - Çrş 11 Oca 2017, 21:08
Boğaziçi Ekspresi

Merhaba,
Bu tarifeye nasıl ulaşabiliriz?
Teşekkürler.

ediz000

1 ay önce - Çrş 11 Oca 2017, 22:57

Özel sektör olarak açılacaktır bu hatlar.

Serdar_Bjk
1 ay önce - Prş 12 Oca 2017, 00:01

Pendik'ten ada ekspresine binip Arifiye, Arifiye'den boğaziçi eks Sincan.
2 trene binip yine de Ankara'ya varamıyorsun TCDD daha çok zarar eder bu kafayla.

Ege_21
1 ay önce - Prş 12 Oca 2017, 00:16

Büyük ihtimal marmaray açılana kadar arifiye-sincan arası çalıştırılır. Marmaray bittikten sonra ve Ankaradaki başkentray bittikten sonra eskisi gibi Haydarpaşa-Ankara arası çalıştırmaya başlarlar. Zaten şu an bu tren Ankaraya başkentray çalışmaları dolayısıyla giremez. Hızlı trenler Ankaraya gidiyor ama onlar için ayrı bir yol ve ayrı bir gar var zaten. Şimdi boğaziçi ekspresi Ankaraya girse bile sinyalizasyon ve inşa çalışmaları açısından sıkıntı yaratabilir. Çalışmalara bakarsak başkentray marmaraydan daha iyiye gidiyor. Marmaray da iyi gidiyor ama çoğu yerinde çalışma olmadığı için bu soğuk hava şartları atlatıldıktan sonra çalışmalar belli ki daha çok artacak. Aslında pendik-sincan arası çalıştırsalar yine makuldür ama durun bakalım. Ne demiş Gazi Mustafa Kemal Atatürk "Geldikleri gibi giderler!". İşte bugünlerde geldiği gibi geçer. Hayırlısıyla biraz sabır.

Burak Öztaş
1 ay önce - Prş 12 Oca 2017, 14:48

Ege anlamadığım konu neden Marmaray ın açılması bekleniyor, tren Pendik başlasın hazır yol var çok sapma geliyor Bana yapılan.

sayfa 6
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
Ana Sayfa -> ULAŞIM