Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Adana Sinanpaşa Mahallesi Kentsel Dönüşüm Projesi
« önceki   123 ... 585960 ... 798081   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 59
Misafir d6e

5 ay önce - Sal 10 Oca 2017, 01:04

Kardeşim bence dernek başkanınında çıkarı var bu işten Ada'm kılını kımıldatmıyor...ortalığı ayağı kaldırması lazım ama Ada'm sudan serin Nasıl başkandır anlamadım gitti..işi takip ediyormuş görevi ney acaba Oray'a gidip durumu sormakmı emin olun bende aynısını yapıyorum...bizim agrasif aynı Zaman'da brokrasiyi bilen bir Ada'ma ihtiyacımız var bıraksın bu işi Başkan denilen Ada'm yapamıyor😁

Misafir 62a

5 ay önce - Sal 10 Oca 2017, 10:21

Aynen öyle kardeşim dernek başkanı hiç bir işe yaramiyor boş boş adam birde bişey söyledinmi dikine cevap veriyor bence herşeyi biliyor dallandirip bidaklandirmiyor adam şam şeytanı sinanpasa halkı olarak bizim bişeyler yapmamız lazım

Misafir 04b

5 ay önce - Sal 10 Oca 2017, 16:55

bizdende sözlüden de birşey olmaz toplanamadik bir göya derneğimiz var hiç bir işe yaramiyor bizdaha çok şubat lar martlar görürüz bitmez sinanpaşalının cilesi

Yurttaş
5 ay önce - Sal 10 Oca 2017, 21:03

Alıntı:
Ada'm

Böyle bir kelime yok ikidir yazıyorsunuz zaten Türkçe diye bir şey kalmadı,bir de ayfonun bu saçma sapan özelliğini kullanarak bir tekme de siz atmayın lütfen.
İkincisi ben de burayı dedemden kalan ev için takip ediyorum ve 2019'dan önce kentsel dönüşüme başlanacağını düşünmüyorum.Devlet Bahçeli köprüsünün temeli atılmıştı gidin bakın önceden en azından 2-3 iş makinesi vardı şimdi o alan bomboş.Üzülerek söylüyorum boşuna bekliyorsunuz,toplanıp belediyenin kapısına dayansanız bile belediyenin koca mahalleyi yenileyecek kabiliyeti yok.TOKİ veya başkalarının eliyle olsa bile.Maalesef hükümetten başka hiçbir parti Adana'nın büyük sorunlarına çözüm getiremez.Hükümetin de Adana'ya olan ilgisini göz önünde bulundurursak ben şehrin geleceği açısından oldukça umutsuzum.

Misafir 62a

5 ay önce - Çrş 11 Oca 2017, 00:36

Ozaman sen ümitsiz olmaya devam et kardeşim buraya yazıp da kimsenin umudunu kirma

Misafir ff7

5 ay önce - Çrş 11 Oca 2017, 02:55

Biz belediye toki yapsin demiyoruz zaten onlar yapamaz serhler kalksin tapudan yeterli biz kendimiz insaat firmasi buluruz

Misafir 8cf

5 ay önce - Çrş 11 Oca 2017, 10:38

Şerhlerin kalkması için baskı gerek baskı içinde harekete geçmek gerek burdan böyle yazmakla olmuyor anlicağınız icraat gerek...

Misafir 8cf

5 ay önce - Çrş 11 Oca 2017, 12:08

Şerhlerin kalkması için baskı gerek baskı içinde harekete geçmek gerek burdan böyle yazmakla olmuyor anlicağınız icraat gerek...

Misafir fee

5 ay önce - Çrş 11 Oca 2017, 15:55

Adanada hangi belediye calisiyorki allah rizasi icin yuregir dedik ooo ne guzel iktidarin eli olur dedik kozan carsisi tam bi fiyasko baskan artik lafini bile etmiyor iki bina dikti tek ovundugu eser haa bide taziye evleri anlicaginiz adana kendi kaderine terk edilmis bi sehir bide bu topraklarda yetisip bakan olan arkadas bile adanayi unutmus

Misafir 23c

5 ay önce - Çrş 11 Oca 2017, 19:02

mrblar adana karsiyaka cumhuriyet mahallesi yikimi yada kentsel dönusum projesi nezamn baslicak bilgisi olan varmi.fiyat ne olur..tesekkurler.

sayfa 59
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 585960 ... 798081   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET