Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 368
Cenk Gültekin
site denetçisi

11 ay önce - Çrş 11 Oca 2017, 23:42

Hayırlısı olsun..
Ben pek beğenmem Olcay'ı ama belki Trabzonspor'da tutturur..

TSevda
11 ay önce - Prş 12 Oca 2017, 10:42

Devre arası için fena sayılmaz aslında. Kadro 2. yarı buna benzer olur.
Onur

Pereira Durica Caceres Mas

Okay Onazi

Olcay Bero Castillo

Rodallega

Kadro böyle olursa en zayıf bölge ön libero ve santrafor bölgesi, Okay ve Onazi iki yönü de zayıf oyuncular, bir tane çok iyi ön libero alınsaydı(Mbia veya Atiba tarzı) çok iyi olurdu.
Yanal Medjani'yi Onazi'nin yerine de oynatabilir, Onazi'nin birşey oynadığı yok zaten, çok zayıf ve devamlılığı yok. Okay kendini hiç geliştiremedi, yanında iyi bir ön libero ile belki kendine gelir

Rodallega iyi ama TS için yeterli bir transfer değil, bir tane daha kaliteli golcu lazım takıma, Bir de o sakatlanınca yine N'doye ve ya Hu Jun Suk mu oynayacak

Cenk Gültekin
site denetçisi

11 ay önce - Prş 12 Oca 2017, 10:46

Öyle deme Fatih abi, Rodallega bence tam ideal transfer, bence çok iyi bir golcü..

Galatasaray'a gelmesini çok isterdim..

akin87
11 ay önce - Prş 12 Oca 2017, 10:48

caceres geldi mi ki?

Cenk Gültekin
site denetçisi

11 ay önce - Prş 12 Oca 2017, 10:49

Henüz değil ama bende anlaşıldığını duydum Akın

TSevda
11 ay önce - Prş 12 Oca 2017, 11:02

Cenk, Rodallega iyi ama bir önceki sezon daha formdaydı, bu durumda belki de Akhisar'ın o zaman daha iyi oynamasının etkisi vardı, devre arası için iyi transfer yine de.

Bizim takımın şöyle bir durumu var yıldız futbolcu da, çok yetenekli futbolcular da geliyor ama sanki futbola tövbe etmişler gibi saç baş yolduruyorlar.
Mesela bizim forvetteki N'doye eskiden çok iyi zamanları var, bizde alkolik gibi dolanıyor, ayakta zor duruyor, Rodallega da öyle olmaz inşallah

Jolly Roger
11 ay önce - Prş 12 Oca 2017, 11:25

Ne caceres nede Serdar Tasci geldi.
Sözde Persembe Caceres saglik kontrolu icin Istanbula gelecekmis.
Caceresin Menegeri baska takima satmaya calismis diye haberler cikmisdi. nekadar Dogru bilmiyorum.

Serdarin babasi bir tek Trabzonsporun Tapusunu istemedigi kalmis - Bu Transfer 99% yatti diyorlar...

Okay hayatta Süperlig oyuncusu degil.
Onazi Cabaliyor ama yetersiz.
Buraya Yusuf Yaziciyi denenmesini isterdim, en azindan Okaydan daha verimli olacagina inaniyorum.

Jolly Roger
11 ay önce - Prş 12 Oca 2017, 13:09

Olcay Sahan imza Töreni
Canli yayin

Trabzon Bordo
11 ay önce - Prş 12 Oca 2017, 15:42

Olcay 1.7 milyon euro edermi

Atakhan
11 ay önce - Prş 12 Oca 2017, 16:49

Okay benim gözümde Olcaydan daha yetenekli bir futbolcu. Bu Olcay tipik Almanya 3.lig topcusu. Bu adama bjk nasil 10 numarali formayi verdi hala anlamis degilim...

sayfa 368
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET