Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 197
Misafir 8eb

10 ay önce - Çrş 11 Oca 2017, 23:05

T.konut haram etti şu ulaşım dairedeki beceriksizler

Hakikat21
10 ay önce - Prş 12 Oca 2017, 00:26

kayyum geldiğinden beri Toplu konut hattı gerçekten berbat durumda.

Misafir 26a

10 ay önce - Prş 12 Oca 2017, 06:17

Hiç el atmasıydı remzi dedenin hattı daha iyidi.10 tane f2 verilmiş ama 8 tane kısa hat verilseydi t.konut s.tepe ask.şb. ofis vilayet d.kapı üniversite olsaydı bizim için daha çok kaliteli olurdu.Toki üçkuyu ve t.konut arası bir tane hat açılsaydı gayet yolcular keyfe dönendi.

veysel0023
10 ay önce - Prş 12 Oca 2017, 06:47

Yarabbi belediye hatları kısa yapacağına uzun uzun hat icat ediyor da hiç insan temas etmemiş adamlar kafadan uydurma hat koyuyor ben t.konuttu bir basmak ucu kadar tanıyorsan eski hat gibi zamanla olacaktır.Eski hat dediğim kafalarda soru işareti bırakmayım t.konut s.tepe b.kent k.yolu ofis ask.şubesi çamlıca adliye galerya d.kapı lojman üniversite gibi yolcu sayı aynı hat uzuyacak yani bir deyişle belediye neyin kafası yaşayor.

Misafir 235

10 ay önce - Prş 12 Oca 2017, 08:14

Bu A7 arabası sofurleri iyi terbiye versinler özelikle 21h0003 arabası bugün sabah arabası düzelsin kendini

Misafir d79

10 ay önce - Prş 12 Oca 2017, 13:40

Dostum belediye öholere tek kelime cevap versin onlar vilayet hastaneyi rant için vermiş.Ayrıca hangi belediye boş mekanlarda sefer atar bir tek bu belediye atıyor.Nunumelik resmen dostum

21SG21
10 ay önce - Prş 12 Oca 2017, 15:48

F2 geçiçi süre ile değiştirilmiştir şöfür tarafından.Batıkentte eğer yanlış deilsen raylı sistemin hazırlıkları başladı.B.kentteki tabalenin üzerinde D.B.B. arması hemde demir yolu arması bulunuyor.
Ilginçtir bugün belediye aradım ve f2 güzergahın değişmediğini ve şöfür kendi değiştirmiş dedi de ya sayın arkadaşlar bunlar d.bakırda kesin olarak yaşamıyor bu onun garantisi ne yaptıkların yani birbirinden haber ne iş yaptıkları belli deil bu da belediye asla uygun hat koyamıyacağının kanısını ortaya koyuyor.Tebrikler filo yönetimine daha ne iş yaptığını bilmiyor..

Misafir 768

10 ay önce - Prş 12 Oca 2017, 19:53

Kardeşim bunlar anca araçları yatırsın sonra vilayet dağkapı hastaneyi rant versin.Birde a2 a7 z1 b1 b2 c4 c5 c10 d1 e2 korkodan araç sokamasın ee bunlar neden maaş alıyor bizim verdiğimiz paralarla birilerin cebi dolsun diye mi hiç güzergah acamıyorlar.Eğer öyleyse hakkımı helal etmiyorum zorla midibüsler koyun sürü gibi tıkmaktan başka ne işe yarıyor

Misafir e26

10 ay önce - Cum 13 Oca 2017, 11:43

Araç sayı araçlar çok bozuk yollarda gidiyor mesele az mezarlıktan yeni toki ye kadar yollu bozuk mesele ce3 d.kentten üçkuyu içide dahil bozuk e8 toki içi bozuk ama bize gelince araç olmuyor diyorlar.Hattımı rezil eden belediyeme sonsuz teşekkürlerimi sunarım.Bize 2008(2007 çıkışlı ) ve 2009 model bmclerle abuk sabuk hizmet verdiği için hine sonsuz teşekkürlerimi sunarım.Bize en az iki araçla bindirmek zorunda bırakan belediye teşekkürlerrrr.Kısa hatdan uzuna çevrilme fikiri kiminse onada tebrik wallahi.Bugüne kadar ne kadar saçma hat verse onu denemekten çekinmiyen beyinlere ne desem var ya bilmem.F2 şekilli itibarlı hatdan en b×kt*n hatta çeviren insanlara yılın en iyi beyin ödülünü versem azdır.Birileri için ulaşımı vezirden rezile çevirdikleri için bu akılla daha neler yaparlar ki eskiden 8 10 dk gelen şimdi 20 30dk nerdeyse gelecek de lise saatlerin 15 18 dk ama peş peşe geldikleri için rezil ettiler.sozde f1 çalışsın diye 8 araç vermiştiler başta f1 tutmuyacağını bilmemek için akillı kaybettmek lazım ama olan bize oldu.
Belediye f1 f2 f3 f7 geri ver yeter allah aşkına hizmet etmemekten sıkılmadın mı acaba???

jetman21
10 ay önce - Cum 13 Oca 2017, 13:35

Belediyenin her tarafın hatlarını işlevsiz yaptı.Öholer ise sıkıştırma anlayışını d.bakırın ulaşımımı beş kuruş etmez hale getirdi.

sayfa 197
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ULAŞIM