Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1582
mahmut11
8 ay önce - Cmt 07 Oca 2017, 15:14
Veysel EROĞLU'ndan güzel benzetme!

"Hoca değil, hoca kılığında şarlatan"

Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) elebaşı Fetullah Gülen için "Kendisini hoca kılığında tanıtarak hoca değil şarlatan. İnsanları kandırmış, kendilerine mehdi süsü vermiş bu da yalancı hain bir mehdi şarlatanı" dedi.

Eroğlu, İzmir'deki terör saldırısında büyük bir faciayı önledikten sonra şehit düşen polis memuru Fethi Sekin'in cenaze törenine katılmadan önce Malatya'da çeşitli ziyaretlerde bulundu.

Kentteki bir restoranda gazetecilerle bir araya gelen Eroğlu, burada yaptığı konuşmada, Sekin'in büyük bir kahramanlık gösterdiğini ve kendisine Allah'tan rahmet dilediğini belirtti.

Hükümetin kararlı olduğunu, teröristlerin üzerine amansız bir şekilde gitmek suretiyle en son terörist etkisiz hale getiriline kadar bu mücadelenin süreceğini vurgulayan Eroğlu, şöyle devam etti:

"Bizim Allah'tan dileğimiz, onları maşa olarak, başta FETÖ, PKK, DEAŞ gibi bütün terör örgütlerini maşa olarak kullanan devletleri de Rabbim perişan eylesin onları. Tarih sahnesinden o devletleri siliversin. Verdiği silahlar kendilerini dövsün çünkü onlar hakikaten bizim canımızı çok acıtmak istiyorlar. Onları eğiten ve onlara silah veren, destekleyen bazı devletler var. Onlar doğru iş yapmıyorlar. Sonra bumerang gibi gelir kendilerini vurur. Bu da dünyada bilinen bir gerçek. Dolayısıyla onlara diyoruz ki, gelin vakit geçirmeden terörle birlikte mücadele edelim. 'Biz uzağız, bize bir şey olmaz' diye düşünmeyin. Neticede bu teröristlerin ne yapacağı belli olmaz. Bunlar haindir, insanlıktan yoksundur. Bir gün gelir sizi vurur diye düşünüyorum."

- "Bu da kukla, bunu da kullanıyorlar"

Bir gazetecinin "Yurt dışına giden teröristler için vatandaşlıktan çıkarılma kararı yayınlandı. Bu konuda ne düşünüyorsunuz" sorusu üzerine Bakan Eroğlu, vatanına milletine bağlı olmayanların Türk vatandaşı olmasının kabul edilemeyeceğinin altını çizdi.

Yurt dışına çıkanların da işi organize eden, ne olacağını bilip piyonları bırakıp kaçanlar olduğuna dikkati çeken Eroğlu, şunları kaydetti:

"Bu hainler Türk vatandaşı olmaya layık mı değil mi diye sorsanız, yüzde 100'ü diyecek ki bu hainler defolup gitsin. Bunlar bizim milletimizle, devletimizle vatanımızla hiç bir bağı yok. Bunlar hain. Bu ülkede FETÖ, 60 yıldır bazı istihbarat örgütleri tarafından hazırlanan en alçak terör örgütü. Kendisini hoca kılığında tanıtarak hoca değil şarlatan. İnsanları kandırmış, kendilerine mehdi süsü vermiş bu da yalancı hain bir mehdi şarlatanı. Bu da kukla, bunu da kullanıyorlar. Allah, milletimizi korudu. Milletimizin kahramanlığı, Cumhurbaşkanımızın dirayeti ve cesareti sayesinde bu hain terör örgütü püskürtüldü."

Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, anayasa teklifine ilişkin, "Bundan böyle daha kararlı, istikrarlı bir yönetim şekli için anayasa değişikliği şarttır, elzemdir, geç bile kalınmıştır bana göre." dedi.

Eroğlu, AK Parti Malatya İl Başkanlığı Danışma Meclisi toplantısında yaptığı konuşmada, Türkiye'nin çok büyük badireler atlattığını bunların başında FETÖ'nün darbe girişiminin geldiğini belirtti.

Koalisyon döneminde böyle bir teşebbüsün yaşanması halinde hallerinin ne olacağının malum olduğunu anlatan Eroğlu, "Allah'a şükürler olsun milletimiz, devletimiz, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan dimdik ayakta." şeklinde konuştu.

Eroğlu, FETÖ'nün darbe girişiminde İstanbul, Ankara'dan sonra Malatya'da da hareketlilik olduğunu anımsatarak, konuşmasına şöyle devam etti:

"Buna darbe teşebbüsü demek dahi doğru değil bu tamamen milleti bölme, parçalama, bayrağımızı indirme teşebbüsüydü. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın gerçekten cesareti, dirayeti, Başbakanımız, hükümetimiz başta olmak üzere bütün siyasi partilerin kararlılığı neticesinde bu darbe teşebbüsü püskürtüldü. dünyanın hiçbir yerinde milletimizin bu kahramanlığı yok. Dünya tarihine geçti."

- Anayasa teklifi

Anayasa teklifinin komisyondan geçtiğini hatırlatan ve pazartesi günü TBMM Genel Kurulu'nda çalışmaların başlayacağını bildiren Eroğlu, "AK Parti dimdik ayakta, MHP destek verecek. Özellikle CHP'den bazı arkadaşların destek vereceğine inanıyorum. Daha sonra milletimize gideceğiz ve onlar karar verecek. Bunun ne kadar önemli olduğunu anlatmaya gerek yok. Bazıları rejim değişikliği diyor, bu rejim değişikliği değil. Bu yönetim tarzı değişikliği. Bundan böyle daha kararlı, istikrarlı bir yönetim şekli için anayasa değişikliği şarttır, elzemdir, geç bile kalınmıştır bana göre." diye konuştu.

- "Avrupa'daki birçok ülke terör örgütlerine sahip çıkıyor"

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık ise Osmanlı'da yaşayan bütün unsurların Kurtuluş Savaşı'na katılarak Türkiye Cumhuriyeti'ni kurmak için mücadele verdiğini hatırlattı.

yeniakit gazetesi


ali şükrü bey
8 ay önce - Cmt 07 Oca 2017, 20:48

Aşağıdaki resim 1960 yılından itibaren faaliyete geçen,1980 darbesi ve 28 Şubat sürecinde askerin hiç dokunmadığı birisinin nasıl korunduğunun ve proje olduğunun kanıtı.
Devletin bu kadar uyuşturulmuş olmasının arkasındaki güç CIA.Abdullah4434

8 ay önce - Pts 09 Oca 2017, 15:50

Fetö firarisi Fatih Üniversitesi eski rektörü şerif ali tekalan amerikada amerikan north Üniversitesine rektör olmuş.

Umarım bir gün kendi pisliğinde boğulursun amerika.
Kul bıraksa Allâh bu yaptıklarınızı yanınıza bırakmaz.
Dünyayı karıştırıp yaşanmaz hale getirip kendileri keyif süreceklerini sanıyorlar ama Allahın adaleti şaşmaz,
elbet birgün diyorum..mahmut11
8 ay önce - Pts 09 Oca 2017, 16:00

Bizi ezdikleri tanklar onları bombalar inşallah

mtoman
8 ay önce - Pts 09 Oca 2017, 16:06

North American university Feto parası ile kurulmuş bir kaç özel üniversiteden biri. Oraya rektör atamak ile cay servisi yapanı işe almak benzer nitelikte. Atla deve degil.ABD ile ilgili de değil.
Komik bir haber. Sitesine girdim. Sitesi çökmüş. Büyük ihtimalle böyle bir atama Tekalam denilen elemanın özgeçmişini zenginleştirmek ve göçmen yada multeci mahkemesi nezdinde biraz saygınlık kazanmak için yapılmış.

Üniversite ile ilgili kaynak; http://www.chronicle.com/forums/index.php?topic=94937.0
Kağıt üstünde universite ama kapatılmış.


Cemoli D18
8 ay önce - Çrş 11 Oca 2017, 20:33


(+)


uthmani
8 ay önce - Cum 13 Oca 2017, 20:05

Alıntı:
Bakan Işık FETÖ'cülere askerlik olayıyla ilgili detayları açıkladı


Milli Savunma Bakanı Fikri Işık, FETÖ soruşturmaları sebebiyle emniyet teşkilatından ihraç edilenlerin askere alındıklarında geri hizmette ve idari işlerde görevlendirileceklerini ve silahsız olarak nöbet tutacaklarını ifade etti.

http://m.milliyet.com.tr/bakan-isik-feto-culere-a ...t-2377999/

Şimdi madem bunlar suçlu, neden yargılanmıyorlar? Suçları yoksa, neden ihraç ediliyorlar, sonra da askerliğe alınıyorlar?


mahmut11
8 ay önce - Cum 13 Oca 2017, 20:06

Polisler askerlik yapmıyor diye biliyorum, muhtemelen atılanlar askerlik görevini yapıyorlar önce.

ÖzgürZB

8 ay önce - Pts 16 Oca 2017, 19:25

Fetbull köpeğinin yeni videosu çıktı...
Yeni videosunda CHP yada MHP'den bir isme suiakast yapılacağını ve bunun acaba şu anda kimi yapsak şeklinde düşünüldüğünü ifade etti...


mahmut11
8 ay önce - Pts 16 Oca 2017, 21:28
Teröristbaşı Gülen'in suikast planı ortaya çıktı


15 Temmuz darbe girişiminin baş sorumlusu Fetullah Gülen, siyasetçileri hedef alan yeni suikast planını anlattığı videosu ortaya çıktı.

Sosyal medyaya yeni düşen görüntülerde, ABD'de yaşayan teröristbaşı Gülen'in, " Şimdi ise ayağa düşmüş bir şey var, MHP'den mi CHP'den mi bir insanı öldürmek suretiyle, bir de onlar da hizmet hareketine karşı antipati uyarma, doğrudan doğruya, sadece maktülü belirleme, yani kimi yaparsak, isabetli turnayı gözünden vurmuş oluruz. maktülü belirme mevzusu kalmış sadece, ayağa düşmüş, dillere düşmüş" dediği görülüyor.


Bu da PKK'yı desteklediğini şifreli olarak belirttiği video


sayfa 1582
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET