Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Konyaspor [futbol]
« önceki   123 ... 381382383 ... 415416417   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 382
Misafir 42a

5 ay önce - Prş 12 Oca 2017, 00:13

Sezon basi kombine fiyatları 260-350-500-600-900-1200 tl di ben 900 tl Ye kombine aldım benim bulundugum tribunde yaklasik 4 bin kombine satildi 900 ve 1200 tl den sen anlamasin ama çocuğuna kombine almış maça giden insanlar var adamın maddi durumu senin gibi iyi olmayıp belkide onlar gibi ev geçindiren birisi degilsin kombine fiyatlarını eleştiriyorsun kreografi istion stad dolsun istion bana buraya kendi fotosunu olduğu konyaspor storden almış olduğun bi fotoyu atarmisin lisans barkotuyla hep istionda sen napmissin ne desteğin olmuş görelim Anadoluda 10 bin kombine yi gören yok yeni stad lari olmasına rağmen sen 30 bin satmissin hala ukalalik yapıyor boş yapıyor Blader

Yönetimin maç bileti politikası sonuna kadar haklı buluyorum asla taviz verilmemesi taraftariyim şikayetçi olan gitsin sezon basi kombinesini alsın bi maça 65 tl vermek zoruna gidiyorsa ki bir önceki mesajında gibi maç bileti hasılatından en çok gelir elde eden 3.kulup konyaspor ligde belki Bu maç biletleriyle fofana yi transfer ettin 5 tl Ye 10 tane bilet satacagina 65 tl Ye 10 bilet sat ekonomik gücün olsun önüne daha sağlam bak kaliteli tribunun kaliteli taraftarın olsun eski stadda 5 tl Ye maça gelip 90 dk kufurden maç izlediğimiz zamanlarida hatırlıyoruz

kadir inanmaz

5 ay önce - Prş 12 Oca 2017, 09:42

konyasporun 15 bin kişilik sadık taraftarının diğer kulüplerde olmadığını bnde biliyorum ı,ben sadece eskisi gibi üç büyütülmüşlerin maçlarına biraz daha uygun bilet fiyatları uygulansada full maçlar izlesek diyorum
Mİsafir arkadaş senin bahsettiğin kombine fiytları gayet normal benm bahsettiğim kale arkası fiyatları bana göre fazla ucuz oldu tersine bilet fiyatlarıda .çok pahalı oldu
Ayrıca geçen hafta spor gündeminde konuşan kulüp başkanı ahmet şan önümüzdeki sezon bilet ve kombine fiyatlarında büyük değişiklikler yapılacağını,taraftar sayısından ve bilet satışlarından memnun olmadıklarını belirtti
Bana göre bz takım ve taraftar olarak gayet güzel bir durumdayız konyaspor olarak kendimizle yarışmalıyız diye düşünüyorum
Son olarak misafir bey sen dedin diye ben ne formalı foto atarım nede konyasporluluğumla alakalı bi açıklma yaparım

Karaman Ahmet
5 ay önce - Prş 12 Oca 2017, 10:01

Kale arkalarinin dolu olmasi stadda atmosferi olusturuyor.

Tamam biraz düzeltme yapilsin fiyatlara, fakat kale arkalarinda kombine fiyatlarini hafif yükseltme ve maratondada tersine hafif asagiya cekme yeterli olur.

Kombine almayanlara ise ayni tarife belki hafif tek maclik bilet fiyatlari asagiya cekilerek devam edebilir.

Konyasporun kombineye tesvik politikasi dogru.

Yapilmasi gereken en önemli seyde mesela Dortmund misali kombine bilet sahiplerine gitmeyecekleri maclarda yerlerini satma imkani sunmak ve bu ücreti bilet sahibiyle paylasmak.

Bu sayede Dortmundun hic bir macinda neredeyse bos koltuk kalmiyor.

süleyman4242
5 ay önce - Prş 12 Oca 2017, 14:39

Alıntı:
Yeni transfer Fofana'nın bonservis ve yıllık ücreti ile ilgili bir bilgiye rastlamadım. Bilen var mı.

yerel basına göre bonservis ücreti 100.000 euro verilmiş ; kendisinede yıllık 450,000 euro ya anlaşılmış 2,5 senelik anlaşma olduğu için bu sene yarı fiyat alacak

kalecan
5 ay önce - Prş 12 Oca 2017, 16:32

Mesele kombine almaksa benim zaten kombinem var.

Ben geçen yıl Türkiye kupasındaki beşiktaş maçını unutamıyorum. Bilet fiyatları 20-40-75 ve 100 TL'idi. Stad ful çekmişti.

Yine geçen yıl Türkiye kupası fenerbahçe maçını unutamıyorum. 3-0 yenildik ama hiç susmadık. "Neyleyim cebimdeki milyon doları" diye sesimiz kısılana kadar bağardık.

Bir Türkiye Hollanda maçındaki atmosferi unutamıyorum. Dünya yıldızlarını izledik. Bilet fiyatları 30-60 ve 100 TL'idi.

Futbol taraftarla güzel. 65 TL ile bir asgari ücretli 2 haftalık pazar harcını görür. Bence bilet fiatları daha makul olabilirdi.

süleyman4242
5 ay önce - Cum 13 Oca 2017, 15:42

Atiker Konyaspor Kulübü, Galatasaray maçında İzmir'de şehit olan polis Fethi Sekin'in oğlu Burak Tolunay Sekin'i misafir edecek..

Mahmut emre güneş
5 ay önce - Cum 13 Oca 2017, 15:49

Gerçekten tebrik ediyorum kim düşündüyse böyle sosyal projeler takımın pr'ı için önemli tabi bizler için hayatını veren bir vatan evladının çocuğu hepimizin çocuğu

Misafir 728

5 ay önce - Cmt 14 Oca 2017, 00:47

Oncelikle bu duyarlı davranışın dolayi yönetimi tebrik ederim güzel düşünülmüş diğer taraftan malum bugün konyasporumuzun maçı var bugünkü maçı değerlendirecek olursak rakipte bruma ve yasinin yokluğu rakibin ileriye hızlı top çıkarmasını önleyecek kanatlardan bu 2 linin yokluğunda dolayı istedikleri şekilde hizli hucum edemeyip adam eksiltemeyecektir tolga gs belkide sessiz sedasız oyunuyla gs en iyi on liberosu yokluğu bizim adımıza avantaj

Malum kanat oyuncusu olan Douglas ve özellikle ömer ali kanat organizasyonları çok önemli savunmamizin guclu oldugunu biliyoruz erenide vukovicle savundugumuzda gs geriye tek secenegi kaliyor sneider..milosevic ömer ali ali camdali Douglas sahadaki oyunu bizim adımıza önemli ilk dakikalarda gol bulursak skor bizim adımıza çok farklı yerlere gidebilir gs iyi bir takım değil heleki ic saha maci ve biz konyasporun futbolunu neler yapabileceğini biliyorken lige gs maçıyla 3 puanla başlamak üst sıralara gitme adına önemli

BerkayB
5 ay önce - Cmt 14 Oca 2017, 02:13

Takımın muhteşem bir stadyumu var.

Takımın muhteşem bir seyirci kitlesi var.

Aykut kocamanın futbol katlini öne çıkaran defansif anlayışı bu takıma yakışmıyor.

Umuyorum daha pozitif futbolu ve hücumu düşünen bir teknik direktöre kavuşur en kısa sürede. Mustafa Akçay çok yakışırdı bu takımın başına.

Karaman Ahmet
5 ay önce - Cmt 14 Oca 2017, 02:15

Biz Aykut Kocamandan ve futbolundan memnunuz.

sayfa 382
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET