Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 301
Misafir 74e

4 ay önce - Çrş 11 Oca 2017, 20:40

90976 8 den arsa aldım hisse aldıktan sonra ıkı ay sonra ruhsat cıktı sözleşmesi vardı zaten 235 metrekare ye bı daıre yuzde on hisse alacam toplantı olacak mutahıt e verılecek 3000 metre kareye ıkı blok olacak mutahıt 550 dıyor fiyatlara daıreler büyüt 150 metrekare 4+1 olacak bı aksilik cıkmassa verılecek gumus evlerın tam karsısı oranın metre karesı suan nedır ogrenmek ıstıyorum satmayacam sadece ogrenmek ıstıyorum tsk ovacık tan bahsediyorum konumu yerı nasıl sızce mıllet kotulemıs dogrusu soru ısaretı oldu aklımda bırı aydınlatsın lutfen

Misafir 74e

4 ay önce - Çrş 11 Oca 2017, 20:44

Bürüt 150 kullanım alanı yanı yanlıs yazmısım

Misafir a5b

4 ay önce - Çrş 11 Oca 2017, 20:44

Ilkokul terkmisin iktisat okudunmu para olmazsa insanlarda alici olurmu fiyat yukselir mi insaat maliyetleri neden artiyo ekonomi dolar euro ve arsanda domates mi yetistircen yatirimlar ekonomiyle alakali Kim yatirim yapicak bayram abilermi 😂

Misafir a52

4 ay önce - Çrş 11 Oca 2017, 20:56

Hepimizin içinde olduğu gemi batarsa kurtulan kaç kişi olur ki...

Yenisite
4 ay önce - Çrş 11 Oca 2017, 21:21

Sırf uyelik aldım yazdığım bı r seye 90 bın eder yazmışsınız gumus evlere bak 90 na al ozman sıte dıyorum uc bın metre kareye ıkı blok dıyorum karşısında gumus evlere bak kaca satıldı

Yenisite
4 ay önce - Çrş 11 Oca 2017, 21:26

300 bın ila 600 bın arası araştır bak daha ölmedik 65 verıyor falan onun sorunu kardes pazardan domates almıyoruz

Misafir da8

4 ay önce - Çrş 11 Oca 2017, 21:58

Guneykentin unutuldugu yok bos beles konusanlara bakmayin guneykent 1 etap ve 2 etap imari ile golbasi belediyesi ilgileniyor ve tapular cikmak uzere ayni zamanda hallacli yavuz sultan selim projesiylede buyuksehir belediyesi ilgileniyor oraninda en son imari askidan indi imar tapulari nisan gibi dagitilacak ve cok buyuk bir proje bu sene icinde buyuk yatirimlar yapikacak buyuk ihaller baslayacak bunlar net kesin bilgildir ayrica guneykent ve yavuz sultan selim projesi birselerek ve civarindaki mahalleler birleserek yeni bir ilce yavuz sultan selim ilcesi kurulacak ayrica dolar yukselince arsa fiyatlari dusmez bugune kadar bir durgunluk vardi emlak piyasasinda insanlar parasini farkli sekilde deegerlendirdi simdi kar edenler elindeki dovizi bozduracak altini baozduracak arsaya devam edecek

Misafir a5b

4 ay önce - Çrş 11 Oca 2017, 21:58

Gumusevlerde o fiyati istiyolar 1 orasi ovacik deil 2 koy mexarligi

Yenisite
4 ay önce - Çrş 11 Oca 2017, 22:04

Eee koy mezarlıgında dedigin yerde fiyata bak ıste tam karsısı bnm yer ozman neyse onu yazın bılmıyorsanız bilmiyoruz dersınız

Misafir a5b

4 ay önce - Çrş 11 Oca 2017, 22:17

Senden daha iyi bilirim ovacigi fazla deil 20 yildir bu bolgede alim satim yaparim bi sor 600den kactane satmis😂 bulvardan adam 600e alir ordan deil oranin 4 1 en fazla 450 hayirli geceler taryismaya gereja yok

sayfa 301
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet