Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 442
halil ibrahim camb
1 yıl önce - Cmt 07 Oca 2017, 19:47

Zor olmazsa hem yeni kurtköy otogarının fotoğrafını,hemde harita üzerinde yerini işaretleyebilirseniz memnun olacağım.Misal dudullu otogarı ataşehirde ama ismi dudullu,söylentilere göre bu otogarın ismide kurtköy ama yeri orhanlı.

YAŞAR METİN
1 yıl önce - Cmt 07 Oca 2017, 19:59

Halil İbrahim Camp

Dudullu Mah Ümraniye ilçesine bağlı.....
Kurtköy Mah Pendik ilçesine bağlı. Orhanlı Mah Tuzla ilçesine bağlı..

Mahalleler İlçe gibi adlandırılıyor yalan yanlış birbirine karıştırılıyor....


MbY_Pk

1 yıl önce - Pzr 08 Oca 2017, 00:10

Sabiha Gökçen havalimanı kavşağında viaporta komşu öyle bak haritadan.halil ibrahim camb
1 yıl önce - Pzr 08 Oca 2017, 00:54


Fotoğrafın normal hali büyük ama kaydedince küçük çıkıyor,o yüzden anlaşılmıyor ama soldaki ilk sarı kurtköy,sağdaki ikinci sarıysa orhanlı diye yazıyor,muhtemelen oralarda biryerlerde ama anlaşılmıyor.


Sefa K
1 yıl önce - Pzr 08 Oca 2017, 00:59

Direk o kavşakların yanındaysa geçmiş olsun. Orhanlı kavşağında insan yok zaten sadece araç. Hazır kiralayabileceği bir yerde yok orhanlı kavşağı etrafı değildir. Kurtköy kavşağındaysa haramidere lanet bir yer. 3. Köprüden direk kurtköye inebilecekler bu bir avantaj ama haramiderede değildir umarım tutulan yer. Viaportun aşağısındaki kavşakta berbat bir kavşak.

halil ibrahim camb
1 yıl önce - Sal 10 Oca 2017, 22:25

Sanırım serkan beyin verdiği tarihten sonra aksilik çıkmış olmalı,11i yerine tam 1 hafta sonra 18ine alınmış.Eminim pamukkale sektöre öncülük edecek,hareme girmeyip ataşehirde otogar yapan firmalar 3.köprüye yakın lokasyonlara geçeceklerdir.Hareme giren hatlar ve Esenlere giden hatlar zaten ikiye bölündü.Harem otobüsü ayrı,Esenler otobüsü ayrı.Misal sakarya vib esenlere ayrı otobüs kaldırıyor,hareme ayrı.ilk1620
1 yıl önce - Çrş 11 Oca 2017, 21:24

Susurluktaki Yıldız Tesisleri kapanmış mola yeri değişmiş. Yıldız Pamuğun değilmiydi?

muradenes
1 yıl önce - Çrş 11 Oca 2017, 21:53

Pamuk sektorde şuan oncü lider bati bolgede,yaparsa iyisini yapar ve diger şirketlerin yolunu açar...

Sercan gönengil
1 yıl önce - Prş 12 Oca 2017, 15:14Pamukkale ve Anadolu ulaşım
ALİBEYKÖY VE DUDULLU TERMİNALLERİNİ PAS GEÇİYOR, EZBER BOZUYORUZ! BUNDAN BÖYLE ;“ALİBEYKÖY, DUDULLU VE ÇAMLICA GİŞELERİNDEKİ TRAFİK ÇİLESİNE SON VERİYOR; “ YENİ KURTKÖY HAREKET MERKEZİMİZ” İLE SİZ DEĞERLİ “İSTANBUL” YOLCULARIMIZA BİR SAAT HEDİYE EDİYORUZ!..
PAMUKKALE TURİZM “ZAMAN KAZANDIRIR !..”
Pamukkale Turizm olarak ülkemizin etkin, hızlı, güvenli ve seçenekli ulaşım sistemine kavuşturulmasına katkı sunmak adına atılımlarımıza devam ediyoruz. Ulaşım kalitesinin yükseltilmesine katkı veren; güvenli, ekonomik, konforlu, teknolojik hizmetleri sunma hedefi ile çalışmalarımızı planlıyoruz.

ESENLER OTOGARI’NDAN SONRA TEK DURAK; KURTKÖY!

İstanbul’da şehir içi ulaşım ağımızı bu yönde geliştirerek, İstanbul içerisindeki cep terminallerimizi ve dağıtım noktalarımızı yeniden şekillendiriyor, EZBER BOZUYORUZ! Alibeyköy ve Dudullu’yu pas geçerek, Esenler otogarından sonra İstanbul içerisinde tek durağımız Kurtköy Hareket Merkezimizdir. Sevdiklerinize daha fazla zaman ayırabilmeniz için, İstanbul Avrupa yakasında Esenler Otogarı ve Anadolu yakasında Kurtköy Hareket Merkezimizden hareket eden şehir içi servis hizmetlerimiz ile toplu taşımanın karmaşasına ve vakit kaybına girmeden istediğiniz yere hızlıca ulaşabilmeniz için son derece pratik ve hızlı bir ulaşım ağı planladık.

İSTANBUL TRAFİK DURUMU: ESENLER – KURTKÖY HEP AÇIK!

İstanbul Trafik Durumunu dikkate alarak İstanbul Trafik Haritasında görüldüğü gibi kaybedenlerin güzergâhını kullanmıyor, kazananların güzergâhı ile herkese bir saat hediye ediyoruz.VAKİT NAKİTTİR!.. VAKTİNDE KALKIŞ! VAKTİNDE VARIŞ!

Esenler otogarından kalkış yapan araçların, Anadolu yakasında bulunan kontenjanlı yolcularını almak üzere Dudullu ve benzeri hareket merkezlerine ulaşımları trafik kaynaklı rötarlara neden olmaktadır. Kurtköy Hareket Merkezimiz ile Avrupa yakasından, Anadolu yakasına geçişlerde özellikle trafiğin yoğunlaştığı noktalara giriş yapılmayacak şekilde belirlediğimiz güzergâhımız ile hem araçlarımızın ulaşım mesafesini azaltıyor, hem de zamandan kazandırıyoruz. Anadolu yakasından yolcuğuna başlayacak olan yolcularımızın rötar yaşamadan, tam saatinde hareket konforunu yaşamalarını sağlıyoruz.

İSTANBUL TRAFİĞİNDE GERİLMEYİN, ARKANIZA YASLANIN RAHAT EDİN!

Trakya yönünden gelen yolcularımızı Anadolu yakasının kalbine kolay ve hızlı ulaştırıyoruz. Avrupa yakasından Anadolu yakasına geçişlerde 15 Temmuz Şehitler Köprüsünü kullanarak zamandan kazanıyor, ayrıca Esenler Otogarı – Harem güzergâhında karşılıklı olarak gerçekleştirdiğimiz servis hizmetlerimiz ile Kadıköy, Üsküdar gibi ilçelere YOLU KISALTTIK!

SABİHA GÖKÇEN’E ARKADAŞ GELİYOR!..

Kurtköy Hareket Merkezimiz, Sabiha Gökçen Havaalanı’na 3 km. yakınlıkta. Doğu ve Batı yönünde seyahat etmek isteyenler için bir merkez konumunda olan, Asya ile Avrupa’yı hem karadan hem de havayolundan birbirine bağlayan İstanbul’un Anadolu yakası Pendik / Kurtköy’de yer alan Sabiha Gökçen Havaalanı önemli transfer noktalarından biridir. Kurtköy Hareket Merkezimizin Sabiha Gökçen Havaalanı’na yakınlığı ve buradan havaalanına sunduğumuz hızlı ve ekspres şehir içi servis imkanı ile entegre ve aktarmalı seyahat planı olan yolcularımıza seyahat planlarında büyük kolaylık sağlıyoruz.

VİAPORTA KOMŞU OLUYORUZ!..

Kurtköy Hareket Merkezimiz, Viaport’a 1 km. kadar yakın. Kurtköy’de 69 bin m2 alana kurulu Türkiye'nin outlet konseptli en büyük alışveriş merkezi Viaport’ta bulunan yerli ve yabancı birçok markanın mağazaları ile birlikte, aklınıza gelebilecek tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilmek adına da her şey mevcut.

TRAFİK ÇİLESİNE VE RÖTARA SON!

Trafik ve ulaşım konusunda zorlu şartlara sahip İstanbul’a seyahat edenlerin zaman kazanmaları için tüm merkezler için aktarma noktası konumunda olan Esenler Otogarı, Kurtköy Hareket Merkezimiz ve Trakya yönünden gelen araçlarımız için ise ek olarak Hadımköy Hareket Merkezimizden hareket eden kapsamlı şehir içi servislerimiz ise büyük avantaj sağlamaktadır. Alternatif ulaşım araçlarını ve toplu taşıma olanaklarından faydalanan yolcularımız için ise Metrobüs, Metro ve diğer raylı sistemlerin duraklarına ulaşabilecekleri servis güzergâhlarımız da mevcuttur.

YENİ İSTANBUL ŞEHİR İÇİ SERVİS GÜZERGAHLARIMIZ. Bilgi için tıklayın.
https://www.pamukkale.com.tr/img/ic/kurtkoy_4.jpg


rıfat34
1 yıl önce - Prş 12 Oca 2017, 16:34

Alıntı:
Trakya yönünden gelen yolcularımızı Anadolu yakasının kalbine kolay ve hızlı ulaştırıyoruz. Avrupa yakasından Anadolu yakasına geçişlerde 15 Temmuz Şehitler Köprüsünü kullanarak zamandan kazanıyor, ayrıca Esenler Otogarı – Harem güzergâhında karşılıklı olarak gerçekleştirdiğimiz servis hizmetlerimiz ile Kadıköy, Üsküdar gibi ilçelere YOLU KISALTTIK!

1. Köprüden servis araçları nasıl geçecek? Büyük servis araçlarının buradan geçişi yasak diye biliyorum, yolcu servislerini otomobillerle mi çekecekler acaba? Alibeyköy'den büyük yolcu kaybına uğrayacakları aşikar da bakalım Harem'i nasıl halledecekler.sayfa 442
ANA SAYFA -> ULAŞIM