Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Fenerbahçe Spor Kulübü
« önceki   123 ... 602603604   sonraki »
Ana Sayfa -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 603
Haldun Turan

1 hafta önce - Pzr 08 Oca 2017, 15:02

lecce 103 gollü şampiyon kadroyu benden iyi hatırlıyorsun

Rıdvan'ın şov yaptığı saçlarının deparlarında sallandığı deli sezon.

Aykut ve Hasan ile birlikte hücumda çok iyilerdi.

Sakaryalılar grubu başı çekiyordu.

O sezon 100.golü ilginç şekilde Turan atmıştı Sarıyer filelerine.

Nezihi de oynardı defansda.

Veselinovic hücum oynattırmayı seviyordu herhalde.

Yedek kulübesinde rahat rahat sigara içerdi Yugoslav hoca

4-3'lük tarihi Galatasaray-Fenerbahçe kupa derbisini ise okulu ekemediğimden izleyememiştim.

Hasan'ın hat-trick i ve ilk yarıda Tanju'nın golleri.

O maçta 4-3 iken Schumacher çizgiden golü kurtarmıştı.

Toni'nin kaleci kazağını ve şapkalarını severdim.

Havalıydı çok

Aden Oteli ismen duyardım demek hala var Kadıköyde.

Adaşım Haldun abiye sorayım tam olarak neredeymiş.

Nostalji yaptık biraz.

Cemoli D18
1 hafta önce - Pts 09 Oca 2017, 19:05

Alıntı:
1988-89 kadrosu. 103 golle şampiyon olan kadro. İyi takımdı, göze hoş gelen top oynardı. Rambo Turan, o sezon başı gelen Oğuz, Aykut, futbol yaşamındaki en başarılı topunu oynayan Rıdvan, kaptan Deli Müjdat. Kale de zaman zaman Toni Schumaer. Kamplarını o zaman Kadıköy de şuan da hala bulunan Aden Otel de yapardı takım. İdmanlar Dereağzındaydı. Kupa da bizi 3-0 dan 4-3 yenmişti o kadro

Futbolun ayrı bir şekilde güzel olduğu yıllardı bence.

HalitA
1 hafta önce - Pts 09 Oca 2017, 21:19

88-89 sezonu, İlk maç 5-0 Rize idi yanlış hatırlamıyorsam, sonra 4-0.

Üçüncü maç Kahramanmaraş ile, bizde babamın görevi nedeniyle Maraştayız.

Ben o maçtaydım. Beklentimiz 10-0 olmasıydı ama 0-0 bitti. Rıdvan'ı da Schumacher'i net hatırlıyorum.

Cemoli D18
1 hafta önce - Pts 09 Oca 2017, 22:43

Bari o macta bir gol atsaymisiz neyse sezon sonu mutlu bitti ne de olsa.

lecce
1 hafta önce - Sal 10 Oca 2017, 10:38

Alıntı:
Aden Oteli ismen duyardım demek hala var Kadıköyde.

Adaşım Haldun abiye sorayım tam olarak neredeymiş.

Nostalji yaptık biraz.

Tam rıhtımda, Eminönü iskelesine sırtını ver direk yolun karşısında gözüne çarpar. Kesin denk gelmişsindir de belki fark etmemişsindir. Hala durur. O zamanki başkanlardan Tahsin Kaya ya aitti o ama şimdi hala ona mı ait bilemem tadilat geçirdi vb.

Schamuer sarılık geçirmişti. Baya bir süre oynayamamıştı.

Alıntı:
Sakaryalılar grubu başı çekiyordu

Sakarya tayfası yetenek olarak çok iyi topçulardan oluşuyorlardı da hizipçilik işine daha fazla kafa yordukları için çok acaip güzel kadrolarınız hiçbir başarı kazanamadı uzun süreler (90 lar boyunca 1 şampiyonluk var) Hep derim o kadro kafasını sadece sahaya verseydi çok farklı olabilirdi o yıllar sizin için. Zaten 96 şampiyonluğunda da Ali Şen direk şampiyonluktan sonra Oğuz ile Aykut a yol verdi. Yeter bu kadar diye. Büyük tepki toplamıştı belki ama adamları en güçlü olduğu anda kesmişti. Aydınspor dan gelen İlker bile Sakaryalıydı düşün yani.

Cemoli D18
1 hafta önce - Çrş 11 Oca 2017, 15:55

Sakarya tayfası cidden iyi futbolcu çıkardı bu ülkede.

Misafir 32e

1 hafta önce - Çrş 11 Oca 2017, 23:28

Fenerbahçeli Müfteri hala görevinin başında mı? İftira konusunda bir hadise bakalım:
Beş günah vardır ki, keffâreti yoktur.
Bunlar; Allâh'a şerik koşmak,bi-gayri hakkın adam öldürmek, mümine bühtan ve iftira etmek, muharebe günü kaçmak ve yalan yere yemin ile hakkı iptal etmek.

Hadise göre keffareti yani affı mümkün olmadığından ve insana karşı işlenen bir suç olduğundan kul hakkıdır. Kul hakkının ise affedilmesi mümkün değildir. Tek çaresi gidecek iftira atttığı Ahmet ŞAN'dan kameralar önünde ayağına kapanarak af dileyecek. Kendisi bu iftirayı kameralar önünde yaptığından kameralar önünde af dileyecek. Affederse affolur, aksi halde başka kimsenin affetmesi mümkün değil.

Misafir 48a

1 hafta önce - Prş 12 Oca 2017, 00:22

He canım he

Haldun Turan

6 gün önce - Prş 12 Oca 2017, 15:50

UEFA raporlarına göre, dünyada en çok ziyaret edilen futbol kulüplerinin resmi internet siteleri açıklandı. Fenerbahçe listede ilk 10 içinde yer aldı.
Alıntı:
UEFA, dünyadaki futbol kulüplerinin resmi sitelerine yapılan aylık tıklama sayısına göre bir liste oluşturdu.

Buna göre dünya futbolunda en çok ziyaret edilen kulüp internet sitesi, aylık 8,6 milyon ziyaretçiyle Manchester United oldu.

İkinci sırada 8,5 milyon ile Arsenal, üçüncü sırada ise 7,7 milyon ziyaretçiyle Liverpool yer alırken, ilk üç sırayı İngiliz takımları oluşturdu.

Barcelona ve Real Madrid ise ilk beş sırada yer alabildi. Listede dikkat çeken kulüplerden biri de Fenerbahçe oldu.

Aylık 3,3 milyon ziyaretçiyle dünya futbol kulüpleri arasında resmi internet sitesi en fazla ziyaret edilen takımlardan olan Fenerbahçe, tabloda 6. sırada yer buldu.

Listenin ilk 20'sinde yer alan başka bir Türk takımı ise aylık 1,6 milyon ziyaretçiyle Galatasaray oldu. Galatasaray listeye 19. sıradan girebildi.

Kaynak: Goal Türkiye

Kaynak: http://www.fenerbahce.org/detay.asp?ContentID=53884

Cenk Gültekin
site denetçisi

6 gün önce - Prş 12 Oca 2017, 15:52

Bunun 2 milyonunu sen yapıyorsundur oradan haber paylaşarak abi, adil değil bu

sayfa 603
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
Ana Sayfa -> HABERLER ve SOHBET