Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
2016 Rio Olimpiyatları
« önceki   123 ... 373839

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 39
Fatih52

8 ay önce - Pts 22 Ağu 2016, 17:44

Yine hüsran bir olimpiyat

İsmet Bayramoğlu
8 ay önce - Pts 22 Ağu 2016, 17:45

Türkiyede spor adamı olduğunu iddia edip,spor çalışanı olup,spor bölümlerinde hoca olan kesim maalesef imkanları kullanıp hayatını yaşamakla meşgul.
Bu şekilde nereye varılacak zaten. Yatıp kalkıp beşiktaşın transferleriyle,Fenerbahçenin oyuncularını konuşan kanalların olduğu ülkede ne olacaktı ki.
Madem güreşte iyiyiz güreş kursları artırılsın ve modern güreşe insanlar yöneltilsin.
Bence bu sene en az 4 altın madalya alabilirdik.

Cengizhan Tuğrul
8 ay önce - Pts 22 Ağu 2016, 17:50

daha öncede yazmıştım yine paylaşıyorum
Bu konudaki en büyük suçlu basındır

Maalesef gazetelerin spor eklerine baktığınız zaman haberlerin yüzde doksanı futboldur

Ali şu takıma gidecek veli bu takımdan ayrılacakmı ahmet ne düşünüyor yok bu şunla ilgileniyor yok bu onla ilgileniyor haberlerinden başka birşey yok peki bu kadar konuşuluyor bu futbol ortada başarı varmı?

Ne milli takımda nede kulüp takımlarında son yıllarda başarı görüyormusunuz?

Yani ben şöyle düşünüyorum hayatında futboldan başka spora gönül vermemiş kişiler yada kurumların olimpiyatlardaki başarısızlıkları eleştirmeye kesinlikle hakkı yoktur çünkü başarısız olan o sporcular değil biziz halk olarak biz geri kalmışız futbolu dünyanın en önemli sporu zannediyoruz ve herzamanki gibi başka ülkelerin madalya törenlerini izliyoruz.

Jolly Roger
8 ay önce - Pts 22 Ağu 2016, 20:11

Hüsran demiyelim. Türkiye hep ayni seviyede. Bundan daha iyisi 2yada 3 defa başarmiş bir ülkeyiz. Güreş ve Halter sayesinde.

Hüsran yaşayan ülke varsa listenin basinda Almanya vardir.

Misafir 855

7 ay önce - Sal 13 Eyl 2016, 00:12

Genelde hemen her güncel konuda sitede baslıklar olmasına rağmen halen devam etmekte olan Rio Paralimpik Olimpiyatları ile ilgili baslık bulmadığımdan bu baslığa yazmak durumunda kaldım.

Basketbol Milli takımımız harıkalar yaratıyor. Daha önce hiç tekerlikli sandalye basketbol macı izlememiştim ve açık söylemek gerekirse ilgimi de çekmiyordu. Fakat olimpiyat olmasından dolayı mı ya da bizim milli takım çok iyi olduğundan mı bilmiyorum inanılmaz heyecenlı, çekişmeli ve zevkli maçlar izliyorum.

Milli takımımız turnuva boyunca Japonya, İspanya ve Holllanda'yı yendi ve sadece Avusturalya'ya iki Say'ı farklı yenilip üst tura çıkmayı garantiledi. Üst tur öncesi sadece sıralamasını etkileyecek Kanada ile bu gece 1.30 da son grup karşılaşmasını yapacak. Milli Takımı'n Maçlarını TRT Spor canlı olarak veriyor.

Umarım üst turda da başarılı maçlar çıkarmaya devam ederler. Zevkle ve heyecanla izlemeye devam edeceğim. Azim ve mücadeleleriyle gurur duymamak , duygulanmamak elde değil.

Cengizhan Tuğrul
7 ay önce - Sal 13 Eyl 2016, 00:23

Çok doğru konuya parmak basmışsınız keşke site üyelerinden biri başlık açsaydıda bizde elimizden geldiğince paylaşımlar yapabilseydik zaten bu başlığıda ben düzelttirdim yoksa rio olimpiyatları başlığımızda olmayacaktı

Ahmed Akay

BJK 5106
3 ay önce - Prş 12 Oca 2017, 00:09

Alıntı:
Maracana Stadyumu yağmalandı

Brezilya'da Rio de Janeiro'nun futbol yetkilileri 2016 Olimpiyatlarının açılış ve kapanış törenlerine ev sahipliği yapan tarihi Maracana Stadyumu'nun yağmalandığını açıkladı.

Rio de Janerio'nun O Globo gazetesinde yer alan habere göre, kentin futbol federasyonu yetkilileri Olimpiyat kapanış töreninin ardından eylül ayından bu yana boş kalan stadın içine girildiği, duvar ve tavanlardaki bakır kablo düzeneklerin, stat içindeki ekranların, yangın söndürme cihazlarının, sulama hortumlarının ve aralarında Brezilya'nın efsanevi spor gazetecisi Mario Filho'nun büstünün de olduğu bazı eşyaların çalındığı bildirildi.

Yağmacıların camları kırarak içeri girdiğini kaydeden yetkililer, stadın daha fazla zarara uğramaması için acil önlem alınması gerektiğini vurguladı. Stadın geleceğine dair kaygılarını ifade eden federasyon, eyalet yöneticileri ve şehir kulüpleri arasında toplantı yapılması çağrısında bulundu.

İlk kez 1950 yılında Dünya Kupasına ev sahipliği yapmak üzere inşa edilen tarihi stadyumunun son dönemde bakımını kimin üstleneceği tartışmalara konu olmuştu.

Stadın sahibi olan Rio eyalet yönetimi, 2014 Dünya Kupası ve 2016 Olimpiyatları için yapılan masraflı yenileme faaliyetinin ardından artık stadın bakımını karşılayamazken, yakın zaman öncesine kadar maçlarını statta oynayan şehrin dört büyük takımı Botafogo, Flamengo, Fluminense ve Vasco da Gama da bakım işini yüklenmeye yanaşmamıştı.

(Ajanslar)

BJK 5106
2 ay önce - Cmt 11 Şub 2017, 15:29

Alıntı:
Rio Olimpiyatları'ndan geriye harabe kaldı

Brezilya'da yaşanan ekonomik kriz nedeniyle Rio Olimpiyat Oyunları için hazırlanan birçok spor merkezi ve tesis kullanılamaz hale geldi.

Tarihi Maracana Stadı'nın da aralarında yer aldığı Rio Olimpiyat Oyunları için hazırlanan birçok spor merkezi ve tesis, organizasyonun üzerinden henüz 6 ay geçmesine rağmen harabeye döndü.

Brezilya basınında yer alan haberlere göre, ülkede son dönemde yaşanan rekor düzeydeki ekonomik kriz, birçok alanda olduğu gibi sporu da olumsuz yönde etkiledi.

Rio de Janeiro kentinde geçen ağustos ayında düzenlenen olimpiyat oyunları sırasında açılan birçok spor merkezi ve yenilenen statlar, gereken önlemlerin alınamaması nedeniyle kullanılamaz hale geldi.

Oyunların kapanış ve açılış seremonilerinin gerçekleştiği tarihi Maracana Stadı'nın koltukları ve çimleri sökülerek yağmalandı. Rio Belediyesi tarafından stadın ödenmeyen elektrik faturası tutarı 1 milyon doları aşarken, bu nedenle tesiste ışıklar bile açılamıyor.

Ülke basınına açıklamalar yapan Maracana Stadı yetkilisi Daelcio de Freitas, "Stadın zemini ve koltuklarının yağmalanması tek sorun değil. Bizi en çok endişelendiren konu, stat çatısının da sökülmeye çalışılması halinde ortaya çıkabilecek hayati tehlikeler." ifadelerini kullandı.
(Ajanslar)

sayfa 39
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 373839
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET