Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Sizce Adana Büyükşehir Belediyesi başarılı mı?
« önceki   123 ... 515253 ... 626364   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 52

Sizce Adana Büyükşehir Belediyesi başarılı mı?
Evet 26.3%  26.3%  [64]
Hayır 73.7%  73.7%  [179]
Toplam Oy : 243

Zkcn56
2 ay önce - Çrş 11 Oca 2017, 02:23

Merhaba yusuf sezgin artık siteye üye oldum kent aşığı olarak sizin Duyarlılığınız ve memlekete ve memleketliye olan sevdanız bizlerde kentlilik bilincimizi dahada artırdı kente olan bağlılığımızı dahada güçlendirdi hep var olun

yusufsezgin
2 ay önce - Çrş 11 Oca 2017, 12:40

Alıntı:
Merhaba yusuf sezgin artık siteye üye oldum kent aşığı olarak sizin Duyarlılığınız ve memlekete ve memleketliye olan sevdanız bizlerde kentlilik bilincimizi dahada artırdı kente olan bağlılığımızı dahada güçlendirdi hep var olun

Teşekkürler En kısa zamanda mesajınızı bekliyorum

Furkan Özer1
2 ay önce - Çrş 11 Oca 2017, 23:32

Misafir 404

2 ay önce - Çrş 11 Oca 2017, 23:39

Bu neya neyin nesi bu dilekçe bu nasıl haber böyle kafamız karıştı valla

Furkan Özer1
2 ay önce - Çrş 11 Oca 2017, 23:49

Borcu borç ile kapatıyor belediye.140 milyon Tllik borç için başkana yetki verilmesini öngören dilekçe.Facebookta gördüm paylaşayım dedim.Geçen aylarda başkan sözlüde böyle bir borçlanmadan söz ediyordu yanlış hatırlamıyorsam.Belediye saçma sapan yerlere boş yere para akıtıyor.Malum metro borcu ortada onu da Adana Büyükşehir Belediyesi ödüyor eyvallah da nereye kadar sürecek bilemiyorum.Kredi alınmasına karşı değilim de o krediden gelen paralar hizmet olarak bize dönse iyi olur.

Resul GUL
2 ay önce - Prş 12 Oca 2017, 08:44

Artık Belediye nin aldığı her borçlanma Önümüzdeki Dönemlerin Kasasının boşalması demek..

Artık vermeyin şu borçlanmayı zaten yapamayacak Yapsa da gereksiz yerlere harcayacak...

Yazık Ne hale gelmiş Belediye Personel Giderlerini bile ödeyemez duruma geldiyse bundan sonra söylenilen büyük projeleri yapacağı hayalden öteye gitmeyecek..

Misafir 404

2 ay önce - Cum 13 Oca 2017, 01:08

Abi orasını biliyoruz orası öylede madem öyle bu kadar borç ortadayken neden hala borç yapılıyor kredi çekiliyor diyecekler hizmet için ne hizmeti göze çarpan bir hizmet varmı daha ne kadar borç yapılacak daha ne kadar memleketi bataklığa sürükleyecekler

Emir ERTEN

2 ay önce - Cum 13 Oca 2017, 02:17

Adana büyükşehir belediyesi yazın sokakları ve caddeleri serinletici faaliyetlere girişmeli. Yazın sokaklarda, caddelerde dolaşanlar adeta kavruluyor. Zaten bu yüzden yaylaya kaçanlar var. Şehir özellikle gündüzleri durağan halde oluyor. Sokakları serinletici bir proje geliştirip çığır açabilirler. İtibarları artar.

Misafir 404

2 ay önce - Cum 13 Oca 2017, 23:51

Nasıl yani nasıl bir serinletici hizmet yaparlar. Yollara nasıl uygulama yapacaklarki şaşırdım valla hele şu kışı bir bitiriversinde daha sonra yaza merhaba der küreği sallar arazözü sokaklara kadar salar serinlettir ir her yeri tabi başkanlığı o zamana kadar kalırsa o zamana kadar belediyede başkanlığını sürdürebilse

Misafir 330

2 ay önce - Prş 19 Oca 2017, 00:00

Şakirpaşa uçak mahallesi havaalanına açılan yüzme havuzunun önünden geçen salıpazarına direk giden yol hafriyatlarla araç geçişine kapatılmıştır.O yolun geçtiği arazi yumurtalık kuzupınarı zeynepli mahallesindeki gibi şahıs malı olup belediyenin yasaldışı açtığı söyleniyor.Bu şahıs benim arazim deyip yolu trafiğe kapatmış.Belediye hükümet yasal bir çözüm getiremiyormu bu arazilere sonuçta bir hizmete açılmış neden hizmet engelleniyor.Baksana ne hükümet nede belediye benzer durumda TURUNCU BİNAyı bir türlü yikamadilar hala yazık ki ne yazık

sayfa 52
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 515253 ... 626364   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET