Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 159
mus7y123

8 ay önce - Çrş 11 Oca 2017, 13:27

Sevgierol hattın son durağı bostanci ido. 2. Etapta denize dalıp Yalova ya kadar uzatılacak

emrenmert

8 ay önce - Çrş 11 Oca 2017, 16:44

Yalova mı?

Misafir def

8 ay önce - Çrş 11 Oca 2017, 18:19

Dudullu'dan 2.15 TL ye Yalova'ya gidebilirsek Yalova'da ev fiyatları yükselir. Tek endişem güzergahın fay hattının üzerinden geçecek olması. Vatana millete şimdiden hayırlı olsun.

ozgury
8 ay önce - Çrş 11 Oca 2017, 18:35

Yalova şakaydı... neyse uzamasın daha fazla bu muhabbet konudan uzaklaşıyoruz

ealabas

8 ay önce - Çrş 11 Oca 2017, 21:25

Aslında yalovaya değilde adalara uzatılabilir. Hem adalarda birleştirilebilir. Düşünsenize. Bostancı - heybeli ada- büyük ada . Çılgın bir proje olur hee.

emre yelkenci
8 ay önce - Prş 12 Oca 2017, 11:38

Bilgi eksikliğim veya yanlış anlamam olabilir
Bu hat kozyatağında göztepe ataşehir hattı ile kesiştiğinde her iki tren birbirlerinin tüpünü kullanabilecekler mi?yoksa inilip tren değiştirilmek zorunda mı kalınacak?

ealabas

8 ay önce - Prş 12 Oca 2017, 12:41

Bunun gibi bişey olabilir. Hem Adalara Truzim artar Hem ada sakinleri çok daha rahat ana karaya gidip gelebilir Belki Bu hat Ayrı bir hat olarak maltepe sahilden de başlatılabilir. bilemedim.

(+)

ealabas

8 ay önce - Prş 12 Oca 2017, 12:44

Hem adanın tüm ihtiyaçları bu şekilde karşılanabilir. Adalar Turizme katkısı daha büyük olur.

etoksoz

8 ay önce - Prş 12 Oca 2017, 13:15

Alıntı:
Adalar Turizme katkısı daha büyük olur.

Ada turizminin katkıya ihtiyacı yok ki!

Bu durumda bile yazın adada ayak basacak yer yok. Kışın ise oturanlardan başka giden yok.
Böyle bir proje olursa adalar talan olur. Trafik, kalabalık ve doğa namına bir şey kalmaz.

Bence böyle kalsın, adaya gitmek benim için vapurdan dolayı bir keyif, hep de böyle kalsın.
Bence ada sakinleri de böyle kalmasını tercih edebilirler.

ealabas

8 ay önce - Prş 12 Oca 2017, 13:47

Hayır Kalmasın. Ada imara açılmalı. Nüfus adalara da kaydırılmalı.
Ben vapurla gitmek istemiyorum açıkçası. Zamandan çok fazla tasarruf edilir.
Kışın ise turizim için adalar ideal bence.

sayfa 159
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ULAŞIM