Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 185
Misafir 344

3 ay önce - Çrş 11 Oca 2017, 19:21

bazalt tasi olacakmi

Misafir 46f

3 ay önce - Çrş 11 Oca 2017, 20:03

Bazalt olacak denmişti. Diyarbakırı yansıtacak deniyordu ama aleminyum konpozit yapıldı.çünkü Aleminyum kompozit diyarbakırı daha iyi yansıtıyormuş. öyle düşünmüşler.

Misafir 344

3 ay önce - Çrş 11 Oca 2017, 20:24

BAZALT TASI STADIN ÖN YERLERE DÖSENECEKTI ALEMINYUM A GELINCE HER STADDA AYNI GENE BIZIM STDAT KALITELI MALZEMEDEN YAPILIYOR TAHMINIM

yılmazz börükoçin

3 ay önce - Çrş 11 Oca 2017, 21:29

(+)

(+)

Misafir 46f

3 ay önce - Çrş 11 Oca 2017, 23:31

Misafir 344 beni ne ilgilendirir her stadın aynı malzemeden yapıldığı? Her stad alüminyumdan yapılıyor diye aynısımı olması lazım. Bak diyorum ki dış cephe diyarbakır evlerindeki gibi bazalttan yapılacaktı. Galip ensarioğlu camdan yapılacak iken çıkıp dediki yetkililerle görüştüm, cam olursa kırarlar diyarbakırı yansıtan bazalt olacak dedi. Onun dediği bile false çıktı

Öyle ahım şahım bir stadta olmamış. Eski stadı gözünüze getirin. Ona bir çatı ekleyin. Bir otaparkta ekleyin. Kapasiteyi biraz artır(doğal olarak), Orasına burasına locaları ekle. tamamdır. Gerçektende eski stadı gözünüze getirin ve yeni stadın bir kaç fotosu açıp biraz düşünün. Dış cephesi kompozit kaplama olması dışında bir fark yok.

atlantis_
3 ay önce - Çrş 11 Oca 2017, 23:45

Hakketten saçmaladın şimdi.Harika bir stadı kalkıp eski stada benzetmek tam anlamıyla saçmalamak oluyor.Nedense bu tip insanlar hep bizim aramızdan çıkıyor.

Misafir 344

3 ay önce - Prş 12 Oca 2017, 00:04

IYIDE HERKESIN BU STADI KORUMASI LAZIM KIMSENIN ZARAR VERMEMESI LAZIM SEN BEYENMEYE BILIRSIN GENEL OLARAK EN BEYENILEN IKI STADDAN BIRISI AYRICA YILDIZLAR INSAATIN KULLANDIGI MALZEMELERIN KALITELI OLDUGU SÖYLENIYOR

Misafir 46f

3 ay önce - Prş 12 Oca 2017, 00:15

Yeni stadın fotosu 183. Sayfada saçmalıyorsam sende aç bak. Ben eskisinden çokta farklı olduğunu düşünmüyorum.

Hakikat21
3 ay önce - Prş 12 Oca 2017, 00:22

stad görmesek yiyecez. Harikaymış. Ne amaçla bu kadar yüceltiyorsun kardesim. Sıradan bir stad olmuş.

Misafir 344

3 ay önce - Prş 12 Oca 2017, 00:26

MISAFIR 46 SANA SURADA HAKVERIYORUM DIS CEPHE KESKE BAZALT TAS OLSAYDI NE YAPALIM BUNADA SÜKÜR HIC YAPMASALARDI NE YAPARDIK HEPIMIZIN BU STADI KORUMASI LAZIM COGU IL STAD DIYE BAGIRIYOR BU STAD YAPIM ISLERI DURACAK GIBI EVRO DOLAR YÜKSELIYOR BIZ GENEDE STADIMIZI YAPTIRDIK

sayfa 185
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET